Kategorie produktu
Inne

Rury do palet słupkowych

Rury nośne to obligatoryjny, bardzo przydatny element wyposażenia palet słupkowych. Po ich zamontowaniu palety transportowe przekształcają się w praktyczne regały magazynowe. Akcesoria te są proste zarówno w montażu, jak i demontażu, a dzięki ich zróżnicowanym długościom, dopasujesz wysokość palety do swoich potrzeb i warunków panujących w magazynie. Mało tego – zoptymalizujesz i w pełni wykorzystasz przestrzeń do przechowywania towarów. Sprawdź dostępny w naszym sklepie asortyment i kup rury nośne, które będą najlepiej pasować do palet słupkowych w Twoim magazynie, hurtowni czy sklepie.

Produkty 4

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Palety słupkowe i rury nośne – zastosowanie

Na konstrukcję palet składa się solidna kwadratowa podstawa oraz dopasowane rury nośne. Taka przemyślana budowa umożliwia zarówno prosty montaż, jak i łatwy demontaż regału. Rury do palet słupkowych to części konstrukcyjne o zróżnicowanych długościach, dlatego możesz łatwo dopasować je do potrzeb użytkownika czy warunków w Twoim magazynie. Palety słupkowe stanowią dobrą alternatywę dla klasycznych regałów magazynowych. Są produktami wielofunkcyjnymi – po pierwsze mogą być stosowane jako palety transportowe. Natomiast w innym wariancie, po zamontowaniu kompletu czterech rur, ich przeznaczenie zmienia się i pełnią funkcję regałów magazynowych. By tak się stało, nie musisz rozładowywać znajdujących się na nich produktów – co jest bardzo praktycznym rozwiązaniem i ułatwieniem dla pracujących w hali osób, na przykład magazynierów czy operatorów wózków widłowych. Co niemniej ważne, palety słupkowe mogą być układane w formie stosu. Dzięki temu optymalizujesz dostępną przestrzeń do przechowywania towarów i w pełni wykorzystujesz powierzchnię magazynu, hali czy innego miejsca przeznaczonego do składowania produktów. W ten też sposób każde, nawet małe pomieszczenie może stać się funkcjonalnym i pojemnym magazynem.

Zalety palet słupkowych

  • umożliwiają maksymalnie wykorzystanie przestrzeni w magazynie, hali produkcyjnej czy hurtowni,
  • są bezproblemowe w montażu i demontażu,
  • pozwalają dopasować wysokość palety słupkowej do potrzeb użytkownika – dzięki szerokiemu spektrum wymiarów – 1050, 1400, 1680 lub 2100 mm,
  • są tanie,
  • są trwałe i wykonane z wysokiej jakości materiałów,
  • umożliwiają zmianę funkcji palet słupkowych z transportowej w magazynową,
  • są kompatybilne z innymi elementami konstrukcji.

Akcesoria i części do regałów paletowych

Magazyn, hurtownia, hala przemysłowa – każde z tych miejsc wymaga odpowiedniego wyposażenia. Podstawę stanowią solidne regały paletowe. Ich szeroki wybór znajdziesz w sklepie internetowym HHL Regały. Oferujemy Ci także praktyczne palety słupkowe, które w zależności od potrzeb możesz wykorzystywać do transportu towarów lub do ich przechowywania. By mogły pełnić taką funkcję, zaopatrz się w rury nośne – produkty solidne, praktyczne i tanie. Sprawdź naszą ofertę i wybierz spośród niej najodpowiedniejsze dla siebie produkty. A jeśli masz pytania dotyczące asortymentu HHL Regały, skontaktuj się z naszymi pracownikami, którzy udzielą Ci fachowej pomocy.

Odwiedzam jako