Kategorie produktu
Inne

Części do regałów EasyRack

Niezawodny sposób na uporządkowanie systemu archiwizacji i przechowywania? Regały EasyRack są gotowe, by sprostać temu wyzwaniu! W naszym sklepie internetowym kupisz zarówno gotowe komplety regałów, jak i pojedyncze ich części, takie jak słupki oraz półki. Dzięki temu już nigdy nie zabraknie Ci odpowiedniej przestrzeni magazynowej, a ustawienie idealnej konfiguracji półek stanie się zaledwie kwestią kilku minut. Dokup części do swoich regałów w sklepie internetowym HHL Regały i stwórz perfekcyjne regały skrojone na miarę twoich potrzeb.

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Rozbuduj regały według swoich potrzeb

Regały EasyRack zapewniają nie tylko łatwy, samodzielny montaż, ale także możliwość dokupienia dodatkowych modułów, a także samych półek oraz słupków do rozbudowy. Kupując gotowy komplet w naszym sklepie, otrzymujesz 3 zestawy słupków oraz 10 kompletnych zestawów półek wraz z płytą wiórową. Jeśli jednak taka ilość półek nie jest dla ciebie wystarczająca i możesz ustawić je nieco gęściej, nic nie stoi na przeszkodzie, aby dokupić kilka półek i w prosty sposób zamocować je na regałach! Pamiętaj jednak o sprawdzeniu wymiarów — nasze półki dostępne są bowiem w dwóch głębokościach: 400 mm oraz 600 mm. Producent przewidział także akcesoria dodatkowe, jakie możesz zastosować na regałach EasyRack. Dzięki takiej personalizacji jeszcze łatwiej zachowasz porządek w każdej przestrzeni.

Regały EasyRack — szerokie zastosowanie i atrakcyjny wygląd

Choć regały EasyRack doskonale nadają się do typowych magazynów czy warsztatów, ich atrakcyjny wygląd pozwala także zastosować je w innych miejscach wystawionych na widok publiczny. Producent wykończył konstrukcję w estetyczny sposób, dlatego regały mogą być także wykorzystywane w miejscach takich jak biblioteki, księgarnie, sklepy, biura rachunkowe czy nawet domowe spiżarnie, piwnice lub biblioteczki. Warto jednak pamiętać, aby na tego typu regałach przechowywać ładunki lekkie lub średnio ciężkie — od 50 kg do 250 kg.

Złóż swój regał samodzielnie!

Oprócz tego, że w naszym sklepie bez trudu dokupisz pojedyncze części do swojego systemu regałów EasyRack, to również bez problemu zamontujesz je samodzielnie. Regały te cechuje bowiem wyjątkowo prosta konstrukcja, dzięki której montaż nie stanowi wyzwania nawet dla osoby, która nie posiada profesjonalnych narzędzi. Samodzielny montaż daje ci też dodatkowe możliwości — łatwą zmianę konfiguracji, a nawet rozebranie całego regału, gdy chwilowo nie jest ci potrzebny, lub chcesz przestawić go w inne miejsce. Kupując gotowy komplet, otrzymujesz gotowy regał podzielony na dwie sekcje w dwóch różnych rozmiarach do wyboru. Jednym słowem, regały EasyRack są naprawdę easy!

Odwiedzam jako