Kategorie produktu
Inne

Półki siatkowe do regałów paletowych

Półki siatkowe pomagają uporządkować przestrzeń na regałach paletowych umiejscowionych w halach produkcyjnych, hurtowniach i magazynach. Usprawniają logistykę w każdym z tych pomieszczeń, pozwalają zaoszczędzić miejsce do przechowywania i zapewniają najlepsze warunki do magazynowania towarów. W ofercie naszego sklepu znajdziesz dwa warianty półek siatkowych – o nośności do pięciuset lub tysiąca kilogramów – dzięki temu łatwiej dopasujesz je do warunków panujących w Twoim magazynie czy zakładzie produkcyjnym. Przeczytaj, jakie jeszcze zalety mają półki siatkowe i dowiedz się, jak różnorodne jest ich zastosowanie.

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Półki siatkowe – co to takiego?

Półki siatkowe są elementami konstrukcyjnymi zapewniającymi bezpieczne podparcie umiejscowionym na nich produktom. Przy ich użyciu na regałach w hurtowni, magazynie czy warsztacie możesz przechowywać palety, kartony oraz wszelkiego rodzaju towary niespaletyzowane. Praktyczna siatka panelowa ze wzmocnieniami pełni rolę wypełnienia półek regału, a trzymane na nich rzeczy są zabezpieczone przed rozrzuceniem i uszkodzeniem. Wypełnienia siatkowe dostępne są w kilku rozmiarach i wykazują różne ładowności.

Zastosowanie półek siatkowych

>ółki siatkowe oddzielające przestrzeń na regałach paletowych mają szerokie zastosowanie. Możesz wykorzystać je do przechowywania towarów w takich miejscach, jak:

 • magazyny, hale produkcyjne i hurtownie,
 • sklepy, markety, chłodnie,
 • spiżarnie, warsztaty, garaże czy budynki gospodarcze,
 • pomieszczenia szczególnie narażonych na zalanie lub pożar – wszędzie tam, gdzie potrzebne są półki przepuszczające światło i wodę.

Zalety półek siatkowych

 • oczka siatki przepuszczają powietrze, wodę i światło – stanowią więc dobrą alternatywę dla łatwopalnych półek drewnianych,
 • są wytrzymałe, a ich dodatkowe zabezpieczenie stanowią wzmocnienia z płaskownika, czyli solidnego elementu konstrukcyjnego wykonanego ze stali,
 • mają niskie ceny,
 • są lekkie,
 • są bardzo łatwe w montażu – w zupełności wystarczy położyć je na regał paletowy,
 • chronią towary i przechowywane na nich rzeczy przed upadkiem , a co za tym idzie także przed uszkodzeniem,
 • są łatwe do utrzymania w czystości,
 • są projektowane i wykonywane zgodnie z obowiązującymi standardami i normami bezpieczeństwa.

Półki siatkowe – podstawowe wyposażenie magazynu

Dostępne w naszym sklepie internetowym półki siatkowe do regału paletowego stanowią wyjątkowo praktyczne wyposażenie regałów magazynowych. Cechuje je nie tylko niska waga, ale też duża przystępność cenowa. Dodatkowo są one również odpowiednio dopasowane do aktualnie wymaganych systemów przeciwpożarowych. Półka siatkowa jest wyposażona w niezbędne wzmocnienia, dzięki którym uniesie ona nawet większy ciężar. Jest to wsparcie przebiegające pod siatką w postaci wspornika. Z tego też powodu stanowią świetną alternatywę dla tradycyjnych pełnych półek regałowych. Tym, co zwiększa funkcjonalność tego rozwiązania oraz ułatwia wygodne przechowywanie i utrzymanie porządku w miejscu pracy, są separatory na półkę. To właśnie dzięki nim można lepiej zagospodarować przestrzeń i zachować ład w obrębie gniazda regałowego. Oczko siatki wpływa pozytywnie na wentylację i przepuszczalność powietrza czy światła słonecznego. W przypadku wielu towarów półki siatkowe na regały mogą mieć kluczowe znaczenie.

Jak zamontować półkę siatkową do regału paletowego?

Instalowanie półek siatkowych, które możesz kupić w naszym sklepie jest nieskomplikowane i nie wymaga od Ciebie szczególnych umiejętności ani posiadania specjalnych narzędzi. Półki z siatki metalowej od HHL Regały to produkty do samodzielnego montażu. Dzięki prostej budowie łatwo utrzymać na nich czystość, a za sprawą ocynkowanej powłoki są odporne na korozje.

