Kategorie produktu
Inne

Regał magazynowy 2 sekcje. H2000 x L3800 x D0800 mm. Z półkami z płyty wiórowej

Wyprzedaż
SKU produktu: 20200018000800
Czas dostawy: 5 - 10 dni roboczych
 • Skład:

  3 ramy H2000 x D800 mm

  16 belek L1800 mm

  8 płyt wiórowych L1800 x D800 mm.

 • Produkcja: najwyższej jakości regał magazynowy wyprodukowany przez firmę Kimer z Hiszpanii.
 • Ramy regału: ocynkowane ogniowo.
 • Belki: malowane proszkowo na kolor pomarańczowy RAL2004 Pure Orange.
 • Dowóz/transport: dostarczamy złożone ramy, dzięki czemu łatwo i szybko można zamontować regał magazynowy.
 • Bezpieczeństwo: do każdej belki zawsze dołączamy 2 sztuki zabezpieczeń oraz przewodnik użytkowania regału z informacją dotyczącą nośności belek.
 • PAMIĘTAJ! Regały paletowe i magazynowe muszą przechodzić coroczną inspekcję przeprowadzoną przez eksperta. Pracodawca musi zapewnić, że kontrole się odbyły i udokumentować raportem serwisowym. Pomaga to zapobiegać wypadkom przy pracy, a tym samym zapewnia bezpieczne środowisko pracy.

Do zamówienia rekomendujemy zakup wsporników (nie wchodzą one w skład zestawu)

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 2 771,00 zł Special Price 2 371,00 zł
Specyfikacje
 • Wysokość 2000 mm
 • Długość 3800 mm
 • Głębokość 800 mm
 • Nośność 400 kg na parę belek
Obecność regałów magazynowych to najlepszy sposób na zaaranżowanie wydajnej i funkcjonalnej przestrzeni przechowywania produktów. Stanowią podstawowe wyposażenie każdego magazynu, hurtowni czy warsztatu, ale znajdą zastosowanie także w archiwach, sklepach lub domowych pomieszczeniach gospodarczych, takich jak garaże, piwnice lub poddasza. Wykonany z najlepszej jakości materiałów regał magazynowy umożliwia stworzenie bezpiecznego i doskonale uporządkowanego środowiska magazynowego, dostosowanego do składowania różnego rodzaju produktów.

Regał magazynowy 2 sekcje z półkami z płyty wiórowej w zestawie

Specjalistyczny regał magazynowy z dwoma sekcjami oferuje bardzo dużo miejsca do przechowywania dowolnego typu towarów. 16 mocnych, stalowych belek podtrzymuje 8 obszernych półek, na których składowane mogą być zarówno produkty spaletyzowane, jak i te o niestandardowych wymiarach. Wytrzymałe półki z płyty wiórowej wyróżniają się uniwersalnością i wysoką funkcjonalnością. Regał pozwala na szybki załadunek i rozładunek ręczny lub przy pomocy wózka widłowego. Umożliwia stworzenie unikalnego systemu magazynowania towarów, dostosowanego do profilu Twojej działalności.

Wykorzystanie najwyższej jakości komponentów sprawia, że regały magazynowe oferują trwałość, wydajność oraz długą żywotność. Odpowiednio zaprojektowana konstrukcja jest stabilna i bezpieczna w użytkowaniu. Ramy oraz belki regałów wykonane zostały z wytrzymałej stali odpornej na uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne, co zabezpiecza je przed pęknięciem, wgnieceniem lub odkształceniem. Belki regału malowane są na kolor pomarańczowy metodą proszkową. Stal ocynkowana posiada wysokie właściwości antykorozyjne – nie pokrywa się rdzą nawet przy długotrwałym kontakcie z wodą lub innymi cieczami, takimi jak oleje czy detergenty. Nie jest także podatna na działanie wysokiej lub niskiej temperatury, dzięki czemu regały magazynowe mogą być wykorzystywane w dowolnym środowisku.

Produkty powiązane
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!

Odwiedzam jako