Kategorie produktu
Inne

Palety słupkowe

Palety słupkowe – produkty wysokiej jakości, które są nieodzownym elementem wyposażenia magazynów, hal produkcyjnych oraz sortowni. Asortyment ten służy do transportu, jak i magazynowania różnego typu artykułów – towarów na europaletach, profili czy rur. Szukasz mobilnego zamiennika dla klasycznego, statycznego regału? Palety słupkowe to rozwiązanie, które usprawni pracę w Twoim magazynie. Możesz sprawnie przewozić je za pomocą wózków widłowych i paletowych. Sprawdź, jakie jeszcze zastosowanie mają palety słupkowe, zapoznaj się z naszą ofertą tego typu artykułów i uzupełnij o nie wyposażenie Twojego magazynu.

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Czym są palety słupkowe?

Paleta słupkowa to konstrukcja, która stanowi połączenie solidnej, kwadratowej podstawy z zestawem przymocowanych do niej rur nośnych. Te drugie elementy, w zależności od potrzeb, wykonywane są w różnych rozmiarach. Palety są ocynkowane ogniowo – takie zabezpieczenie pozwala na użytkowanie ich nawet w trudnych warunkach panujących w zewnętrznych magazynach czy dużych halach załadunkowych. Dzięki słupkowej budowie zarówno montaż, jak i demontaż palet jest łatwy i bezproblemowy.

Zastosowanie palet słupkowych

Paleta słupkowa stanowi dobrą alternatywę dla klasycznego regału magazynowego. Jest wielofunkcyjna – nadaje się do transportu różnego rodzaju towarów, ale można używać jej także do przechowywania rozmaitych artykułów: długich rur, profili czy rolek tkaninowych. Ponadto palety słupkowe są kompatybilne z europaletami i pozwalają na składowanie towarów układanych w stosach. Można używać ich zarówno w zamkniętych magazynach, jak i na zewnątrz, niezależnie od warunków atmosferycznych czy pory roku.

Palety słupkowe – zalety

  • są łatwe do transportowania – można przewozić je na wózkach widłowych lub paletowych,
  • są kompatybilne z europaletami,
  • nadają się do przechowywania różnego rodzaju artykułów i materiałów,
  • są tanie,
  • występują w wielu rozmiarach, dzięki czemu łatwiej dopasować je do warunków panujących w danym magazynie,
  • wyróżnia je wysoka jakość, czego potwierdzeniem jest certyfikat ISO 9001 uzyskany przez producenta,
  • są produktami sprawdzonymi – rama transportowa została przetestowana przez SGS Tüv w Niemczech,
  • są funkcjonalne – można używać ich nie tylko w klasycznych magazynach, ale także na zewnątrz o każdej porze roku,
  • umożliwiają sztaplowanie, czyli układanie towarów w stosach.

Palety słupkowe i inne akcesoria do regałów paletowych

Jako eksperci w dziedzinie wyposażania magazynów oferujemy szeroki asortyment akcesoriów do regałów paletowych. Wśród nich znajdziesz palety słupkowe dostępne w kilku wariantach. Możesz wybrać model o maksymalnym obciążeniu wynoszącym 1000, 1500 lub 2000 kg. Z kolei rury narożne stanowiące integralną część konstrukcji występują w długościach 1050, 1400, 1680 lub 2100 mm. Dzięki tak szerokiej ofercie palet, możesz łatwo dopasować je do swoich potrzeb. Sam zdecyduj, które z rozwiązań jest dla Ciebie lepsze. A jeśli potrzebujesz pomocy, skonsultuj się z naszymi pracownikami, którzy udzielą Ci fachowej porady.

Odwiedzam jako