Kategorie produktu
Inne

Regały magazynowe Gdańsk – sprawdź, jakie opcje przechowywania dla Ciebie przygotowaliśmy!

Prowadzimy sprzedaż regałów magazynowych dla klientów firmowych i indywidualnych. Rozwiązania przeznaczone do efektywnego i ergonomicznego przechowywania towarów sprawdzą się w bardzo wielu gałęziach przemysłu, począwszy od szeroko pojętej branży e-commerce, poprzez magazyny, hurtownie i centra logistyczne, a skończywszy na sklepach detalicznych, punktach stacjonarnych i warsztatach naprawczych.

Jakie modele regałów przydadzą się Twoim pracownikom?

W bogatym asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziesz szeroki wybór rozwiązań, w tym: metalowe regały magazynowe (m.in. ocynkowane i malowane na wskazany kolor), regały META Clip, regały Easy Rack do archiwizowania i magazynowania, regały magazynowe na kółkach, regały i stojaki na opony, regały na kółkach z pojemnikami plastikowymi, regały wspornikowe wytrzymujące małe i średnie obciążenie, stoły warsztatowe i wiele innych. Sam zdecyduj, które sposoby przechowywania sprawdzą się w Twoim biznesie najlepiej! Każda pozycja dostępna w sklepie online zawiera szczegółowy opis, specyfikację techniczną oraz wymiary, dlatego nie powinieneś mieć problemu ze zwymiarowaniem ich względem własnego pomieszczenia. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji – telefonicznej i e-mailowej.

Niezawodne i trwałe wyposażenie magazynu

Wysokiej jakości rozwiązania do Twojego magazynu, warsztatu, hurtowni zakładu czy centrum logistycznego przygotowaliśmy w naszym sklepie internetowym. Zastosowanie wyselekcjonowanych, sprawdzonych i wytrzymałych części gwarantuje bezpieczeństwo pracowników i osób znajdujących się wokół. Oferowane przez nas wyroby charakteryzują się stabilnością, co w przypadku składowania towarów w pionie ma duże znaczenie. Zastosowane komponenty (nie tylko półki, ale i ramy złożone z poprzeczek i słupów) są skonstruowane w taki sposób, by wytrzymywały nawet znaczące obciążenie. Wiele z naszych rozwiązań ma nośność na poziomie przekraczającym tonę. Aby jeszcze bardziej zwiększyć bezpieczeństwo w miejscu pracy i uniknąć problemów będących konsekwencją niewłaściwego montażu, dostarczymy do Ciebie ramy regałów w postaci już skręconej. Takie podejście do tematu sprawia, że mebel zachowuje swoją ładowność i nośność podaną w specyfikacji produktowej. Wstępnie skręcone regały metalowe to również oszczędność Twojego czasu i pozostawienie go na rzeczy ważniejsze.

Wysokiej jakości regały metalowe w Gdańsku – odporne na korozję i chemikalia

Oferowane przez nas regały magazynowe Gdańsk charakteryzują się dużą wytrzymałością, przemyślanym rozlokowaniem półek, optymalną wysokością oraz dużą nośnością. Zróżnicowane wymiary regałów metalowych znacząco ułatwiają dopasowanie ich do konkretnych potrzeb, specyfiki branży oraz metrażu pomieszczenia, w którym mają się znaleźć. Regały magazynowe Gdańsk znajdują zastosowanie w bardzo wielu miejscach, w tym w warsztatach samochodowych, ślusarskich i stolarskich, w sklepach detalicznych z częściami metalowymi, w składach budowlanych i budynkach gospodarczych oraz różnych pomieszczeniach o przeznaczeniu magazynowym. Wyposażenie magazynu można uzupełniać, wykorzystując do tego metodę ręczną lub zmechanizowaną – poprzez wózki widłowe.

Pojemniki na drobnicę – dbaj o porządek w swoim magazynie! W naszym asortymencie znajdziesz też szereg dedykowanych rozwiązań, pozwalających na wygodne, grupowe składowanie wszelkiego typu drobnicy. Specjalnie zaprojektowane pojemniki pasujące do regałów sprawdzą się zarówno przy niewielkich przedmiotach (takich jak śrubki, zawiasy, elementy pasmanteryjne itp.), jak i substancjach chemicznych (w tym olejach czy rozpuszczalnikach). Poza tym regały magazynowe Gdańsk zapobiegają uszkodzeniom mechanicznym stanów magazynowych. Odpowiednio przechowywane na nich towary nie noszą śladów zniszczenia, co pozwala ograniczać straty i konieczność utylizacji niepełnowartościowego asortymentu.

Odwiedzam jako