Kategorie produktu
Inne

Regał magazynowy 2 sekcje. H2000 x L3800 x D1000 mm. Z półkami z płyty wiórowej

Wyprzedaż
SKU produktu: 20200018001000
Czas dostawy: 5 - 10 dni roboczych
 • Skład: 3 ramy H2000 x D1000 mm – Ocynk
 • 16 belek L1800 mm

  8 płyt wiórowych L1800 x D1000 mm.

 • Produkcja: najwyższej jakości regał magazynowy wyprodukowany przez firmę Kimer z Hiszpanii.
 • Ramy regału: ocynkowane ogniowo.
 • Belki: malowane proszkowo na kolor pomarańczowy RAL2004 Pure Orange.
 • Dowóz/transport: dostarczamy złożone ramy, dzięki czemu łatwo i szybko można zamontować regał magazynowy.
 • Bezpieczeństwo: do każdej belki zawsze dołączamy 2 sztuki zabezpieczeń oraz przewodnik użytkowania regału z informacją dotyczącą nośności belek.
 • PAMIĘTAJ! Regały paletowe i magazynowe muszą przechodzić coroczną inspekcję przeprowadzoną przez eksperta. Pracodawca musi zapewnić, że kontrole się odbyły i udokumentować raportem serwisowym. Pomaga to zapobiegać wypadkom przy pracy, a tym samym zapewnia bezpieczne środowisko pracy.

Do zamówienia rekomendujemy zakup wsporników (nie wchodzą one w skład zestawu)

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 3 032,00 zł Special Price 2 984,00 zł
Specyfikacje
 • Wysokość 2000 mm
 • Długość 3800 mm
 • Głębokość 1000 mm
 • Nośność 400 kg na parę belek

Regały magazynowe stanowią podstawowe wyposażenie każdego magazynu, warsztatu i każdej hurtowni. Pozwalają stworzyć funkcjonalną, wydajną i uporządkowaną przestrzeń przechowywania dla każdego rodzaju produktów. Wykonany z najlepszej jakości komponentów regał do magazynu umożliwia idealne dostosowanie do unikalnych potrzeb Twojej firmy. Dzięki swojej uniwersalności regały magazynowe półkowe znajdują także zastosowanie w archiwach, sklepach lub domowych pomieszczeniach gospodarczych, takich jak garaże, piwnice lub poddasza.

Regał magazynowy 2 sekcje z trwałej stali ocynkowanej

Regał magazynowy z dwoma sekcjami wyróżnia się wszechstronnością, trwałością oraz uniwersalnością i umożliwia stworzenie unikalnego systemu magazynowania towarów. 16 stalowych belek podtrzymujących 8 obszernych półek, oferuje dużo miejsca na przechowywanie różnego typu produktów – zarówno towarów spaletyzowanych, jak i tych o niestandardowych kształtach. Wytrzymałe półki z płyty wiórowej można w prosty sposób zamontować na metalowej konstrukcji. Regał pozwala na szybki załadunek i rozładunek ręczny lub przy pomocy wózka widłowego i zapewnia odpowiednie podparcie dla przechowywanych na nim produktów.

Zastosowanie najwyższej jakości komponentów gwarantuje regałom magazynowym trwałość, wydajność oraz długą żywotność. Dzięki odpowiednio zaprojektowanej konstrukcji regał magazynowy jest stabilny i bezpieczny w użytkowaniu w każdych warunkach. Ramy oraz belki regałów wykonane zostały ze stali wysoce odpornej na uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Malowanie metodą proszkową chroni przed rdzą i zarysowaniem. Jakościowa stal ocynkowana ma wysokie właściwości antykorozyjne – jest zabezpieczony przed pęknięciem, wgnieceniem czy odkształceniem. Regał nie pokryje się rdzą nawet przy długotrwałym kontakcie z wodą lub cieczami, takimi jak oleje i detergenty.

Produkty powiązane
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!

Odwiedzam jako