Kategorie produktu
Inne

Regały EasyRack — Komplet

System magazynowy EasyRack hiszpańskiej firmy Kimer to proste, ale niezawodne rozwiązanie na twoje potrzeby przechowywania. Doskonale pełni swoją funkcję, nie zabierając zbyt wiele miejsca. Oferuje także atrakcyjny design przy zachowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych. Kupując komplet EasyRack w sklepie internetowym HHL Regały, otrzymujesz kompletny regał podzielony na dwie sekcje. Wybierz tylko odpowiedni rozmiar i ciesz się zorganizowaną przestrzenią do przechowywania. W tej kategorii dokupisz także moduły dostawne, dzięki którym możesz samodzielnie rozbudować swoją przestrzeń magazynową do dowolnych rozmiarów.

Produkty 4

Ustaw kierunek malejący
H2000 x L2150 x D400 mm
1 575,00 zł
Zobacz produkt
H2000 x L1050 x D400 mm
725,00 zł
Zobacz produkt
H2000 x L2150 x D600 mm
1 875,00 zł
Zobacz produkt
H2000 x L1050 x D600 mm
875,00 zł
Zobacz produkt
na stronę

Gdzie można zastosować regały EasyRack?

System regałów EasyRack nadaje się zarówno do użytku prywatnego, jak i do profesjonalnych magazynów składujących lekkie i średnie ładunki (od 50 kg do 250 kg). Idealnie sprawdzi się zatem między innymi w księgarniach, sklepach, biurach rachunkowych lub domowym biurze czy biblioteczce. Dzięki temu, że regały EasyRack można w łatwy sposób rozbudować lub dostosować półki pod swoje potrzeby, system ten daje pełną elastyczność oraz mobilność, dlatego zastosujesz go nawet w magazynach, w których często zmienia się rodzaj przechowywanego asortymentu.

Dostosuj regały pod swoje potrzeby

Zamawiając komplet regałów EasyRack na stronie sklepu HHL Regały, masz do wyboru gotowy regał podzielony na dwie sekcje o wysokości 2000 mm, długości 2150 mm oraz głębokości do wyboru: 400 mm lub 600 mm. Otrzymujesz wówczas 3 zestawy słupków oraz 10 kompletnych zestawów półek wraz z płytą wiórową. Istnieje jednak możliwość dokupienia modułów dodatkowych o długości 1050 mm, ale także pojedynczych stóp i półek. Dzięki temu możesz rozbudowywać swoje regały do dowolnych rozmiarów, dostosowując je tym samym do swoich potrzeb tak, jak gdyby były szyte na miarę.

EasyRack — zestaw do samodzielnego montażu i rozbudowy

System regałów EasyRack jest wyjątkowo prosty w obsłudze i montażu, dzięki czemu unikniesz sytuacji, gdy zabraknie ci miejsca na dodatkowe półki. Łatwo rozbudujesz swój system magazynowy, a z montażem poradzisz sobie bez użycia specjalistycznych narzędzi, gdyż do postawienia regałów nie są konieczne żadne śruby. Wybierz rozmiar dla siebie, dokup dodatkowe moduły lub półki, a także akcesoria dodatkowe i zachowaj porządek w swoim magazynie, biurze lub innym miejscu dzięki szerokiej ofercie sklepu HHL Regały!

Odwiedzam jako