Kategorie produktu
Inne

Siatka zabezpieczająca

Nieodzownym elementem wyposażenia każdego magazynu, hurtowni, hali produkcyjnej czy zakładu przemysłowego są siatki zabezpieczające. Ich rolą jest ochrona przed uszkodzeniem przechowywanych w danym miejscu towarów. Ponadto zmniejszają one ryzyko nieszczęśliwego wypadku, tym samym zabezpieczając pracowników danego miejsca. Dzięki siatce zabezpieczającej produkt nie tylko nie wypadnie z regału, ale również nie zostanie z niego skradziony. Sprzedawane przez nas produkty z tej kategorii są trwałe, solidne i odporne na uszkodzenia przez cały okres eksploatacji, a to dzięki mocnemu materiałowi, z którego są wykonane. Sprawdź naszą ofertę i kup siatki zabezpieczające, które uchronią Cię przed uszkodzeniem towarów i zwiększą bezpieczeństwo pracy w Twoim magazynie czy zakładzie produkcyjnym.

1 element

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Siatka zabezpieczająca – co to takiego?

Siatka zabezpieczająca jest wytrzymałym produktem wykonanym z odpornych na uszkodzenia materiałów. Decydując się na jej zakup, zabezpieczasz nie tylko towary przechowywane w Twojej hali magazynowej czy hurtowni, ale także osoby pracujące w pobliżu regałów paletowych. Siatka zabezpieczająca zmniejsza ryzyko nieszczęśliwego wypadku, a co za tym idzie utraty zdrowia pracowników. Jest wyjątkowo skutecznym narzędziem zabezpieczającym teren, za sprawą aż czterech solidnych mocowań, w które jest wyposażona.

Właściwości siatki zabezpieczającej

  • jest wykonanego z solidnego, mocnego materiału,
  • ma niską cenę,
  • jest elastyczna,
  • cechuje się wysoką wytrzymałością,
  • jest uniwersalna – może być stosowana zarówno w klasycznych halach magazynowych, jak i tych umieszczonych na zewnątrz,
  • posiada wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne – rozciąganie, rozrywanie i przetarcia i inne,
  • jest trwałym produktem, który swoje funkcje spełnia przez lata.

Jak zamontować siatkę zabezpieczającą?

Siatki zabezpieczające są mocowane indywidualnie – w zależności od możliwości konstrukcyjnych oraz właściwości technicznych konkretnego regału paletowego. Dzięki temu sposób montażu jest zawsze dopasowany do Twoich potrzeb. Wystarczy przykręcić 4 mocowania do słupków ram regału, a następnie zainstalować w nich siatkę.

Siatki zabezpieczające dostępne w HHL Regały

Oferowana przez nas siatka nie dość, że zabezpiecza regał paletowy, to na dodatek osłania przechowywane na nim produkty. Znajduje ona zastosowanie nie tylko w hurtowniach, halach magazynowych i zakładach produkcyjnych, ale także w mroźniach i chłodniach. Ponadto jest również używana do wydzielania stref zamkniętych. Siatkami możesz zabezpieczać także przestrzeń w pomieszczeniach prywatnych – piwnicę, garaż, spiżarnię, budynek gospodarczy czy warsztat. Zabezpieczenie regałów siatką oferowaną przez HHL to trwałe rozwiązanie, które będzie służyć przez lata. Sam się o tym przekonaj, wybierając nasz produkt.

Odwiedzam jako