Kategorie produktu
Inne

Regał magazynowy - moduł dostawny. H3000 x L1850 x D0600 mm

Wyprzedaż
SKU produktu: 20300018000600-1
Czas dostawy: 5 - 10 dni roboczych
 • Skład: 1 rama H3000 x D600 mm – Ocynk
 • 8 belek L1800 mm RAL2004

  4 płyty wiórowe L1800 x D600 mm

 • Produkcja: najwyższej jakości regał magazynowy wyprodukowany przez firmę Kimer z Hiszpanii.
 • Ramy regału: ocynkowane ogniowo.
 • Belki: malowane proszkowo na kolor pomarańczowy RAL2004 Pure Orange.
 • Dowóz/transport: dostarczamy złożone ramy, dzięki czemu łatwo i szybko można zamontować regał magazynowy.
 • Bezpieczeństwo: do każdej belki zawsze dołączamy 2 sztuki zabezpieczeń oraz przewodnik użytkowania regału z informacją dotyczącą nośności belek.
 • PAMIĘTAJ! Regały paletowe i magazynowe muszą przechodzić coroczną inspekcję przeprowadzoną przez eksperta. Pracodawca musi zapewnić, że kontrole się odbyły i udokumentować raportem serwisowym. Pomaga to zapobiegać wypadkom przy pracy, a tym samym zapewnia bezpieczne środowisko pracy.

Do zamówienia rekomendujemy zakup wsporników (nie wchodzą one w skład zestawu)

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 1 217,00 zł Special Price 1 045,00 zł
Specyfikacje
 • Wysokość 3000 mm
 • Długość 1850 mm
 • Głębokość 600 mm
 • Nośność 400 kg pr. hylde

Moduł dostawny do regału magazynowego może być w prosty sposób połączony z istniejącym systemem regałów, pozwalając szybko i skutecznie powiększyć powierzchnię do przechowywania towarów. Dzięki niemu bez problemu zaprojektujesz przestrzeń składowania towarów, dostosowaną do metrażu pomieszczenia, ale także Twoich indywidualnych potrzeb i wymagań konkretnych produktów. Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów regał do magazynu 3000x1850x600 mm wyróżnia się doskonałą trwałością, wydajnością i uniwersalnością.

Moduł dostawny regału magazynowego ze stali

Regały wyposażone w lekkie półki z płyt wiórowych nadają się do składowania produktów na paletach lub towarów o niestandardowym kształcie. Półki z płyty wiórowej są bardzo uniwersalne – możesz w prosty sposób zamontować je na regale i w dowolnym momencie zdemontować. Zastosowanie wysokiej jakości komponentów sprawia, że regał magazynowy jest doskonale zabezpieczony przed niekorzystnym działaniem płynów, takich jak woda, detergenty, żrące chemikalia, kwasy czy oleje. Nawet w przypadku długiej ekspozycji na ciecze, konstrukcja regału nie traci swoich właściwości, pozostając mocna i stabilna. Regał 3000x1850x600 mm jest także odporny na pęknięcia, odkształcenia i zarysowania, dzięki czemu pozwala na bezpiecznie przechowywanie nawet bardzo ciężkich towarów. Zestaw zawiera ramę regału, 8 belek poprzecznych malowanych metodą proszkową na kolor pomarańczowy oraz 4 półki z płyty wiórowej. Belki i ramy wykonane zostały z wytrzymałej stali.

Regał do magazynu 3000x1850x600 mm - wydajna przestrzeń składowania

Regały magazynowe są powszechnie wykorzystywane nie tylko w magazynach i warsztatach, ale także w sklepach, halach produkcyjnych, garażach, piwnicach i na strychach. Dają możliwość stworzenia wydajnej, uporządkowanej i zorganizowanej przestrzeni przechowywania, dostosowanej do indywidualnych potrzeb Twojej działalności. Regał magazynowy 3000x1850x600 mm stworzony przy użyciu najwyższej jakości komponentów gwarantuje długą żywotność, wytrzymałość i stabilność. Produkt ten ​​posłuży Ci przez wiele lat, umożliwiając bezpieczne użytkowanie w każdych warunkach.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!

Odwiedzam jako