Kategorie produktu
Inne

Ramy do regałów paletowych - Ocynk

Regały paletowe to uniwersalny i niezawodny sposób na stworzenie wydajnej i bezpiecznej przestrzeni magazynowej. Są stabilne i trwałe, a odpowiednia nośność umożliwia składowanie towarów o dużej ciężkości, bez obawy o ich zsunięcie się z półek. Swoją wytrzymałą konstrukcję zawdzięczają specjalnym ramom do regałów paletowych, wykonanym z mocnej stali o właściwościach antykorozyjnych. Ocynkowane ramy przeznaczone do skonstruowania regału magazynowego dostępne są w wielu rozmiarach, dzięki czemu zapewniają elastyczność i mogą być w prosty sposób przystosowane do indywidualnych potrzeb Twojej firmy. 

Produkty 7

Ustaw kierunek malejący
H2000 x D1100 mm - 8000 kg. Ocynk
312,00 zł
Zobacz produkt
H2500 x D1100 mm - 8000 kg. Ocynk
334,00 zł
Zobacz produkt
H3000 x D1100 mm - 8000 kg. Ocynk
425,00 zł
Zobacz produkt
H4000 x D1100 mm - 8000 kg. Ocynk
570,00 zł
Zobacz produkt
H4000 x D1100 mm - 14000 kg. Ocynk
784,00 zł
Zobacz produkt
H5000 x D1100 mm - 14000 kg. Ocynk
980,00 zł
Zobacz produkt
H6000 x D1100 mm - 14000 kg. Ocynk
1 208,00 zł
Zobacz produkt
na stronę

Rama regału paletowego odpowiada za jego stabilność i trwałość, dlatego niezwykle ważne jest, aby wybrać najlepszej jakości produkt, stworzony przez renomowaną i polecaną przez specjalistów firmę. W naszym sklepie oferujemy sprawdzone i wysokogatunkowe części, dzięki którym uniwersalne regały paletowe oraz regały magazynowe będą w pełni funkcjonalne i spełnią wszelkie niezbędne normy jakości oraz bezpieczeństwa.

Mocne i trwałe ramy regałów paletowych odporne na uszkodzenia chemiczne i mechaniczne

W sklepie internetowym HHL Regały dostępny jest szeroki wybór najlepszej jakości ram regałów paletowych, stworzonych przez hiszpańską markę Kimer. Rama regału paletowego pozwoli Ci stworzyć funkcjonalny system regałów, dostosowany do wymagań przestrzeni magazynowej oraz profilu Twojej działalności. Szerokość ram regałów paletowych dostosowana jest do wymiarów standardowych palet euro. Dzięki temu umożliwiają one szybki załadunek oraz rozładunek, zarówno ręczny, jak i przy pomocy wózków widłowych. Mocne stalowe ramy o dużej stabilności sprawiają, że regały magazynowe mogą być ustawione na dowolnym podłożu.

Każda rama regału dostępna w naszej ofercie wykonana jest z najwyższej jakości stali, odpornej na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Nie pokrywają się one rdzą ani nie tracą swoich właściwości w kontakcie z wodą czy innymi cieczami, takimi jak kwasy, oleje lub żrące środki chemiczne. Regały paletowe tradycyjne mogą być użytkowane zarówno w środowisku suchym, jak i wilgotnym, a także na zewnątrz, poza przestrzenią magazynową. Rama regału nie jest także podatna na odkształcenia pod wpływem wysokich lub niskich temperatur, dlatego może być stosowana w halach produkcyjnych, mroźniach lub chłodniach. 

Uniwersalne regały magazynowe wykorzystujące ramy ocynkowane są odporne także na uszkodzenia mechaniczne. Wykorzystanie trwałej stali o właściwościach antykorozyjnych, zabezpiecza regały paletowe tradycyjne przed pęknięciami lub wgnieceniami, do których mogłoby dojść podczas załadunku i rozładunku mechanicznego. Przy niewielkim ciężarze własnym, zaledwie 40 kg, rama regału paletowego oferuje nośność od 8000 do 14000 kg, umożliwiając bezpieczne przechowywanie towarów o bardzo dużej wadze. Regał paletowy daje możliwość magazynowania zarówno towarów spaletyzowanych, jak i dowolnego typu produktów o niestandardowych kształtach. 

Stabilne i łatwe w montażu ocynkowane ramy regałów magazynowych

Rama regału magazynowego oferuje niezwykłą elastyczność. Dzięki niej stworzysz unikalny system regałów, które zastosujesz w dowolnej przestrzeni. Tradycyjne regały paletowe mogą zostać wykorzystane nie tylko w przestrzeni magazynowej, ale także w hurtowniach, warsztatach, halach produkcyjnych. Regały magazynowe wykorzystujące trwałe i niezawodne ramy ocynkowane świetnie sprawdzą się także w biurach, bibliotekach, archiwach, a nawet domowych pomieszczeniach gospodarczych, takich jak garaże, piwnice czy poddasza. Regał paletowy to uniwersalne i chętnie wybierane rozwiązanie, pozwalające zaaranżować uporządkowaną i świetnie zorganizowaną przestrzeń przechowywania, zarówno na użytek biznesowy, jak i prywatny. 

Trwała, ocynkowana rama regału paletowego gwarantuje bardzo długą żywotność. Prezentowana rama jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, niekorzystne warunki atmosferyczne, kontakt z cieczami oraz zmienną temperaturę, dzięki czemu skonstruowane z jej pomocą regały paletowe będą doskonale spełniać swoje zadanie przez wiele lat. Regały magazynowe to także gwarancja najwyższego bezpieczeństwa użytkowania. Niezwykle stabilna, mocna konstrukcja pozwala stworzyć bezpieczne i wydajne środowisko prac magazynowych w każdej przestrzeni. Każda rama regału magazynowego pokryta jest cienką warstwą cynku, co zapewnia jej dodatkowe zabezpieczenie przed rdzą, a także schludny, estetyczny wygląd, co może okazać się szczególnie istotne, jeśli regały wykorzystywane są w przestrzeni biurowej lub domowej. 

Rama regału paletowego stanowi podstawę jego konstrukcji, gwarantującą stabilność i trwałość. Każda ocynkowana rama regału oferuje niezwykle prosty, szybki i wygodny montaż, który pozwoli Ci bez najmniejszego problemu stworzyć unikalny system przechowywania towarów, narzędzi budowlanych lub mechanicznych, książek, dokumentów czy zapasowych części samochodowych. Regały magazynowe, uzupełnione o drewniane, stalowe lub siatkowe półki, są w pełni uniwersalne, dzięki czemu bez trudu dostosujesz ich funkcjonalność do własnych potrzeb. Niezawodne regały paletowe dają nieograniczone możliwości aranżowania przestrzeni i dostosowania jej do własnych, unikalnych potrzeb.

Odwiedzam jako