Kategorie produktu
Inne

Rama regału magazynowego H3000xD0800 mm. Ocynk

SKU produktu: 238306
Czas dostawy: 5 - 10 dni roboczych

Dane techniczne ramy do regału 3000x800

  • Wysokość: 3000 mm
  • Głębokość: 800 mm
  • Kolor: ocynk
  • Ciężar własny: 13,5 kg
  • Produkcja: hiszpańska firma Kimer
  • Dowóz/transport: dostarczamy złożone ramy, dzięki czemu łatwo i szybko można zamontować regał.
  • PAMIĘTAJ! Regały paletowe i magazynowe muszą przechodzić coroczną inspekcję przeprowadzoną przez eksperta. Pracodawca musi zapewnić, że kontrole się odbyły i udokumentować raportem serwisowym. Pomaga to zapobiegać wypadkom przy pracy, a tym samym zapewnia bezpieczne środowisko pracy.
297,00 zł
Specyfikacje
  • Długość 3000 mm
  • Głębokość 800 mm
  • Ciężar własny 13,5 kg

Rama do regału 3000x800 marki Kimer to obowiązkowy element trwałej konstrukcji. Odpowiednio wyważona i zabezpieczona skutecznie utrzymuje stabilność, zapewniając tym samym bezpieczeństwo przechowywania. Ramy do regałów 3000x800 sprawdzą się w przechowywaniu produktów w magazynach, warsztatach, pracowniach, a także archiwach.

Kompletne ramy magazynowe 3000x800 - gwarancja najwyższej jakości przechowywania

Nasze ramy do regałów są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje niezawodność i trwałość. Dzięki solidnej konstrukcji są one gotowe sprostać nawet najbardziej wymagającym warunkom przechowywania. Proponowane przez nas produkty dostarczamy gotowe, a montaż samych półek dopasowanych do ram do regałów magazynowych 3000x800 jest niezwykle prosty. Mimo że prezentowana konstrukcja jest lekka, to jej budowa umożliwia równoważny rozkład obciążenia. Dzięki temu skutecznie zwiększa się bezpieczeństwo przechowywania - zamontowane półki nie ulegają obwieszeniu, ani nie załamują się.

Każda proponowana przez nas rama regału magazynowego 3000x800 jest wykonana z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują wygodną i długotrwałą eksploatację.

Rama regału magazynowego 3000x800 — jaka jest jej funkcja i jakie ma znaczenie w magazynie?

Wyposażenie znajdujące się w przestrzeni magazynowej powinno charakteryzować się stabilną i solidną budową. Najważniejsza w tym przypadku jest jakość wykorzystanych do produkcji materiałów oraz odpowiednio dobrana nośność i udźwig. Podstawą i fundamentem każdego regału jest rama, która bierze na siebie równomierne rozłożenie ciężaru składowanych towarów po całej konstrukcji.

Prezentowany produkt to najwyższej jakości hiszpańska produkcja, do której zostały wykorzystane najlepsze materiały. Dodatkowo powłoka pokryta została ocynkowaną warstwą, co oznacza większą odporność na korozję i niekorzystny wpływ czynników z zewnątrz. Ocynkowane elementy mają również dłuższą żywotność i trwałość, dzięki czemu mogą wytrzymać w nienaruszonym stanie nawet kilkadziesiąt lat.

Rama do regału 3000x800 - wygoda i bezpieczeństwo użytkowania

Dostarczona przez nas do klienta rama regału jest produktem kompletnym i złożonym – po stronie klienta pozostaje jedynie montaż belek lub półek, by regał był cały. Odpowiednie wyposażenie to podstawa dobrej organizacji zarówno przestrzeni, jak i pracy w magazynie. Ramy regałów magazynowych trafiają do klienta w ciągu 5-10 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!

Odwiedzam jako