Kategorie produktu
Inne

Palety metalowe słupkowe


Palety stalowe słupkowe to wysokiej jakości produkt, który służy do transportu i przechowywania towaru na europaletach, rur, profili i rolek tkaninowych. Jest to również bardzo dobre rozwiązanie dla firm, które poszukują mobilnej alternatywy dla statycznych, trudnych do przemieszczania regałów paletowych. Wspomniany wariant można sprawnie i skutecznie transportować z pomocą wózka widłowego lub wózka paletowego. Zapoznaj się z naszym asortymentem palet słupkowych wykonanych z najwyższej jakości stali i zdecyduj się na elastyczny, uniwersalny system umożliwiający efektywną i sprawną pracę!

Produkty 7

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Palety słupkowe ze stali - największe zalety

Dlaczego warto zdecydować się na palety słupkowe ze stali oferowane w naszym sklepie internetowym? Przede wszystkim poszczególne komponenty są w pełni kompatybilne, stabilne, wykonane z najwyższej jakości materiałów i surowców. Ich konstrukcja opiera się prostokątnej podstawie z narożnikami, które przystosowano do wymiarów umieszczanych w nich czterech rur nośnych. Specjalnie opracowany stelaż zapewnia prosty i sprawny demontaż. Do atutów należy zaliczyć możliwość regulacji, dzięki której bez problemu dopasujesz powierzchnię i wysokość palety. Kolejną cechą, dzięki której nasze palety cieszą się tak dużym zainteresowaniem wśród naszych Klientów, jest możliwość ich układania w formie stosu. W ten sposób wykorzystasz przestrzeń maksymalnie, bez względu na powierzchnię hali, magazynu, czy innego pomieszczenia przeznaczonego na składowanie i magazynowanie. Paletę można dostosować do towaru, jego wagi i gabarytów, co przekłada się na wielofunkcyjne zastosowanie.Palety metalowe słupkowe są ocynkowane ogniowo, dzięki czemu nadają się do użytku i przechowywania na zewnątrz - przez cały rok.

Zastosowanie palet słupkowych stalowych

Uniwersalność zastosowania naszych palet sprawia, że każda, nawet najmniejsza przestrzeń może zamienić się w skuteczny i pojemny magazyn. Taki regał to nowoczesne rozwiązanie, którego nie może zabraknąć w Twojej firmie! W naszej ofercie dostępne są palety, których maksymalne obciążenie może wynieść 1000, 1500 lub 2000 kg. Rury narożne będące częścią całej konstrukcji mają długość 1050, 1400, 1680 lub 2100 mm. Szerokie spektrum wymiarów daje duże możliwości dopasowania regału do swoich potrzeb.

Najwyższa jakość produkcji

W trosce o jakość i zachowanie najwyższych standardów przygotowaliśmy ofertę dopracowaną pod każdym możliwym względem - palety spełniają wszelkie obowiązujące normy, w tym posiadają certyfikat ISO 9001. Z kolei ich rama spełnia wszelkie wymogi narzucone przez SGS Tür w Niemczech. Wychodząc jednak naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów przygotowaliśmy również ofertę alternatywną, do której należą nadstawki paletowe stalowe, czyli kosze paletowe, w których można bezpiecznie przechowywać towar drobnicowy. Nadają się one do piętrowania, nie zajmują dużo miejsca, wypełniają optymalnie przestrzeń w samochodach ciężarowych, a mocny kosz zabezpiecza towar do podanej na etykiecie wagi. Zdecyduj, które rozwiązanie jest dla Ciebie najlepsze, a w razie pytań skontaktuj się z nami. Życzymy udanych zakupów!

Odwiedzam jako