Kategorie produktu
Inne

Palety słupkowe

Palety słupkowe – produkty wysokiej jakości, które są nieodzownym elementem wyposażenia magazynów, hal produkcyjnych oraz sortowni. Asortyment ten służy do transportu, jak i magazynowania różnego typu artykułów – towarów na europaletach, profili czy rur. Szukasz mobilnego zamiennika dla klasycznego, statycznego regału? Paleta słupkowa Manurack to rozwiązanie, które usprawni pracę w Twoim magazynie. Palety transportowe Manurack możesz sprawnie przewozić za pomocą wózków widłowych i paletowych. Sprawdź, jakie jeszcze zastosowanie mają palety słupkowe, zapoznaj się z naszą ofertą tego typu artykułów i uzupełnij o nie wyposażenie Twojego magazynu.

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Czym są palety słupkowe?

Paleta słupkowa to konstrukcja, która stanowi połączenie solidnej, kwadratowej podstawy z zestawem przymocowanych do niej rur nośnych. Te drugie elementy, w zależności od potrzeb, wykonywane są w różnych rozmiarach. Palety są ocynkowane ogniowo – takie zabezpieczenie pozwala na użytkowanie ich nawet w trudnych warunkach panujących w zewnętrznych magazynach czy dużych halach załadunkowych. Dzięki słupkowej budowie zarówno montaż, jak i demontaż palet jest łatwy i bezproblemowy.

Co sprawia, że palety słupkowe są tak pożądanym rozwiązaniem?

Zmienna wysokość palety słupkowej pozwala na swobodne i elastyczne modyfikowanie konstrukcji. Dzięki temu można dopasować wysokość poszczególnych segmentów. Pozwala to na maksymalne wykorzystanie wolnej przestrzeni. Użytkownik nie ma ograniczeń w pionowym wykorzystaniu dostępnego metrażu. Jest to możliwe dzięki sztaplowaniu, czyli piętrowym i wielopoziomowym ustawianiu palet na rurach o różnych długościach. Na ich podstawie można budować regały magazynowe ściśle dopasowane do bieżących potrzeb. Brak trwałego zakotwiczenia w podłożu umożliwia ich dowolne przestawianie, gdy tylko zajdzie taka konieczność. Za ich zakupem przemawia również estetyczny wygląd. Palety słupkowe stanowią alternatywę dla tradycyjnych regałów magazynowych. Dzięki nim można w efektywny sposób zorganizować powierzchnię magazynową w swojej firmie.

Zastosowanie palet słupkowych

Paleta słupkowa stanowi dobrą alternatywę dla klasycznego regału magazynowego. Jest wielofunkcyjna – nadaje się do transportu różnego rodzaju towarów, ale można używać jej także do przechowywania rozmaitych artykułów: długich rur, profili czy rolek tkaninowych. Ponadto palety słupkowe są kompatybilne z europaletami i pozwalają na składowanie towarów układanych w stosach. Można używać ich zarówno w zamkniętych magazynach, jak i na zewnątrz, niezależnie od warunków atmosferycznych czy pory roku.

Palety słupkowe – zalety

  • są łatwe do transportowania – można przewozić je na wózkach widłowych lub paletowych,
  • są kompatybilne z europaletami,
  • nadają się do przechowywania różnego rodzaju artykułów i materiałów,
  • są tanie,
  • występują w wielu rozmiarach, dzięki czemu łatwiej dopasować je do warunków panujących w danym magazynie,
  • wyróżnia je wysoka jakość, czego potwierdzeniem jest certyfikat ISO 9001 uzyskany przez producenta,
  • są produktami sprawdzonymi – rama transportowa została przetestowana przez SGS Tüv w Niemczech,
  • są funkcjonalne – można używać ich nie tylko w klasycznych magazynach, ale także na zewnątrz o każdej porze roku,
  • umożliwiają sztaplowanie, czyli układanie towarów w stosach.

Palety słupkowe i inne akcesoria do regałów paletowych

Jako eksperci w dziedzinie wyposażania magazynów oferujemy szeroki asortyment akcesoriów do regałów paletowych. Wśród nich znajdziesz palety słupkowe dostępne w kilku wariantach. Możesz wybrać model o maksymalnym obciążeniu wynoszącym 1000, 1500 lub 2000 kg. Z kolei rury narożne stanowiące integralną część konstrukcji występują w długościach 1050, 1400, 1680 lub 2100 mm. Dzięki tak szerokiej ofercie palet, możesz łatwo dopasować je do swoich potrzeb. Sam zdecyduj, które z rozwiązań jest dla Ciebie lepsze. A jeśli potrzebujesz pomocy, skonsultuj się z naszymi pracownikami, którzy udzielą Ci fachowej porady.

Szerokie zastosowanie palet słupkowych

Palety słupkowe z powodzeniem stanowią zamiennik dla różnego typu regałów. Są chętnie używane we wszelakich magazynach, halach produkcyjnych czy hurtowniach. Mogą równie dobrze stosowane do przechowywania jak i transportu. Świetnie współgrają z towarami znajdującymi się na środkach transportowych takich jak europalety. Do ich przenoszenia można wykorzystywać zarówno wózki paletowe jak i widłowe. W razie potrzeby konstrukcje można łatwo rozebrać i składować na mniejszej przestrzeni, do czasu ponownego wykorzystania.

Paleta słupkowa Manurack

W asortymencie HHL Regały znajdują się cenione przez wielu profesjonalistów warianty palety słupkowej renomowanej marki Manurack. Charakterystyczna budowa umożliwia łatwe tworzenie wielopoziomowych konstrukcji oraz sztaplowanie palet.

Półki mobilne z palet transportowych Manurack to nowoczesna i wyjątkowo praktyczna alternatywa dla tradycyjnych odpowiedników. Modułowa konstrukcja ułatwia szybkie zmiany oraz dostosowywanie przestrzeni do przechowywania do unikalnych potrzeb.

Palety ładunkowe słupkowe można układać jedna na drugiej, dzięki czemu zajmują niewiele miejsca. Nie są trwale złączone z podłożem, w efekcie czego dają się w każdej chwili przenieść.

Półki w nieskomplikowany sposób rozbudowuje się o dodatkowe poziomy. W zależności od rodzaju - np. wybierając paletę 1300x920 mm czy 1780x935 mm - uzyskuje się różną nośność konstrukcji.

Odwiedzam jako