Kategorie produktu
Inne

Regał magazynowy - moduł dostawny. H2000 x L1850 x D1000 mm

Wyprzedaż
SKU produktu: 20200018001000-1
Czas dostawy: 5 - 10 dni roboczych
 • Skład: 1 rama H2000 x D1000 mm – Ocynk
 • 8 belek L1800 mm RAL2004 Pure orange

  4 płyty wiórowe L1800 x D1000 mm

 • Produkcja: najwyższej jakości regał magazynowy wyprodukowany przez firmę Kimer z Hiszpanii.
 • Ramy regału: ocynkowane ogniowo.
 • Belki: malowane proszkowo na kolor pomarańczowy RAL2004 Pure Orange.
 • Dowóz/transport: dostarczamy złożone ramy, dzięki czemu łatwo i szybko można zamontować regał magazynowy.
 • Bezpieczeństwo: do każdej belki zawsze dołączamy 2 sztuki zabezpieczeń oraz przewodnik użytkowania regału z informacją dotyczącą nośności belek.
 • PAMIĘTAJ! Regały paletowe i magazynowe muszą przechodzić coroczną inspekcję przeprowadzoną przez eksperta. Pracodawca musi zapewnić, że kontrole się odbyły i udokumentować raportem serwisowym. Pomaga to zapobiegać wypadkom przy pracy, a tym samym zapewnia bezpieczne środowisko pracy.

Do zamówienia rekomendujemy zakup wsporników (nie wchodzą one w skład zestawu)

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 1 408,00 zł Special Price 1 384,00 zł
Specyfikacje
 • Wysokość 2000 mm
 • Długość 1850 mm
 • Głębokość 1000 mm
 • Nośność 400 kg na parę belek

Odpowiednio zaaranżowana przestrzeń przechowywania to klucz do stworzenia wydajnego i sprawnie funkcjonującego środowiska magazynowego. Moduł dostawny do regału magazynowego połączony z istniejącym systemem regałów magazynowych to najlepszy sposób na uzyskanie dodatkowej powierzchni do składowania towarów. Wyróżnia się trwałością, stabilnością i niezawodnością. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości komponentów zapewnia długą żywotność i jest całkowicie bezpieczny w użytkowaniu. Regał magazynowy stanowi podstawowe wyposażenie magazynów, hurtowni oraz warsztatów, ale doskonale sprawdzi się także w sklepach, archiwach, domowych garażach, piwnicach czy na strychach.

Dostawny moduł regału magazynowego z półkami z płyty wiórowej w zestawie

Sprawnie funkcjonujące środowisko magazynowe wymaga stosowania niezawodnych produktów, które umożliwiają właściwe przechowywanie towarów. Modułowe regały magazynowe pozwalają na stworzenie unikalnego systemu przechowywania. Rama i belki regału magazynowego wykonane zostały z trwałej, odpornej na korozję stali. Belki są malowane proszkowo na kolor pomarańczowy. Warstwa trwałego lakieru gwarantuje dodatkową ochronną przed rdzą i zarysowaniami powierzchni. Dołączone do zestawu półki z płyty wiórowej zapewniają optymalne podparcie dla towarów ułożonych w stosy lub o niestandardowych rozmiarach.

Stal ocynkowana odporna jest na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne, dlatego regał magazynowy nie jest narażony na pęknięcia i wgniecenia ani na działanie kwasów, detergentów czy olejów. Nawet po dłuższym kontakcie z płynami nie rdzewieje i nie traci swoich właściwości. Regał magazynowy ze stali ocynkowanej jest również odporny na wysokie lub niskie temperatury, dzięki czemu nie odkształca się i może być bezpiecznie użytkowany w każdym środowisku. Produkt jest niezwykle łatwy w montażu, uniwersalny i poręczny. Nadaje się do rozładunku i załadunku ręcznego oraz przy pomocy wózka magazynowego Daje możliwość stworzenia unikalnego systemu składowania, który usprawni pracę magazynu i pozwoli utrzymać porządek w każdej przestrzeni.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!

Odwiedzam jako