Półki siatkowe dostępne w HHL Regały

Zdecydowałeś się na zakup półek siatkowych w HHL Regały? Dopasujemy wymiary zamówionego przez Ciebie towaru do twoich potrzeb. Nasze regały możesz ze sobą nie tylko łączyć, ale także odejmować lub dokładać półki kratownice, zmieniać ich wysokość oraz stosować dodatkowe wyposażenie podnoszące funkcjonalność tego wysokoelastycznego systemu. Sprawdź naszą ofertę, złóż zamówienie, a my zrealizujemy je maksymalnie do dziesięciu dni roboczych. Profesjonalna obsługa, wykonane z najwyższą starannością systemy przechowywania, akcesoria pomocnicze, w tym półki siatkowe, fachowe doradztwo oraz błyskawiczny kontakt – każdy z tych argumentów przemawia na korzyść robienia zakupów w naszym sklepie internetowym. Krótki czas realizacji oraz wygodna dostawa zamówionych produktów pod wskazany adres również zachęcają do współpracy z nami.

Szerokie zastosowanie półek siatkowych

Półki siatkowe mają szczególne zastosowanie tam, gdzie produkty powinny być przechowywane w idealnie suchym stanie. Ażurowe półki siatkowe wpływają korzystnie na odprowadzanie wilgoci. Ma to szczególne znaczenie w branży spożywczej i gastronomicznej. Pewne rodzaje towarów mają szczególne potrzeby względem cyrkulacji powietrza. W takich sytuacjach półki siatkowe do regałów paletowych wydają się najrozsądniejszą opcją. Zastosowanie trwałego, solidnego i odpornego na uszkodzenia mechaniczne metalu nie tylko wydłuża żywotność tego rozwiązania, ale także pozwala na utrzymanie półek w idealnej czystości. Dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu użytego w produkcji tworzywa każda półka siatkowa jest niepodatna na niekorzystne działanie trudnych warunków panujących w magazynach. Zastosowany metal nie pęka nawet podczas dużych i nagłych zmian temperatury, co skutecznie przedłuża czas eksploatacji produktów. Półki z siatki metalowej odporne są także na działanie wilgoci, dzięki czemu ich struktura nie niszczeje na skutek powstawania korozji. Niska waga własna półek i ich łatwość w montażu na regałach paletowych sprzyja ich wszechstronnemu wykorzystaniu w różnych gałęziach przemysłu. Niewielkie koszty zakupu sprawiają, że akcesoria te są ogólnodostępne dla małych, dużych i średnich przedsiębiorstw. Zróżnicowany rozmiar i możliwa ładowność pozwalają dopasować je lepiej do przechowywanych towarów i specyfiki danej branży. Przedsiębiorcy, którzy chcą ograniczyć straty w towarze i utrzymać swoje stany magazynowe w należytym stanie, powinni rozważyć zakup tego typu akcesoriów.

Najwyższa jakość od sprawdzonych producentów

Półki siatkowe na regały są podstawowym wyposażeniem magazynów, a dostępne w naszym sklepie internetowym modele są nie tylko lekkie, ale także przystępne cenowo. Ponadto spełniają aktualne wymogi systemów przeciwpożarowych. Półki z siatki metalowej posiadają niezbędne wzmocnienia, dzięki którym są w stanie unieść większy ciężar. Dodatkowo, półka siatkowa zwiększa przejrzystość zawartości regałów, ułatwiając ich organizację. Umożliwia to lepsze zagospodarowanie przestrzeni i utrzymanie porządku w gnieździe regałowym. Dzięki oczkom w siatce zapewniają lepszą wentylację i przepuszczalność powietrza oraz światła słonecznego, co ma kluczowe znaczenie dla wielu rodzajów towarów, szczególnie spożywczych. Każda dostępna w naszym sklepie półka siatkowa pochodzi od zaufanego producenta. Dzięki temu mamy pewność, że proponujemy naszym Klientom wyłącznie najlepsze artykuły magazynowe.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu w przypadku pytań. Nasi specjaliści pomogą w dopasowaniu odpowiednich półek siatkowych!

Odwiedzam jako