Ograniczniki wysuwu palet

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista
na stronę

Produkty 6

 1. Ogranicznik palet L1850 mm

  Numer produktu.: 131850-P
  125,00 zł netto
  Zobacz więcej
 2. Ogranicznik palet L2250 mm

  Numer produktu.: 142259-B
  139,00 zł netto
  Zobacz więcej
 3. Ogranicznik palet L2700 mm

  Numer produktu.: 132700-P
  133,00 zł netto
  Zobacz więcej
 4. Ogranicznik palet L3300 mm

  Numer produktu.: 143309-B
  191,00 zł netto
  Zobacz więcej
 5. Ogranicznik palet L3600 mm

  Numer produktu.: 143609-B
  206,00 zł netto
  Zobacz więcej
 6. Ogranicznik palet L3900 mm

  Numer produktu.: 143909-B
  226,00 zł netto
  Zobacz więcej
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista
na stronę

Produkty 6

Dostępne w naszym sklepie wyposażenie dodatkowe do regałów paletowych wpływa na ich funkcjonalność oraz bezpieczeństwo. Umożliwia składowanie nie tylko spaletyzowanych towarów, zmniejsza koszty serwisowania, a także ryzyko użytkowania. W naszej ofercie można znaleźć między innymi: 

 • Odbojniki słupa
 • Odbojnicę ramy
 • Ograniczniki palet
 • Półki z kraty ocynkowanej
 • Półki z płyty wiórowej
 • Ocynkowany panel półkowy
 • Podpory do beczek
 • Ogrodzenia zabezpieczające. 

Ograniczniki wysuwu palet zabezpieczają palety przed zbyt głębokim wsunięciem w regał. Dzięki nim towar zostaje zabezpieczony przed upadkiem, znacząco zwiększa się też poziom bezpieczeństwa pracowników. Ogranicznik palety stosowany jest też w celu zapobieżenia przypadkowym zderzeniom palet w regale i zabezpiecza przed wypchnięciem ładunku z jednej strony przy wkładaniu go z drugiej strony regału. Montowany jest za pomocą śrub i nakrętek na słupie ramy. 

Oferowany przez nasz sklep ogranicznik do palet jest niezbędnym elementem w przypadku wyboru regałów kanałowych. Jeśli porówna się je ze zwykłymi regałami paletowymi, to okaże się, że pozwalają znacząco zaoszczędzić powierzchnię magazynową. Najczęściej stosowane są do przechowywania jednorodnych produktów za pomocą dwóch systemów dostępowych: jednostronnych i dwustronnych. Regały kanałowe stanowią interesującą alternatywę dla regałów wjezdnych, które narażone są na częste uszkodzenia powodowane koniecznością wjazdu wózka widłowego w głąb regału. Błędy operatorów wózków niosą ze sobą wysokie koszty eksploatacyjno-remontowe a nierzadko i pracownicze. 

Dostępne w naszym asortymencie regały kanałowe działają na innej zasadzie: paleta z towarem zostaje pozostawiona na czole regału i pojazd transportowy samoczynnie dostarcza paletę w głąb regału i wraca do punktu wyjścia. Dzięki temu zmniejsza się możliwość uszkodzenia regałów oraz zwiększa bezpieczeństwo pracowników. Składowane palety chronią natomiast przed zderzeniem i zniszczeniem ograniczniki paletowe. I choć stosowanie ograniczników znacząco wpływa na koszt i bezpieczeństwo regału, należy pamiętać, że użytkownicy regału powinni używać go zgodnie z zasadami.