Kategorie produktu
Inne

Rama regału paletowego - lepsze dopasowanie i łatwość przechowywania
Podstawowym elementem budowy regału paletowego jest rama, która składa się z poprzeczek i słupów łączonych ze sobą śrubami.
Aby zaoszczędzić klientowi dużo czasu i wysiłku związanego z samodzielnym montażem, nasze regały dostarczamy wstępnie zmontowane (ramy regału są skręcone).
Warto podkreślić, że dzięki wstępnemu montażowi unika się ryzyka nieprawidłowego skręcenia ram regałów.
Nieprawidłowe skręcenie ram może oznaczać, że regały paletowe nie będą spełniać wymagań co do obciążenia i ładowności.

Produkty 8

Ustaw kierunek malejący
H2000 x D1100 mm - 8000 kg. RAL5003 Sapphire blue
264,00 zł
Zobacz produkt
H2500 x D1100 mm - 8000 kg. RAL5003 Sapphire blue
294,00 zł
Zobacz produkt
H3000 x D1100 mm - 8000 kg. RAL5003 Sapphire blue
365,00 zł
Zobacz produkt
H4000 x D1100 mm - 8000 kg. RAL5003 Sapphire blue
480,00 zł
Zobacz produkt
H4000 x D1100 mm - 14000 kg. RAL5003 Sapphire blue
650,00 zł
Zobacz produkt
H5000 x D1100 mm - 14000 kg. RAL5003 Sapphire blue
810,00 zł
Zobacz produkt
H6000 x D1100 mm - 14000 kg. RAL5003 Sapphire blue
990,00 zł
Zobacz produkt
na stronę

Czasami zachodzi potrzeba na zmianę konfiguracji magazynu oraz dopasowania do bieżących potrzeb. Może się ona zmieniać z sezonu na sezon lub z roku na rok, w zależności od przepływu towarów. Dlatego ważne jest, aby wybrać rozwiązanie magazynowe, które jest elastyczne i łatwe do zmiany.
Nasze regały paletowe pozwalają zoptymalizować przepływy towarów paletyzowanych. Możliwe jest to dzięki wielu opcjom o różnych dopuszczalnych obciążeniach. Wybierając nasze regały paletowe wybierasz wygodę, łatwość w dopasowaniu a także ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Regały paletowe charakteryzują się wysokim poziomem elastyczności.


Najpopularniejszym systemem składowania towarów na paletach typu euro lub przemysłowych są regały paletowe obsługiwane wózkami. Podstawowe elementy konstrukcji to rama regału paletowego, na której opierają się belki nośne regału; system można rozbudowywać dzięki dodatkowemu wyposażeniu. Charakteryzuje się on prostotą, funkcjonalnością oraz stabilnością, która gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania.

Rozmiar i wysokość regałów paletowych uzależnione są od jednej, najbardziej fundamentalnej części składowej - jest to rama regału. Służy ona do budowy systemu od zera, ale można ją też dołożyć do posiadanych modułów, dzięki czemu przestrzeń magazynu zostanie optymalnie wykorzystana. Substytucyjność konfiguracji sprawia również, iż regał może być dopasowywany do zmieniających się potrzeb. Elastyczność systemu i jego funkcjonalność wpływają na fakt, iż regały paletowe są najtańszym rozwiązaniem w przeliczeniu na miejsce paletowe.

Metalowa rama regału wykonana jest najczęściej z perforowanych profili stalowych, dostępnych w różnych szerokościach i grubościach blachy. Ta różnorodność pozwala dopasować charakter konstrukcji do planowanego obciążenia. W ofercie posiadamy również elementy dodatkowe, które zabezpieczą ramę przed przypadkowymi uderzeniami wózka widłowego.

Rama do regału panelowego dostępna w naszym katalogu gwarantuje:

  • Prostotę konstrukcji, łatwy montaż i demontaż
  • Wysoką odporność na mechaniczne uszkodzenia
  • Wytrzymałość i stabilność regału
  • Sztywność systemu
  • Optymalne wykorzystanie powierzchni, dzięki elastycznej wysokości składowania
  • Wysoką jakość wykonania.

Zakup dobrej ramy sprawia, że nie trzeba martwić się wysokością regału ani ciężarem ładunku. Jedynym ograniczeniem staje się sufit hali magazynowej i możliwości wózka widłowego. Zmartwieniem przestaje również być niedokładne wykonanie samych palet. Co więcej, dzięki dodatkowemu wyposażeniu, możliwe jest także bezpieczne przechowywanie towarów nie spaletyzowanych. W asortymencie posiadamy szeroki wybór kolorów, w tym rzadziej spotykane na rynku warianty, jak na przykład rama regału czarna.

Odwiedzam jako