Kategorie produktu
Inne

Półki siatkowe do regałów paletowych

Półki siatkowe pomagają uporządkować przestrzeń na regałach paletowych umiejscowionych w halach produkcyjnych, hurtowniach i magazynach. Usprawniają logistykę w każdym z tych pomieszczeń, pozwalają zaoszczędzić miejsce do przechowywania i zapewniają najlepsze warunki do magazynowania towarów. W ofercie naszego sklepu znajdziesz dwa warianty półek siatkowych – o nośności do pięciuset lub tysiąca kilogramów – dzięki temu łatwiej dopasujesz je do warunków panujących w Twoim magazynie czy zakładzie produkcyjnym. Przeczytaj, jakie jeszcze zalety mają półki siatkowe i dowiedz się, jak różnorodne jest ich zastosowanie.

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Półki siatkowe – co to takiego?

Półki siatkowe są elementami konstrukcyjnymi zapewniającymi bezpieczne podparcie umiejscowionym na nich produktom. Przy ich użyciu na regałach w hurtowni, magazynie czy warsztacie możesz przechowywać palety, kartony oraz wszelkiego rodzaju towary niespaletyzowane. Praktyczna siatka panelowa ze wzmocnieniami pełni rolę wypełnienia półek regału, a trzymane na nich rzeczy są zabezpieczone przed rozrzuceniem i uszkodzeniem. Wypełnienia siatkowe dostępne są w kilku rozmiarach i wykazują różne ładowności.

Zastosowanie półek siatkowych

Półki siatkowe oddzielające przestrzeń na regałach paletowych mają szerokie zastosowanie. Możesz wykorzystać je do przechowywania towarów w takich miejscach, jak:

 • magazyny, hale produkcyjne i hurtownie,
 • sklepy, markety, chłodnie,
 • spiżarnie, warsztaty, garaże czy budynki gospodarcze,
 • pomieszczenia szczególnie narażonych na zalanie lub pożar – wszędzie tam, gdzie potrzebne są półki przepuszczające światło i wodę.

Zalety półek siatkowych

 • przepuszczają powietrze, wodę i światło – stanowią więc dobrą alternatywę dla łatwopalnych półek drewnianych,
 • są wytrzymałe, a ich dodatkowe zabezpieczenie stanowią wzmocnienia z płaskownika, czyli solidnego elementu konstrukcyjnego wykonanego ze stali,
 • mają niskie ceny,
 • są lekkie,
 • są bardzo łatwe w montażu – w zupełności wystarczy położyć je na regał paletowy,
 • chronią towary i przechowywane na nich rzeczy przed upadkiem , a co za tym idzie także przed uszkodzeniem,
 • są łatwe do utrzymania w czystości,
 • są projektowane i wykonywane zgodnie z obowiązującymi standardami i normami bezpieczeństwa.

Jak zamontować półkę siatkową?

Instalowanie półek siatkowych, które możesz kupić w naszym sklepie jest nieskomplikowane i nie wymaga od Ciebie szczególnych umiejętności ani posiadania specjalnych narzędzi. Półki od HHL Regały to produkty do samodzielnego montażu. Dzięki prostej budowie łatwo utrzymać na nich czystość, a za sprawą ocynkowanej powłoki są odporne na korozje.

Półki siatkowe dostępne w HHL Regały

Zdecydowałeś się na zakup półek siatkowych w HHL Regały? Dopasujemy wymiary zamówionego przez Ciebie towaru do twoich potrzeb. Nasze regały możesz ze sobą nie tylko łączyć, ale także odejmować lub dokładać półki, zmieniać ich wysokość oraz stosować dodatkowe wyposażenie podnoszące funkcjonalność tego wysokoelastycznego systemu. Sprawdź naszą ofertę, złóż zamówienie, a my zrealizujemy je maksymalnie do dziesięciu dni roboczych.

Odwiedzam jako