Kategorie produktu
Inne

Ograniczniki na regały paletowe

Ograniczniki należą do wyposażenia uzupełniającego do regałów paletowych w hurtowniach, magazynach i halach produkcyjnych. Te elementy konstrukcyjne zabezpieczają przed zbyt głębokim umiejscowieniem palety oraz poprawiają funkcjonalność regałów. Instaluje się je nad belką nośną oraz za gniazdem paletowym. Przeczytaj, jakie jeszcze mają zastosowanie i sprawdź, jakie są zalety tego rozwiązania. Spośród dostępnych w naszym sklepie ograniczników wybierz te, które najlepiej pasują do wyposażenia Twojej hurtowni, hali magazynowej czy sklepu.

Produkty 7

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Czym są ograniczniki paletowe?

Ograniczniki wysuwu palet chronią palety przed zbyt głębokim wsunięciem ich w półki regałów paletowych. Te proste elementy uzupełniające wyposażenie hal magazynowych skutecznie zabezpieczają towar przed upadkiem, zniekształceniem, pęknięciem i innymi zniszczeniami. Mało tego – niwelują ryzyko wypadków z udziałem pracowników. Ich montaż jest łatwy, a do jego wykonania potrzebujesz prostych narzędzi – śrubek i nakrętek, przy pomocy których przymocujesz ograniczniki do słupa ramy.

Zastosowanie ograniczników paletowych

  • w halach produkcyjnych, magazynach, zakładach pracy,
  • w sklepach, marketach, hurtowniach,
  • w piwnicach, spiżarniach, garażach, warsztatach czy pomieszczeniach gospodarczych.

Zalety ograniczników paletowych HHL Regały

  • zabezpieczają towar przed upadkiem i uszkodzeniem,
  • chronią przed zderzeniem się palet w regale i wypchnięciem produktów znajdujących się z jednej strony podczas wkładania towarów z drugiej strony regału,
  • zwiększają poziom bezpieczeństwa osób pracujących w okolicy regałów paletowych,
  • są proste w montażu,
  • pozwalają zaoszczędzić przestrzeń w magazynie, hurtowni czy garażu,
  • występują w kilku wariantach, dzięki czemu łatwo można dopasować je do swoich potrzeb,
  • mają najlepsze ceny spośród produktów z tej kategorii dostępnych na polskim rynku.

Ograniczniki i wyposażenie dodatkowe dostępne w HHL Regały

W sklepie HHL Regały oferujemy szeroki wybór wyposażenia dodatkowego do regałów paletowych. Prócz ograniczników zapewniających prawidłowe umieszczenie towaru na półkach regałów, możesz zdecydować się jeden z naszych pozostałych produktów z tej kategorii: odbojniki słupa, odbojnicę ramy, półki z kraty ocynkowanej lub płyty wiórowej, panel półkowy czy ogrodzenia zabezpieczające. Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze odpowiednich produktów, skontaktuj się z naszymi pracownikami – telefonicznie lub za mailowo. Na Twoją wiadomość odpowiemy w ciągu dwudziestu czterech godzin.

Odwiedzam jako