Kategorie produktu
Inne

Regał magazynowy 2 sekcje. H3000 x L3800 x D0800 mm. Z półkami z płyty wiórowej

SKU produktu: 20300018000800
Czas dostawy: 5 - 10 dni roboczych
3 035,00 zł
Specyfikacje
 • Wysokość 3000 mm
 • Długość 3800 mm
 • Głębokość 800 mm
 • Nośność 400 kg
 • Skład: 3 ramy H2000 x D0800 mm – Ocynk
 • 16 belek L1800 mm

  8 płyt wiórowych L1800 x D0800 mm

 • Produkcja: najwyższej jakości regał magazynowy wyprodukowany przez firmę Kimer z Hiszpanii.
 • Ramy regału: ocynkowane ogniowo.
 • Belki: malowane proszkowo na kolor pomarańczowy RAL2004 Pure Orange.
 • Dowóz/transport: dostarczamy złożone ramy, dzięki czemu łatwo i szybko można zamontować regał magazynowy.
 • Bezpieczeństwo: do każdej belki zawsze dołączamy 2 sztuki zabezpieczeń oraz przewodnik użytkowania regału z informacją dotyczącą nośności belek..
 • PAMIĘTAJ! Regały paletowe i magazynowe muszą przechodzić coroczną inspekcję przeprowadzoną przez eksperta. Pracodawca musi zapewnić, że kontrole się odbyły i udokumentować raportem serwisowym. Pomaga to zapobiegać wypadkom przy pracy, a tym samym zapewnia bezpieczne środowisko pracy.

Do zamówienia rekomendujemy zakup wsporników (nie wchodzą one w skład zestawu)

Regał magazynowy z dwoma sekcjami wyróżnia się wszechstronnością, trwałością oraz elastycznością i umożliwia stworzenie unikalnego systemu magazynowania towarów. Stanowi podstawowe wyposażenie magazynu, hurtowni i warsztatu, pozwalając na stworzenie funkcjonalnej, wydajnej i uporządkowanej przestrzeń przechowywania. Wykonany z najlepszej jakości materiałów regał daje możliwość zaprojektowania środowiska magazynowego doskonale przystosowanego do unikalnych potrzeb Twojego przedsiębiorstwa. Dzięki swojej uniwersalności regały magazynowe wykorzystywane są zarówno w użytku biznesowym, jak i prywatnym.

Regał magazynowy 2 sekcje z trwałej stali z półkami z płyty wiórowej w zestawie (głębokość 800mm)

Konstrukcja regału składa się z 3 ram oraz 16 stalowych belek poprzecznych, podtrzymujących 8 obszernych półek. Dzięki temu regał oferuje dużą powierzchnię do przechowywania różnego typu produktów – zarówno towarów spaletyzowanych, jak i tych o niestandardowych kształtach. Wytrzymałe i lekkie półki z płyty wiórowej można w prosty sposób zamontować na metalowej konstrukcji i w dowolnym momencie zdemontować. Regał umożliwia szybki załadunek i rozładunek ręczny lub mechaniczny. Ramy i belki regału wykonane zostały ze stali charakteryzującej się odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne.

Regał jest zabezpieczony przed pęknięciami, wgnieceniami oraz odkształceniami. Poprzeczne belki regału malowane metodą proszkową na kolor pomarańczowy są chronione przed zarysowaniem. Stal ma wysokie właściwości antykorozyjne, co sprawia, że regał nie rdzewieje nawet przy długotrwałym kontakcie z wodą lub cieczami, takimi jak oleje i detergenty. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów sprawia, że regał magazynowy z dwoma sekcjami jest trwały i wydajny. Długa żywotność produktu to gwarancja bezpiecznego i komfortowego użytkowania przez wiele lat. Regały magazynowe wykorzystywane są nie tylko w hurtowniach i magazynach, ale także w różnego rodzaju sklepach, archiwach oraz warsztatach. Pozwalają w prosty sposób uporządkować i odpowiednio zorganizować każdą przestrzeń przechowywania, dlatego znajdą zastosowanie w domowych pomieszczeniach gospodarczych – garażach, piwnicach i poddaszach.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!

Odwiedzam jako