Kategorie produktu
Inne

Wyciągi do regałów

W ofercie posiadamy szeroką gamę różnych nadstawek paletowych. U nas znajdziesz zarówno nadstawki, które w łatwy sposób pozwolą Ci na zmianę układu lub przesunięcie całego regału za jednym razem, jak i pojedyncze nadstawki o specjalnym przeznaczeniu. Między innymi, posiadamy nadstawki z płyty wiórowej, które doskonale nadają się do przechowywania mniejszych rzeczy, takich jak śruby czy narzędzia posegregowane w skrzynkach. Znajdziesz również nadstawki na palety euro, które są praktyczne, jeśli przechowujesz meble, maszyny lub produkty składowane w stosach.

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Obiekty przemysłowe, hale magazynowe, sklepy - regały magazynowe paletowe to jedno z najpopularniejszych rozwiązań wszędzie tam, gdzie potrzebne jest składowanie dużej ilości towarów. Ich atutem jest funkcjonalność i elastyczność, dzięki zasadzie modułowej konstrukcji można je dopasować do różnego rodzaju potrzeb. W asortymencie naszej firmy znaleźć można bogatą ofertę produktów, które przydadzą się w każdym magazynie.

Regały ramowe paletowe to systemy składające się z dwóch elementów. Po pierwsze są to pionowe ramy słupów, które definiują rozmiar i stabilność konstrukcji. Słupy połączone są zaś poziomymi ryglami, dzięki którym powstają gniazda odkładcze. To na nich spoczywa ładunek ułożony na paletach typu euro lub przemysłowych. Możliwość użycia różnorodnych typów ram słupów i belek, sprawia, iż łatwe staje się znalezienie ekonomicznego i funkcjonalnego rozwiązania, które będzie idealne dla każdego pomieszczenia. Dodatkowo można skorzystać z szeregu akcesoriów, które optymalizują składowanie. W naszym sklepie można znaleźć między innymi:

  • Wyciągi do regału
  • Panele siatkowe
  • Boczne wsporniki
  • Poprzeczki
  • Kraty wypełnieniowe.

Jednym z najpopularniejszych rodzajów regałów, na których można z łatwością przechowywać pojemniki i palety, są regały otwarte. Bezpieczeństwo przechowywanych pojemników skrzyniowych jest bardzo niskie na konwencjonalnych regałach, gdyż skrzynie podpierane są jedynie w czterech rogach. W regałach otwartych stosuje się niezwykle praktyczne rozwiązanie: palety i pojemniki umieszczone są na wspornikach głębokościowych, przymocowanych w bocznych perforacjach ram regału. Dzięki eliminacji belek poziomych, maksymalnie wykorzystana zostaje wysokość, którą zresztą można bezśrubowo dostosowywać co 25 mm. Dodatkowo, system można obsługiwać automatycznie dźwigami AS/RS - wystarczy dodać pewne elementy konstrukcji, na przykład wyciąg do regału paletowego czy wiązanie szczytowe. W naszym asortymencie można znaleźć wszystkie potrzebne do obsługi regałów akcesoria, między innymi szyny szczytowe i wyciąg do regału.

Odwiedzam jako