Kategorie produktu
Inne

Wsporniki regałów paletowych

Regały paletowe – praktyczny i najlepszy sposób na przechowywanie towaru znajdującego się w magazynie i hurtowni. Znajdują one zastosowanie także w innych miejscach – halach produkcyjnych, sortowniach, sklepach oraz w garażach, warsztatach, budynkach gospodarczych czy piwnicach. By konstrukcje te były stabilne i bezpieczne, najlepiej podpierać je specjalnymi wspornikami regałów paletowych. Warto wspomóc się nimi szczególnie wtedy, kiedy użyte zostały palety słabej jakości. Sprawdź wsporniki regałów paletowych dostępne w sklepie HHL Regały i wybierz spośród nich produkty najlepsze dla siebie.

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Wsporniki regałów paletowych – co to takiego?

Wsporniki to elementy wspomagające stabilność konstrukcji uniwersalnych regałów paletowych. Te przydatne części montażowe zazwyczaj wykonane są ze stali. Ich zadaniem jest podpieranie palet, zwłaszcza tych wątpliwej jakości. Maksymalna nośność tych elementów konstrukcyjnych wynosi aż dwieście kilogramów, a jej wartość zależna jest od rodzaju wspornika. Poszczególne modele różnią się między sobą także głębokością i ciężarem. Przed zakupem konkretnego produktu, koniecznie sprawdź jego parametry, dzięki czemu łatwiej dopasujesz wsporniki do posiadanych regałów paletowych i unikniesz niepotrzebnej pomyłki.

Zalety wsporników regałów paletowych

  • stanowią podparcie regałów w magazynach, halach produkcyjnych, hurtowniach i sklepach,
  • są częściami montażowymi, które podpierają regały w garażach, piwnicach, spiżarniach oraz budynkach gospodarczych,
  • mają atrakcyjne ceny,
  • pozwalają na bezpieczne przechowywanie nawet bardzo ciężkich przedmiotów na półkach regałów paletowych,
  • są łatwe i szybkie w montażu,
  • w prosty sposób oddzielają przestrzeń w regałach paletowych.

Wsporniki regałów paletowych od HHL Regały

Wsporniki – praktyczne elementy podpierające regały paletowe – są dostępne w naszym sklepie w kilku rodzajach, dzięki czemu łatwiej dopasujesz je do wyposażenia hurtowni i hal magazynowych. Oferujemy Ci produkty w atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach, które zależne są od specyfikacji naszego towaru. Potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego produktu? A może masz pytania dotyczące oferty HHL Regały? Skontaktuj się z nami. Nasi pracownicy – specjaliści w dziedzinie wyposażania magazynów i hal produkcyjnych – udzielą Ci profesjonalnej pomocy i fachowego wsparcia. Możesz zadzwonić do nas pod numer +48 782 080 303 bądź wysłać maila na adres biuro@hhl.dk. Na Twoją wiadomość odpowiemy maksymalnie w ciągu dwudziestu czterech godzin. Życzymy udanych zakupów!

Odwiedzam jako