Kategorie produktu
Inne

Ramy do regału paletowego

Jednym z najważniejszych komponentów regałów paletowych jest rama, od której zależy stabilność i wytrzymałość całej konstrukcji. Stelaż składa się z poprzeczek i słupów, które połączone śrubami tworzą bardzo wytrzymały regał o wielowymiarowym zastosowaniu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów przygotowaliśmy wyjątkową, profesjonalną ofertę. Każda dostępna w tej kategorii rama do regału paletowego jest już skręcona, dlatego w trakcie montażu oszczędzasz swój cenny czas. Zapoznaj się z naszym katalogiem produktów!

Produkty 6

Ustaw kierunek malejący
Wygasa
H2000 x D1100 mm - 8000 kg. RAL5003 Sapphire blue
312,00 zł
Zobacz produkt
Wygasa
H2500 x D1100 mm - 8000 kg. RAL5003 Sapphire blue
334,00 zł
Zobacz produkt
Wygasa
H3000 x D1100 mm - 8000 kg. RAL5003 Sapphire blue
425,00 zł
Zobacz produkt
Wygasa
H4000 x D1100 mm - 8000 kg. RAL5003 Sapphire blue
570,00 zł
Zobacz produkt
Wygasa
H4000 x D1100 mm - 14000 kg. RAL5003 Sapphire blue
784,00 zł
Zobacz produkt
na stronę

Uniwersalność ramy do regału paletowego i prostota montażu

Prezentowane ramy charakteryzują się intuicyjnością montażu, dzięki czemu postawienie gotowego regału nie zajmuje dużo czasu i nie sprawia najmniejszych problemów. Ramy zostały zmontowane, wystarczy wyposażyć je w pozostałe komponenty, jak np. belki nośne regału, czy dodatkowe wzmocnienia. Wszystkie poszczególne elementy są dostępne w naszej ofercie, dlatego za jednym zamachem możesz dokonać kompleksowych zakupów. Dlaczego jednak prezentowane rozwiązanie jest uniwersalne? Dzięki przemyślanej konstrukcji można pozwolić sobie na dowolność konfiguracji i dopasowanie regałów do potrzeb swoich i swojego magazynu. Takie zmiany są najczęściej wprowadzane w sytuacji zwiększającego się natężenia ruchu i sprzedaży, jak i procesów produkcyjnych związanych przykładowo z sezonowością w danej branży. Podsumowując - jeśli zdecydujesz się na zakup ramy do regału paletowego dostępnej w naszym sklepie internetowym, otrzymasz produkty gwarantujące:

  • duży poziom odporności na uszkodzenia mechaniczne
  • stabilność zapewniającą bezpieczeństwo użytkowania
  • optymalne wykorzystanie przestrzeni przy jednoczesnej elastyczności dostosowywania systemu do swoich potrzeb

Zastosowanie ram regałów paletowych - gdzie sprawdzą się najlepiej?

Zastosowanie ram z naszego katalogu do konstrukcji regałów paletowych daje ogromne możliwości, m.in. ich prosty, intuicyjny montaż oraz demontaż, zmianę konfiguracji, możliwość reorganizacji pomieszczenia w dowolny sposób, optymalny przepływ towarów paletyzowanych na europaletach i paletach przemysłowych. Ze względu na rzetelne wykonanie prezentowanych ram możesz być pewien, iż umieszczane na nich belki będą w pełni kompatybilne, dopasowane i odpowiednio zabezpieczone przed ewentualnym przemieszczaniem się.

Wysoka jakość ram potwierdzona certyfikatami

Zastanawiasz się nad tym, która opcja ramy do regału paletowego będzie najlepsza dla Ciebie? Jeśli na drodze do finalizacji zakupu stoją wątpliwości, nasi pracownicy i profesjonalna Obsługa Klienta z chęcią odpowie na każde Twoje pytanie! Zwróć uwagę na wysokość pomieszczenia, w którym chcesz zamontować regały oraz na ciężar ładunku, który muszą udźwignąć. W pozostałych kwestiach nasz niezawodny asortyment ram zapewnia Ci pełną elastyczność konfiguracji. Skontaktuj się z nami i złóż zamówienie, które dostarczymy do Ciebie w ciągu kilku dni!

Odwiedzam jako