Kategorie produktu
Inne

Regał magazynowy - moduł dostawny. H2500 x L1850 x D0800 mm

SKU produktu: 20250018000800-1
Czas dostawy: 5 - 10 dni roboczych
 • Skład: 1 rama H2500 x D0800 mm – Ocynk
 • 8 belek L1800 mm RAL2004

  4 płyty wiórowe L1800 x D0800 mm

 • Produkcja: najwyższej jakości regał magazynowy wyprodukowany przez firmę Kimer z Hiszpanii.
 • Ramy regału: ocynkowane ogniowo.
 • Belki: malowane proszkowo na kolor pomarańczowy RAL2004 Pure Orange.
 • Dowóz/transport: dostarczamy złożone ramy, dzięki czemu łatwo i szybko można zamontować regał magazynowy.
 • Bezpieczeństwo: do każdej belki zawsze dołączamy 2 sztuki zabezpieczeń oraz przewodnik użytkowania regału z informacją dotyczącą nośności belek.
 • PAMIĘTAJ! Regały paletowe i magazynowe muszą przechodzić coroczną inspekcję przeprowadzoną przez eksperta. Pracodawca musi zapewnić, że kontrole się odbyły i udokumentować raportem serwisowym. Pomaga to zapobiegać wypadkom przy pracy, a tym samym zapewnia bezpieczne środowisko pracy.

Moduły dostawne do regałów magazynowych to najlepszy i jednocześnie najprostszy sposób na powiększenie dowolnej przestrzeni magazynowej. Umożliwia zaaranżować unikalny system przechowywania, dostosowany do indywidualnych potrzeb i wymagań Twojej działalności. To świetne rozwiązanie także dla rozwijających się przedsiębiorstw. Wystarczy połączyć moduł z istniejącym systemem regałów, aby uzyskać dodatkowe miejsce do przechowywania dowolnego typu produktów. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów – mocnej stali oraz lekkiej płyty wiórowej – sprawia, że regał do magazynu wyróżnia się doskonałą trwałością, wydajnością i uniwersalnością.

Moduł dostawny do regału magazynowego z czterema półkami z płyty wiórowej w zestawie

Prezentowany regał magazynowy jest elastyczny, uniwersalny i trwały. Gwarantuje stworzenie funkcjonalnej przestrzeni magazynowej, która usprawni przepływ prac magazynowych w Twojej firmie. Najwyższa jakość wykorzystanych elementów sprawia, że ​​posłuży Ci przez wiele lat, pozwalając na komfortowe i bezpieczne użytkowanie w każdym środowisku. Zestaw zawiera ramę regału, 8 belek poprzecznych malowanych proszkowo na kolor pomarańczowy oraz 4 półki z płyty wiórowej. Belki i ramy wykonane zostały z wytrzymałej stali. Jest to materiał o wysokich właściwościach odporności na korozję, niepodatny na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne, a także wysokie i niskie temperatury.

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości komponentów regał magazynowy jest zabezpieczony przed kontaktem z wodą i płynami, takimi jak żrące chemikalia, kwasy czy oleje. Nawet przy długiej ekspozycji na ciecze i środki nie traci swoich właściwości, pozostając mocny, stabilny i niezawodny. Regał jest również odporny na pękanie, odkształcenia i zarysowania, dzięki czemu można na nim bezpiecznie przechowywać bardzo ciężkie towary. Półka z płyty wiórowej jest niezwykle lekka i łatwa w montażu. Regały w nią wyposażone nadają się do składowania produktów na paletach lub towarów o niestandardowym kształcie. Regały magazynowe znajdą zastosowanie w magazynach i warsztatach, ale także w sklepach, halach produkcyjnych, garażach, piwnicach i na strychach. Pozwalają na stworzenie funkcjonalnej i doskonale zorganizowanej przestrzeni do przechowywania, dopasowanej do indywidualnych potrzeb.

1 322,00 zł
Specyfikacje
 • Wysokość 2500 mm
 • Długość 1850 mm
 • Głębokość 800 mm
 • Nośność 400 kg na parę belek

Odwiedzam jako