Kategorie produktu
Inne

Palety metalowe słupkowe

Palety stalowe słupkowe to wysokiej jakości produkt, który służy do transportu i przechowywania towaru na europaletach, rur, profili i rolek tkaninowych. Jest to również bardzo dobre rozwiązanie dla firm, które poszukują mobilnej alternatywy dla statycznych, trudnych do przemieszczania regałów paletowych. Wspomniany wariant można sprawnie i skutecznie transportować z pomocą wózka widłowego lub wózka paletowego. Zapoznaj się z naszym asortymentem palet metalowych słupkowych w konkurencyjnej cenie, wykonanych z najwyższej jakości stali i zdecyduj się na elastyczny, uniwersalny system umożliwiający efektywną i sprawną pracę!

Produkty 7

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Palety słupkowe ze stali - największe zalety

Dlaczego warto zdecydować się na palety słupkowe ze stali oferowane w naszym sklepie internetowym? Przede wszystkim poszczególne komponenty są w pełni kompatybilne, stabilne, wykonane z najwyższej jakości materiałów i surowców. Ich konstrukcja opiera się prostokątnej podstawie z narożnikami, które przystosowano do wymiarów umieszczanych w nich czterech rur nośnych. Specjalnie opracowany stelaż metalowych palet transportowych zapewnia prosty i sprawny demontaż. Do atutów należy zaliczyć możliwość regulacji, dzięki której bez problemu dopasujesz powierzchnię i wysokość palety płaskiej.

Kolejną cechą, dzięki której nasze palety stalowe cieszą się tak dużym zainteresowaniem wśród naszych Klientów, jest możliwość ich układania w formie stosu. W ten sposób wykorzystasz przestrzeń maksymalnie, bez względu na powierzchnię hali, magazynu, czy innego pomieszczenia przeznaczonego na składowanie i magazynowanie. Paletę można dostosować do towaru, jego wagi i gabarytów, co przekłada się na wielofunkcyjne zastosowanie. Palety metalowe słupkowe są ocynkowane ogniowo, dzięki czemu nadają się do użytku i przechowywania na zewnątrz - przez cały rok.

Metalowe palety transportowe - zwiększenie efektywności operacji logistycznych

Zastosowanie ocynkowanej metalowej palety np. do profili zwiększa efektywność operacji logistycznych. Paleta jednostkowa, spełniająca określone wymagania, umożliwia optymalne połączenie towarów w jednorodny ładunek. Do zasadniczych faktorów zalicza się nośność statyczna, kiedy paleta z ładunkiem stoi równo na solidnym podłożu, nie przesuwając się wraz z nim oraz pojemność dynamiczna, gdy paleta z towarem jest przemieszczana, przykładowo podczas załadunku czy rozładunku towaru. Wybór właściwego rodzaju palet odgrywa więc zasadniczą rolę jeśli chodzi o dostosowane nie tylko do kształtu jednostki ładunkowej, ale także do charakterystyki obsługi transportowej.

Uniwersalność zastosowania naszych wariantów palety metalowej słupkowej ocynkowanej, oferowanych w atrakcyjnej cenie sprawia, że każda, nawet najmniejsza przestrzeń może zamienić się w skuteczny i pojemny magazyn. Taki regał to nowoczesne rozwiązanie, którego nie może zabraknąć w Twojej firmie! W naszej ofercie dostępne są palety, których maksymalne obciążenie może wynieść 1000, 1500 lub 2000 kg. Rury narożne będące częścią całej konstrukcji mają długość 1050, 1400, 1680 lub 2100 mm. Szerokie spektrum wymiarów daje duże możliwości dopasowania regału do swoich potrzeb.

Najwyższa jakość produkcji ocynkowanych palet metalowych słupkowych

W trosce o jakość i zachowanie najwyższych standardów przygotowaliśmy ofertę dopracowaną pod każdym możliwym względem - palety spełniają wszelkie obowiązujące normy, w tym posiadają certyfikat ISO 9001. Z kolei ich rama spełnia wszelkie wymogi narzucone przez SGS Tüv w Niemczech. Wychodząc jednak naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, przygotowaliśmy również ofertę alternatywną, do której należą nadstawki paletowe stalowe, czyli kosze paletowe, w których można bezpiecznie przechowywać towar drobnicowy. Nadają się one do piętrowania, nie zajmują dużo miejsca, wypełniają optymalnie przestrzeń w samochodach ciężarowych, a mocny kosz zabezpiecza towar do podanej na etykiecie wagi. Zdecyduj, które rozwiązanie jest dla Ciebie najlepsze, a w razie pytań skontaktuj się z nami. Życzymy udanych zakupów!

Odwiedzam jako