Kategorie produktu
Inne

Półki EasyRack o funkcjonalnym designie do samodzielnego montażu

Półki EasyRack do samodzielnego montażu to unikalne rozwiązanie, które pozwoli Ci zaprojektować ergonomiczną przestrzeń magazynową. Ich innowacyjna konstrukcja zapewnia nieprzeciętną wytrzymałość, dużą nośność, odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia oraz długą żywotność. Łatwe w montażu półki EasyRack o funkcjonalnym designie to gwarancja bezpiecznego środowiska magazynowego oraz sprawnego przepływu prac w każdych warunkach.

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Innowacyjne półki do samodzielnego montażu EasyRack wyróżniają się unikalnym designem oraz doskonałą jakością wykonania

Konstrukcja półek do regałów magazynowych EasyRack zapewnia im odpowiednią sztywność oraz wytrzymałość Wykonana z płyty wiórowej półka wzmocniona metalowym stelażem to najlepsze rozwiązanie dla każdego magazynu, hurtowni oraz warsztatu. Metalowe profile zabezpieczają brzegi płyty wiórowej przed uszkodzeniem mechanicznym lub kontaktem z cieczami. Dzięki temu półki nie napęcznieją wodą i nie stracą swoich doskonałych właściwości nawet w wilgotnym pomieszczeniu.

Metalowe profile sprzedawane w komplecie z drewnianymi półkami są proste w montażu i praktyczne. Brzeg półki nie obtłucze się podczas prac magazynowych lub wyładunku towaru, oferując trwałość i estetyczny wygląd. Połączenie drewna i metalu to świetna alternatywa dla standardowych półek do regałów magazynowych. Są wysoce odporne na działanie czynników zewnętrznych, takich jak na przykład wysoko lub niska temperatura.

Półki EasyRack, stworzone przez renomowaną hiszpańska markę Kimer, wygodnie zamocujesz na stelażach regałów magazynowych, tworząc niezastąpioną przestrzeń przechowywania. Półki sprawdzą się nie tylko w magazynach i hurtowniach, ale także w przestrzeni domowej i każdym pomieszczeniu, w którym potrzebujesz dodatkowego miejsca do składowania wszelkiego rodzaju produktów. Mogą być z powodzeniem wykorzystywane w bibliotekach, archiwach, garażach lub warsztatach. Optymalny udźwig pozwala na przechowywanie nawet bardzo ciężkich towarów o dużych gabarytach.

Półki z płyty wiórowej EasyRack do samodzielnego montażu z praktycznym metalowym profilem

Samodzielny montaż regałów magazynowych daje nieograniczone możliwości w projektowaniu powierzchni przechowywania. Wybierając najwyższej klasy elementy, takie jak praktyczne półki EasyRack marki Kimer, zyskujesz pewność wytrzymałości i długiej żywotności regałów. Mocna konstrukcja półek to gwarancja bezpiecznej pracy w środowisku magazynowym, szczególnie podczas rozładunku i załadunku produktów o dużym ciężarze.

Półki regałów magazynowych EasyRack do samodzielnego montażu możesz z powodzeniem wykorzystać także w domowej piwnicy, garażu, spiżarni czy na poddaszu. Wygodne mocowanie pozwoli Ci szybko i wygodnie skonstruować regał odpowiadający Twoim indywidualnym wymaganiom. Dzięki temu z łatwością uporządkujesz narzędzia, środki czystości, artykuły budowlane lub niewielkie sprzęty AGD, takie jak odkurzacz czy przenośna kuchenka. Półki z płyty wiórowej wzmocnione metalowym profilem to rozwiązanie doskonałe zarówno dla firm, jak i użytku prywatnego.

Odwiedzam jako