Półki siatkowe na regały

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista
na stronę

Produkty 2

 1. Półka siatkowa 500 kg

  Numer produktu.: 131310
  105,00 zł netto
  Zobacz więcej
 2. Półka siatkowa 1000 kg

  Numer produktu.: 131360
  141,00 zł netto
  Zobacz więcej
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista
na stronę

Produkty 2

Dostępne w naszym sklepie online półki metalowe siatkowe mogą być używane do przechowywania, sortowania oraz ekspozycji towarów w sklepach, chłodniach magazynach, warsztatach. Stanowią alternatywę dla półek drewnianych, które nie przepuszczają wody, w razie pożaru nasiąkają wodą i tracą wytrzymałość, są też łatwopalne. Półki siatkowe na regały natomiast przepuszczają powietrze światło i wodę. Wszystko dzięki solidnej stalowej konstrukcji. Warto też pamiętać że w razie pożaru, kiedy uruchamia się natrysk, siatka umożliwia bezproblemowy przepływ wody.

Inne zalety naszych półek siatkowych to:

 • są lekkie i tanie, posiadają nowoczesne zabezpieczenie
 • są proste w montażu, wystarczy je po prostu położyć na regał
 • zabezpieczają towary przed upadkiem
 • posiadają wzmocnienia z płaskownika.

Półki przesuwne siatkowe, które można znaleźć w naszym asortymencie, to produkt do samodzielnego montażu na poziomych belkowych lub paletowych regałach. Bardzo łatwo utrzymać je w czystości. Grubość drutu i średnica oczka uzależnione są od obciążenia i rodzaju składowanych wyrobów. Co więcej, wypełnienia siatkowe występują w różnych rozmiarach, posiadają także różną ładowność. Nasze półki siatkowe chromowane są chronione przed korozją. Projektowane i wykonywane są zgodnie z obowiązującymi normami i standardami.

Półki siatkowe z naszego katalogu zapewniają idealne podparcie składowanym towarom. Dzięki nim bez żadnych wątpliwości przechowywać można palety i kartony, a także towary niespaletyzowane. Dzięki siatce panelowej ze wzmocnieniami, służącej jako wypełnienie regału, przechowywany towar jest zabezpieczony przed rozrzuceniem. Wpływa to na poziom bezpieczeństwa w magazynie.

Ważną zaletą zarówno naszych półek, jak i obsługi klienta w naszym sklepie, jest fakt, iż dopasowujemy wymiary zamówionego towaru do potrzeb klienta. Warto też pamiętać o elastyczności całego systemu, gdyż regały można łączyć w ciągi, dokładać i odejmować półki, stosować różną wysokość oraz używać dodatkowego wyposażenia, które zwiększa funkcjonalność.