Kategorie produktu
Inne

Regały do archiwum i magazynu EASY RACK

Zastanawiasz się nad tym, jaki rodzaj regałów najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie? Bez względu na to, czy prowadzisz niewielki skład budowlany, sklep z częściami, czy dużą firmę w branży przemysłowej. W każdej z nich niezmiernie istotnym elementem, którego nie może zabraknąć jest możliwość efektywnego i skutecznego magazynowania i składowania towaru. Właśnie w tym celu powstały wysokiej jakości regały EasyRack, czyli niezawodny system o bardzo dużej funkcjonalności! Zapoznaj się z naszym asortymentem!

Produkty 7

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Zalety użytkowania regałów archiwizacyjnych wolnostojących EasyRack

Prezentowane regały archiwalne i magazynowe to produkty renomowanej marki, która swoją reputację zbudowała na rzetelności i zachowaniu najwyższych standardów produkcyjnych, nie zapominając przy tym o tym, by oferowane regały gwarantowały bezpieczeństwo i solidną stabilność. Jedną z największych zalet omawianego systemu jest prostota jego montażu, obsługi i zarządzania. Standaryzowany projekt sprawia, że poszczególne elementy i komponenty pozostają kompatybilne, dlatego w razie konieczności można u nas zamówić moduły dostawne, zestawy słupków, półki, które idealnie pasują do omawianego rozwiązania. Skompletowany regał metalowy do archiwum można łatwo dopasować do układu każdego pomieszczenia, dzięki czemu konstrukcja jest bardzo uniwersalna.

Zapanuj nad firmowymi dokumentami z regałami metalowymi na segregatory

Każdy regał wolnostojący EasyRack świetnie sprawdzi się także jako regał archiwalny. Metalowy stelaż zapewnia stabilność konstrukcji, a odpowiednio dopasowana głębokość półek gwarantuje pełną wygodę przechowywania dokumentacji. Dzięki właściwemu układowi optymalnie wykorzystasz przestrzeń i dostosujesz całość do swoich potrzeb. Regały archiwalne stacjonarne to doskonały wybór szczególnie dla przedsiębiorców i działów administracyjnych firmy. Dzięki nim łatwo uporządkujesz wszystkie faktury i umowy. Z myślą o optymalizacji i ergonomii miejsca pracy, stelaż regałów archiwizacyjnych został wyposażony w wiele punktów zaczepienia, umożliwiających montaż półek na dowolnych wysokościach. Taki system pozwala na wprowadzenie organizacji przechowywania wszystkich dokumentów, wedle klucza odpowiadającego potrzebom. Zastosowane półki w regałach do archiwum zakładowego cechują się wysokim obciążeniem. Dzięki temu ryzyko załamania się podstawy zostało zminimalizowane, co umożliwia długą i bezpieczną eksploatację.

Dodatkowo każdy regał na dokumenty i segregatory z naszego asortymentu to gwarancja wykonania z najwyższej jakości materiałów. Metalowy stelaż pokryty został odpowiednimi impregnatami oraz specjalną farbą, dzięki której jest odporny na negatywne działanie wilgoci i korozji. Regulowany regał na akta to niezastąpione akcesorium w codziennym funkcjonowaniu działów administracyjnych firmy.

Kompletne regały stacjonarne do archiwum i magazynu, czy pojedyncze komponenty? Ty zdecyduj!

Pojemny i prosty w zagospodarowaniu system regałów na dokumenty do archiwum można dostosować do swoich potrzeb, gdyż jest w pełni konfigurowalny. Dzięki dostępności komponentów w różnych wymiarach dobór rozwiązania pasującego do Twojego magazynu i biura nie sprawi Ci najmniejszego problemu. Zdecyduj zatem, jaka opcja będzie dla Ciebie najlepsza, a w razie wątpliwości skontaktuj się z nami! Zróżnicowana oferta prostych i niezawodnych regałów magazynowych do archiwum to zarówno gotowe, kompletne rozwiązania, jak i poszczególne elementy. Każdy z nich umożliwi Ci stworzenie własnej wersji półki przeznaczonej do przechowywania, magazynowania, składowania towarów, czy eksponowania sklepowego asortymentu. Regał regulowany o zmiennych wysokościach sprawdzi się w niemal każdej branży!

Atrakcyjna cena za wysoką jakość!

Prezentowana na naszej stronie oferta regałów Easy Rack to rozwiązanie niezawodne, atrakcyjne pod względem cenowym i zdecydowanie konkurencyjne w kwestii jakości. Regały spełniają wszelkie obowiązujące normy unijne, są dopasowane do najwyższych standardów, a przemyślana konstrukcja pozwoli Ci zaoszczędzić czas podczas intuicyjnego montażu, czy rozmieszczania regałów na hali magazynowej lub w sklepie. Łatwa integracja ze stelażami, które również znajdziesz w naszej ofercie, to sposób na wdrożenie szybkiego, efektywnego, solidnego rozwiązania na lata. Wysoce zaawansowany pod względem technologicznym system to również atrakcyjny, estetyczny design, dlatego z powodzeniem sprawdzi się w przestrzeni biurowej i archiwach.

Regał do archiwizacji dokumentów umożliwia umieszczenie wielu kartonów lub ksiąg. Dzięki podziałowi na sekcje, z łatwością można układać wszystkie ważne pisma i poświadczenia. W naszym sklepie znajdziesz także dodatkowe półki na segregatory, którymi skutecznie rozbudujesz szkielety regałów do archiwum. Cena wszystkich produktów jest bardzo korzystna dla klientów.

Gwarancja zadowolenia i profesjonalna obsługa Klienta

Produkty dostępne w naszym sklepie internetowym są objęte gwarancją. Do ich montażu nie są potrzebne żadne dodatkowe akcesoria i śruby. Model ten przystosowany jest do dużych obciążeń i można wyposażyć go w półki wiórowe. Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące asortymentu regałów archiwalnych metalowych, z chęcią odpowiemy na nie wszystkie! Zachęcamy do zakupów w naszym sklepie internetowym!

Odwiedzam jako