Kategorie produktu
Inne

Łączniki do regałów paletowych

Magazyn, hurtownia, hala produkcyjna – każde z tych miejsc wymaga zapewnienia pracującym i przebywającym w nim osobom szczególnego bezpieczeństwa. Niestabilne regały, poruszające się po pomieszczeniu pojazdy, nieodpowiednio ułożony towar stwarzają potencjalne zagrożenie. By ograniczyć jego ryzyko, zoptymalizuj bezpieczeństwo w swoim magazynie. Jedną z metod jest użycie odpowiednich łączy regałów paletowych. Sprawdź, jakie są ich rodzaje i przeczytaj, jak wiele korzyści wynika z ich używania.

Produkty 6

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Łącza regałów paletowych – co to takiego?

Łącza to metalowe, dodatkowe elementy konstrukcji regałów paletowych. Przy ich użyciu możesz zestawiać i scalać ze sobą pojedyncze regały, tworząc bardzo praktyczny system modułowy, a tym samym zwiększając powierzchnię do przechowywania towarów w magazynie. Dzięki akcesoriom z tej kategorii samodzielnie zamontujesz regały i tym samym będziesz skutecznie zarządzać przestrzenią w Twoim magazynie, hurtowni czy sklepie. Systemy modułowe wykonane są z wysokiej jakości stali pokrytej farbą proszkową, dzięki czemu z powodzeniem mogą być użytkowane w pomieszczeniach, w których panują niezbyt korzystne warunki atmosferyczne, takie jak niska temperatura czy wysoka wilgotność powietrza.

Rodzaje łączników paletowych

Do zabezpieczenia, stabilizacji oraz rozbudowywania regałów paletowych stosuje się różne rodzaje akcesoriów. Są to między innymi:

 • łączniki regałowe dościenne mocujące kolumny regału do ściany,
 • łączniki międzyregałowe, które zapewniają stabilność całej konstrukcji,
 • łączniki nóg regałów metalowych służące do połączenia dwóch nóg regału oraz pozwalające na scalenie kilku konstrukcji w jeden większy mebel o odpowiedniej wysokości bądź szerokości,
 • łączniki słupków regałów – kompilują dwa słupki regałów, a w konsekwencji tworzą dłuższe sekcje mebli.

Zalety łączników paletowych

 • umożliwiają samodzielny montaż metalowych regałów modułowych,
 • pozwalają tworzyć ciągi przestrzeni magazynowej,
 • są tanie,
 • dostępne w kilku wariantach różniących się między sobą wymiarami,
 • stabilizują konstrukcje regałów paletowych,
 • pozwalają zoptymalizować przestrzeń do przechowywania towarów i jak najlepiej ją wykorzystać,
 • podnoszą bezpieczeństwo korzystania z magazynu – chronią przed przypadkowym przewróceniem się regałów i znajdujących się na nich produktów.

Asortyment dostępny w HHL Regały

Jesteśmy specjalistami w wyposażaniu magazynów, hal czy hurtowni – wszystkich tych miejsc, gdzie składowane są towary. Jako eksperci w tej dziedzinie wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo w magazynach i innych tego typu pomieszczeniach. Dlatego w asortymencie naszego sklepu znajdziesz różnorodne akcesoria służące stabilizacji, zabezpieczaniu i rozbudowywaniu regałów paletowych. Sprawdź dostępne w HHL Regały łącza regałów paletowych i wybierz jeden z proponowanych przez nas wariantów. Zdecyduj się na klasyczne łącze regałów paletowych lub wersję ścienną, a jeśli potrzebujesz, skompletuj cały zestaw akcesoriów. W ten sposób zwiększysz bezpieczeństwo w swoim magazynie.

Odwiedzam jako