Kategorie produktu
Inne

Regał magazynowy - moduł dostawny. H2000 x L1850 x D0800 mm

Wyprzedaż
SKU produktu: 20200018000800-1
Czas dostawy: 5 - 10 dni roboczych
 • Skład: 1 rama H2000 x D800 mm – Ocynk
 • 8 belek L1800 mm RAL2004 Pure orange

  4 płyty wiórowe L1800 x D800 mm

 • Produkcja: najwyższej jakości regał magazynowy wyprodukowany przez firmę Kimer z Hiszpanii.
 • Ramy regału: ocynkowane ogniowo.
 • Belki: malowane proszkowo na kolor pomarańczowy RAL2004 Pure Orange.
 • Dowóz/transport: dostarczamy złożone ramy, dzięki czemu łatwo i szybko można zamontować regał magazynowy.
 • Bezpieczeństwo: do każdej belki zawsze dołączamy 2 sztuki zabezpieczeń oraz przewodnik użytkowania regału z informacją dotyczącą nośności belek.
 • PAMIĘTAJ! Regały paletowe i magazynowe muszą przechodzić coroczną inspekcję przeprowadzoną przez eksperta. Pracodawca musi zapewnić, że kontrole się odbyły i udokumentować raportem serwisowym. Pomaga to zapobiegać wypadkom przy pracy, a tym samym zapewnia bezpieczne środowisko pracy.

Do zamówienia rekomendujemy zakup wsporników (nie wchodzą one w skład zestawu)

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 1 281,00 zł Special Price 1 081,00 zł
Specyfikacje
 • Wysokość 2000 mm
 • Długość 1850 mm
 • Głębokość 800 mm
 • Nośność 400 kg na parę belek

Moduł dostawny do regału magazynowego to najlepszy sposób na powiększenie przestrzeni przechowywania w każdym pomieszczeniu magazynowym. Wyróżnia go trwałość, stabilność i niezawodność. Dzięki wykorzystaniu najwyższej klasy komponentów moduł ten oferuje długą żywotność i pełne bezpieczeństwo użytkowania. Pozwala dostosować przestrzeń magazynową do unikalnych potrzeb Twojej działalności, poprzez połączenie z istniejącym systemem regałów. Regały stanowią niezbędny element wyposażenia każdego magazynu, hurtowni oraz warsztatu. Znajdą także zastosowanie w sklepach, archiwach oraz domowych pomieszczeniach gospodarczych, pozwalając utrzymać porządek w garażu, piwnicy lub na strychu.

Moduł regału magazynowego z czterema półkami z płyty wiórowej w zestawie

Regał magazynowy modułowy ułatwia stworzenie unikalnego systemu przechowywania. Wydajne i funkcjonalne środowisko magazynowe wymaga zastosowania profesjonalnych produktów, które umożliwią odpowiednie składowanie produktów. Ramy oraz belki regału wykonane zostały z trwałej i odpornej na korozję stali. Belki są dodatkowo malowane proszkowo na kolor pomarańczowy. Warstwa trwałego lakieru gwarantuje dodatkowe zabezpieczenie przed rdzą i zarysowaniem metalowej powierzchni. Dołączone do zestawu półki z płyty wiórowej zapewniają optymalną podporę zarówno dla towarów spaletyzowanych, jak i tych o niestandardowych rozmiarach.

Stal ocynkowana jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne. Regały magazynowe nie są więc podatne na pęknięcia czy wgniecenia ani na działanie kwasów, detergentów czy olejów – nawet mimo długotrwałego kontaktu z cieczą nie pokrywają się rdzą. Regał magazynowy wykonany ze stali ocynkowanej nie jest także podatny na działanie wysokiej lub niskiej temperatury, dzięki czemu nie odkształca się i zachowuje swoje właściwości w każdych warunkach. Regał jest niezwykle prosty w montażu, uniwersalny i ergonomiczny. Daje możliwość stworzenia unikalnego systemu przechowywania, który usprawni prace magazynowe i pozwoli zachować porządek w każdej przestrzeni.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!

Odwiedzam jako