Kategorie produktu
Inne

Regały magazynowe

Prezentujemy najwyższej jakości, solidnie wykonane i w pełni funkcjonalne regały rzędowe magazynowe do składowania towarów dostępne w naszym sklepie internetowym.
W naszym asortymencie znajdują się regały ze stali malowanej proszkowo, jak i ocynkowane. Nasi Klienci decydują, który rodzaj jest dla nich odpowiedni i najlepiej spełni ich oczekiwania.
Prezentowana oferta została starannie przygotowana, opatrzona zdjęciami i wyczerpującymi opisami, dzięki którym doskonale wiesz, jaki produkt zamawiasz.
Zapoznaj się ze wszystkimi propozycjami regałów, a w razie pytań skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Produkty 1-12 z 329

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkcja regałów magazynowych
Wszystkie z naszych regałów magazynowych produkowane są z najwyższej jakości materiałów, surowców i tworzyw, by zapewnić ich stabilność, wytrzymałość, także podczas intensywnego użytkowania oraz bezpieczeństwo osób znajdujących się wokół. Podstawowym elementem mającym wpływ na wszystkie wspomniane wyżej czynniki ma rama, na którą składają się poprzeczki i słupy połączone ze sobą śrubami. Ramy regału są skręcone, aby mieć pewność, iż Klienci unikną ryzyka nieprawidłowego montażu, a co się z tym wiąże - wzrostu niebezpieczeństwa i uszkodzenia konstrukcji pod naporem znajdujących się na niej towarów. Dzięki odpowiedniemu skręceniu regałów możesz być pewien, iż zostanie zachowana właściwa ładowność, a regały będą odporne na duże obciążenia.

Zastosowanie regałów
Decydując się na zakup regałów właśnie u nas masz pewność otrzymania solidnego produktu, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Prezentowane na naszej stronie regały nadają się zarówno do pomieszczeń magazynowych, budynków fabrycznych, składów budowlanych, sklepów z częściami samochodowymi, gospodarczymi, jak i wielu innych lokali oferujących typowo techniczny asortyment. Towar można ładować ręcznie i mechanicznie. Świetną propozycją, szczególnie w przypadku drobnicy, są regały z plastikowymi pojemnikami, w których łatwiej przechowywać drobne przedmioty, produkty w zorganizowany sposób. Posiadamy również regały, które można wyposażyć w pojemniki odporne na wysokie temperatury, substancje chemiczne, oleje, rozpuszczalniki i wiele innych chemikaliów. Regały są ponadto dostosowane do asortymentu, który ma być na nich przechowywany. Przykładem są regały na opony, dzięki którym towar nie rysuje się, nie przemieszcza i nie ulega uszkodzeniu, czy deformacji. Zapoznaj się ze wszystkimi rodzajami regałów!

Forma dostawy i profesjonalna obsługa Klienta
Nasi Klienci mogą liczyć na nasze pełne wsparcie w zakresie realizacji zamówienia i odpowiedniego przygotowania towaru do wysyłki. Regały półkowe oraz magazynowe są wstępnie zmontowane, dzięki czemu zaoszczędzisz wiele czasu, który musiałbyś poświęcić na montaż. Regały są solidne, dostępne w różnych długościach, wysokościach i głębokościach. Są stabilne i spełniają wszelkie narzucone przez Unię Europejską obowiązujące normy. Przygotowujemy je odpowiednio do wysyłki, uzupełniając je o właściwe zabezpieczenia. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące regałów, z chęcią odpowiemy na nie wszystkie i pomożemy wybrać produkt najlepszy dla Ciebie i Twoich potrzeb!

Sprawdź naszą szeroką gamę produktów - regały metalowe pozwalają na wygodne składowanie towarów, pozwala odpowiednio zorganizować wyposażenie magazynu, a dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów regały odporne są na niektóre uszkodzenia mechaniczne.

Odwiedzam jako