Kategorie produktu
Inne

Półki siatkowe do regałów paletowych

Na tej stronie znajdziesz duży wybór półek siatkowych do regałów paletowych najwyższej hiszpańskiej jakości, które zapewnią sprawną logistykę w magazynie. Półki siatkowe pasują do regałów paletowych, które oferujemy na naszej stronie. W ofercie znajdziesz półki, które mają nośność 500 lub 1000kg. Nasz wybór półek można dostosować dokładnie do Twojego magazynu, dzięki czemu maksy-malnie wykorzystasz przestrzeń. Półki są dostępne w różnych długościach, co pozwala stworzyć najlepsze warunki dla wydajnej logistyki i przechowywania - zawsze dostępna jest odpowiednia półka z siatki dla optymalnego i bezpiecznego wykorzystania.

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Dostępne w naszym sklepie online półki metalowe siatkowe mogą być używane do przechowywania, sortowania oraz ekspozycji towarów w sklepach, chłodniach magazynach, warsztatach. Stanowią alternatywę dla półek drewnianych, które nie przepuszczają wody, w razie pożaru nasiąkają wodą i tracą wytrzymałość, są też łatwopalne. Półki siatkowe na regały natomiast przepuszczają powietrze światło i wodę. Wszystko dzięki solidnej stalowej konstrukcji. Warto też pamiętać że w razie pożaru, kiedy uruchamia się natrysk, siatka umożliwia bezproblemowy przepływ wody.

Inne zalety naszych półek siatkowych to:

  • są lekkie i tanie, posiadają nowoczesne zabezpieczenie
  • są proste w montażu, wystarczy je po prostu położyć na regał
  • zabezpieczają towary przed upadkiem
  • posiadają wzmocnienia z płaskownika.

Półki przesuwne siatkowe, które można znaleźć w naszym asortymencie, to produkt do samodzielnego montażu na poziomych belkowych lub paletowych regałach. Bardzo łatwo utrzymać je w czystości. Grubość drutu i średnica oczka uzależnione są od obciążenia i rodzaju składowanych wyrobów. Co więcej, wypełnienia siatkowe występują w różnych rozmiarach, posiadają także różną ładowność. Nasze półki siatkowe chromowane są chronione przed korozją. Projektowane i wykonywane są zgodnie z obowiązującymi normami i standardami.

Półki siatkowe z naszego katalogu zapewniają idealne podparcie składowanym towarom. Dzięki nim bez żadnych wątpliwości przechowywać można palety i kartony, a także towary niespaletyzowane. Dzięki siatce panelowej ze wzmocnieniami, służącej jako wypełnienie regału, przechowywany towar jest zabezpieczony przed rozrzuceniem. Wpływa to na poziom bezpieczeństwa w magazynie.

Ważną zaletą zarówno naszych półek, jak i obsługi klienta w naszym sklepie, jest fakt, iż dopasowujemy wymiary zamówionego towaru do potrzeb klienta. Warto też pamiętać o elastyczności całego systemu, gdyż regały można łączyć w ciągi, dokładać i odejmować półki, stosować różną wysokość oraz używać dodatkowego wyposażenia, które zwiększa funkcjonalność.

Odwiedzam jako