Kategorie produktu
Inne

Regały magazynowe - konfigurator

SKU produktu: custom-shelf
Czas dostawy: 5 - 10 dni roboczych
Tutaj możesz złożyć własny regał magazynowy o długości belki 1800 mm.
2 472,00 zł

Konfigurator regałów magazynowych to najnowsza propozycja na naszej stronie internetowej. Pozwala on w sposób komfortowy zaplanować przestrzeń magazynową w zgodzie z konkretnymi potrzebami danej firmy.

Narzędzie to daje możliwość samodzielnego doboru dostępnych w HHL Regały opcji w celu personalizacji zamówienia. Regały magazynowe dobrane z użyciem konfiguratora będą doskonale odzwierciedlać charakter marki, nadając jednocześnie spójny wizerunek przestrzeni roboczej. Niezależnie od tego, czy preferuje się białe modele pasujące na przykład do branży medycznej, czy może intensywniejsze kolory korespondujące z barwami firmowymi - projektowanie regałów magazynowych jest od teraz wyjątkowo proste!

Konfigurator regałów - personalizacja przestrzeni magazynowej

Dzięki przyjaznemu w stosowaniu kreatorowi regałów metalowych magazynowych zyskuje się pełną kontrolę nad najważniejszymi parametrami, takimi jak wysokość czy głębokość ramy. Aby ułatwić naszym klientom idealne dopasowanie produktu nie tylko pod względem wizualnym, ale również funkcjonalnym, uwzględniliśmy też różne wypełnienia półek. Wśród naszych propozycji dostępne są półki wiórowe, laminowane, wytrzymałe warianty metalowe, a ponadto osiatkowane, idealnie sprawdzające się przy towarach wymagających swobodnego przepływu powietrza.

Projektowanie regałów magazynowych zgodnie z Twoją wizją

Nasz konfigurator regałów magazynowych z pewnością okaże się pomocny dla przedsiębiorstw oraz centrów logistycznych, w których istnieje zapotrzebowanie na elastyczne rozwiązania do efektywnego zarządzania znacznymi ilościami towarów. To także doskonała opcja dla wszystkich przedsiębiorców, którzy cenią sobie indywidualne podejście i chcą, aby ich przestrzeń robocza była kompatybilna z unikalnymi wymogami ich działalności.

Dzięki naszemu konfiguratorowi regału półkowego proces projektowania staje się intuicyjny, umożliwiając precyzyjne dopasowanie regałów do specyficznych wymiarów i potrzeb przestrzennych. Nasze narzędzie ułatwia personalizację wizualną i zarazem dopasowanie do rodzaju przechowywanego towaru. Jego wszechstronność powoduje, że jest użyteczne w dynamicznym środowisku handlu internetowego, placówek medycznych, aptek, gastronomii i wszędzie tam, gdzie istnieją wymagania dotyczące ochrony przechowywanych przedmiotów oraz sprzętu.

Odkryj nowe możliwości i zaprojektuj idealny regał metalowy na wymiar za pomocą naszego konfiguratora!

Odwiedzam jako