Kategorie produktu
Inne

Regały magazynowe Toruń – uniwersalne i odporne na korozję elementy wyposażenia Twojej firmy

Potrzebujesz sprawdzonych, stabilnych i niezawodnych rozwiązań do swojego biznesu? Mamy je! W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz szeroką gamę produktów przeznaczonych do przechowywania towarów. Z powodzeniem zastosujesz je w zakładzie metalowym i ślusarskim, serwisie wulkanizacyjnym, w magazynie, hurtowni, na zapleczu sklepu stacjonarnego czy w wielu innych miejscach.

Mnogość wyboru regałów magazynowych – optymalne rozwiązania w Twojej firmie

Sprzedaż regałów magazynowych w Toruniu obejmuje następujące kategorie produktowe: regały META Clip, regały i stojaki na opony, regały wspornikowe przeznaczone do zróżnicowanych obciążeń (od małego po średnie), metalowe regały magazynowe (ocynkowane i malowane proszkowo), regały Easy Rack do archiwizowania i magazynowania, regały magazynowe na kółkach, regały na kołkach z pojemnikami plastikowymi czy stoły warsztatowe. Zapoznaj się szczegółowo z poszczególnymi produktami, aby podjąć mądrą i korzystną dla siebie decyzję zakupową.

Regały metalowe oferowane w naszym sklepie online zawiera szczegółowe dane techniczne, dotyczące między innymi wysokości, głębokości, długości, nośności czy masy własnej. Szereg ważnych informacji pomoże Ci dopasować konkretne modele do indywidualnych potrzeb Twojej firmy. Jeśli masz pytania lub zasięgnąć porady, nasi pracownicy są do usług – napisz lub zadzwoń.

Gdzie znajdą zastosowanie regały metalowe?

W sklepie internetowym HHL mamy w ofercie regały magazynowe, które sprawdzą się w bardzo wielu biznesach. Z powodzeniem pomogą utrzymać porządek i chronić stany magazynowe przed zniszczeniem w hurtowni, centrum dystrybucyjnym, serwisie wulkanizacyjnym, sklepie detalicznym z drobnicą, warsztacie, garażu czy pomieszczeniu gospodarczym.

Jakie rodzaje regałów magazynowych możesz u nas nabyć?

Szczególną uwagę powinieneś zwrócić na regały META Clip, które pozwalają na inteligentne składowanie produktów. Do zbierania dokumentacji idealnie sprawdzają się regały do archiwizowania EAST RACK. Z myślą o większej mobilności rozwiązań, z których korzystają pracownicy, stworzyliśmy regały magazynowe na kółkach – je również znajdziesz w naszym asortymencie. Pośród regałów magazynowych w Toruniu znaleźć można także stojaki na opony, niezbędne w każdym zakładzie wulkanizacyjnym czy serwisie samochodowym. Sklep online HHL ma w swojej ofercie także regały magazynowe wspornikowe idealne do przechowywania dłużyc. Aby jeszcze lepiej sprostać oczekiwaniom klientów, przygotowaliśmy rozwiązania malowane proszkowo lub ocynkowane.

Regały o różnej nośności – dobierz rozwiązanie do potrzeb swojej firmy

Dopasuj regał magazynowy do specyfiki i potrzeb swojej branży oraz rozmiaru i wagi towarów. Każdy z modeli charakteryzuje się inną nośnością, co możesz łatwo sprawdzić, zerkając do karty produktowej dostępnej w sklepie online. Do wyjątkowo ciężkich produktów świetnie sprawdzą się regały o maksymalnym obciążeniu 1200 kg. Są to regały przeznaczone do składowania opon. Uzupełnieniem naszej oferty są stabilne, wytrzymałe i praktyczne stoły warsztatowe, które są w stanie unieść towary i komponenty o wadze do 1000 kg.

Zadowolenie Klienta naszym priorytetem

Nasi doradcy robią wszystko, abyś był w pełni zadowolony z zakupów w sklepie internetowym. W przypadku napotkania jakichkolwiek trudności czy chęci zadania pytania są do Twojej dyspozycji. Starannie wyselekcjonowany i dobrany z troską o każdy szczegół asortyment na pewno spełni Twoje oczekiwania. Zachowujesz dużą elastyczność, mogąc wybierać spośród regałów metalowych różniących się od siebie pod względem wysokości, głębokości i długości. U nas kupujesz rozwiązania spełniające wyśrubowane normy Unii Europejskiej. Nie masz pewności, jakiego rodzaju wyposażenie magazynu sprawdzi się u Ciebie najlepiej? Koniecznie napisz lub zadzwoń do nas, a na pewno pomożemy!

Odwiedzam jako