Kategorie produktu
Inne

Rama regału magazynowego H2500xD0600 mm. Ocynk

SKU produktu: 236256
Czas dostawy: 5 - 10 dni roboczych

Specyfikacja ramy do regału 2500x600:

  • Wysokość: 2500 mm
  • Głębokość: 600 mm
  • Kolor: ocynk
  • Ciężar własny: 11,4 kg

Produkcja: hiszpańska firma Kimer

Dowóz/transport: dostarczamy złożone ramy, dzięki czemu łatwo i szybko można zamontować regał.

PAMIĘTAJ! Regały paletowe i magazynowe muszą przechodzić coroczną inspekcję przeprowadzoną przez eksperta. Pracodawca musi zapewnić, że kontrole się odbyły i udokumentować raportem serwisowym. Pomaga to zapobiegać wypadkom przy pracy, a tym samym zapewnia bezpieczne środowisko pracy.

237,00 zł
Specyfikacje
  • Długość 2500 mm
  • Głębokość 600 mm
  • Ciężar własny 11,4 kg

Rama do regału magazynowego 2500x600 to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią solidność, trwałość i wszechstronność w organizacji przestrzeni przechowywania. Wysokiej jakości produkt umożliwia wygodne korzystanie z miejsca składowania towaru. Odpowiednie ułożenie zabezpieczonych produktów umożliwia efektywne przechowywanie. Kompletne ramy magazynowe 2500x600 to gwarancja zwiększenia nośności konstrukcji i jej stabilności.

Dlaczego warto wybrać produkty od HHL Regały?

Ramy do regałów magazynowych 2500x600 z naszej oferty dostarczamy do klienta jako kompletnie złożony produkt, dzięki czemu montaż pozostałych części jest ułatwiony i przyspieszony. Wyrób prezentowany w naszej ofercie to produkcja hiszpańskiej firmy Kimer, która wykorzystuje wyłącznie materiały tylko najwyższej jakości. Ramy do regałów 2500x600 zostały pokryte warstwą cynku, która stanowi ochronę stelaża i zabezpieczenie przed korozją, szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Dzięki odpowiedniemu wypoziomowaniu cała konstrukcja jest stabilna i trwała, a zastosowane wzmocnienia umożliwiają równomierny rozkład ciężaru na półkach i wspornikach.

Oferowane ramy do regałów 2500x600 sprawdzą się nie tylko w magazynach, warsztatach czy halach produkcyjnych, ale także w biurach czy archiwach. Bezpieczne w użytkowaniu umożliwią właściwą organizację przestrzeni. Konstrukcja spełnia wszystkie wymagania i standardy UE i FEM – jest zatem stabilna i w pełni bezpieczna. Transport przesyłki trwa od 5 do 10 dni roboczych.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!

Odwiedzam jako