Kategorie produktu
Inne

Regał magazynowy - moduł dostawny. H2500 x L1850 x D0600 mm

SKU produktu: 20250018000600-1
Czas dostawy: 5 - 10 dni roboczych
 • Skład: 1 rama H2500 x D600 mm – Ocynk
 • 8 belek L1800 mm RAL2004 Pure orange

  4 płyty wiórowe L1800 x D600 mm

 • Produkcja: najwyższej jakości regał magazynowy wyprodukowany przez firmę Kimer z Hiszpanii.
 • Ramy regału: ocynkowane ogniowo.
 • Belki: malowane proszkowo na kolor pomarańczowy RAL2004 Pure Orange.
 • Dowóz/transport: dostarczamy złożone ramy, dzięki czemu łatwo i szybko można zamontować regał magazynowy.
 • Bezpieczeństwo: do każdej belki zawsze dołączamy 2 sztuki zabezpieczeń oraz przewodnik użytkowania regału z informacją dotyczącą nośności belek.
 • PAMIĘTAJ! Regały paletowe i magazynowe muszą przechodzić coroczną inspekcję przeprowadzoną przez eksperta. Pracodawca musi zapewnić, że kontrole się odbyły i udokumentować raportem serwisowym. Pomaga to zapobiegać wypadkom przy pracy, a tym samym zapewnia bezpieczne środowisko pracy.

Moduł dostawny do regału magazynowego to najlepszy sposób na szybkie powiększenie przestrzeni magazynowej. Połącz go z istniejącym systemem regałów magazynowych, aby uzyskać więcej miejsca do przechowywania dowolnego rodzaju produktów. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów – solidnej stali oraz lekkiej płyty wiórowej – regał wyróżnia się doskonałą wytrzymałością, wydajnością i uniwersalnością. Regały magazynowe znajdą zastosowanie w magazynach, hurtowniach i warsztatach, ale również w sklepach, halach produkcyjnych, garażach, piwnicach i na strychach. Umożliwiają stworzenie doskonale uporządkowanej i funkcjonalnej przestrzeni do przechowywania, dostosowanej do Twoich indywidualnych potrzeb.

Dostawny moduł regału magazynowego z półkami z płyty wiórowej

Regały magazynowe dostępne w naszej ofercie są wszechstronne i uniwersalne. Pozwalają stworzyć wydajną przestrzeń magazynową, która znacznie usprawni przepływ prac w Twojej firmie. Najwyższa jakość użytych materiałów sprawia, że ​​regał będzie spełniał swoją funkcję przez wiele lat, umożliwiając komfortowe i bezpieczne użytkowanie w każdych warunkach. Zestaw zawiera jedną ramę regału, 8 belek malowanych metodą proszkową na kolor pomarańczowy oraz 4 półki. Belki i ramy wykonane zostały z trwałej stali – materiału o wysokich właściwościach antykorozyjnych, odporny na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne, a także wysokie i niskie temperatury.

Dzięki wykorzystaniu jakościowych komponentów regał magazynowy jest zabezpieczony przed kontaktem z wodą i płynami, takimi jak żrące środki chemiczne, kwasy czy oleje. Nawet przy długotrwałym kontakcie z chemikaliami nie traci swoich właściwości, pozostając mocny, stabilny i niezawodny. Regał jest również odporny na pęknięcia, odkształcenia i zarysowania, co pozwala na bezpieczne przetrzymywanie nawet bardzo ciężkich towarów. Półka z płyty wiórowej jest niezwykle lekka i łatwa w montażu. Regały wyposażone w półki z płyty wiórowej nadają się do przechowywania produktów na paletach lub towarów o niestandardowych kształtach.

1 173,00 zł
Specyfikacje
 • Wysokość 2500 mm
 • Długość 1850 mm
 • Głębokość 600 mm
 • Nośność 400 kg pr. hylde

Odwiedzam jako