Łącznik do regałów metalowych

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista
na stronę

Produkty 6

 1. Łącze ścienne regałów paletowych 50 mm.

  Numer produktu.: 161509-S
  31,00 zł netto
  Zobacz więcej
 2. Łącze ścienne regałów paletowych 120 mm.

  Numer produktu.: 161209-S
  31,00 zł netto
  Zobacz więcej
 3. Łącze ścienne regałów paletowych 160 mm.

  Numer produktu.: 161609-S
  31,00 zł netto
  Zobacz więcej
 4. Łącze ścienne regałów paletowych 200 mm.

  Numer produktu.: 162009-S
  31,00 zł netto
  Zobacz więcej
 5. Łącze regałów paletowych 160 mm.

  Numer produktu.: 151609-S
  31,00 zł netto
  Zobacz więcej
 6. Łącze regałów paletowych 200 mm.

  Numer produktu.: 152009-S
  58,00 zł netto
  Zobacz więcej
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista
na stronę

Produkty 6

Jednym z najbardziej uniwersalnych i wygodnych rozwiązań w dziedzinie przechowywania towarów, dostępnym w naszym katalogu, są metalowe regały modułowe. Sprawdzają się przy planowaniu przestrzeni magazynu, sklepu, garażu, warsztatu, a nawet gabinetu. Sekret ich uniwersalności tkwi w pasujących do siebie metalowych elementach oraz możliwości samodzielnego montażu za pomocą takich akcesoriów, jak między innymi łącznik do regałów. Systemy modułowe wykonane są z najwyższej jakości stali malowanej proszkowo, co sprawia, że regały mogą być używane zarówno we wnętrzach mieszkalnych, jak i w pomieszczeniach z niską temperaturą i wysoką wilgotnością. 

Ogromną zaletą oferowanych przez nas regałów modułowych jest możliwość ich dowolnego zamontowania. Aby stworzyć odpowiadający indywidualnym potrzebom system, należy użyć znajdujących się w naszym sklepie akcesoriów, takich jak: łącznik do regałów metalowych, wspornik, kątownik, półki, stopki, śruby i podkłady. Dzięki nim regał może zostać dopasowany do docelowo przechowywanych produktów. Kątowniki na półki wyposażone są w liczne otwory wykonane w regularnych odstępach. Otwory i łączniki do regałów pozwalają tworzyć całe ciągi przestrzeni magazynowej. 

W naszej ofercie znajdziesz następujące akcesoria służące rozbudowywaniu i stabilizacji regałów:

 • łączniki regałowe dościenne, które mocują kolumny nośne regału do ściany
 • regałowe łączniki międzyregałowe, gwarantujące stabilność konstrukcji
 • łączniki nóg regałów metalowych, służące do połączenia dwóch nóg regału, umożliwiające połączenie kilku regałów w jeden o potrzebnej szerokości lub wysokości
 • łączniki słupków regałów, zaprojektowane do do łączenia dwóch słupków, dzięki czemu następuje połączenie sekcji.

W przypadku regałów o wysokich obciążeniach konieczne jest przytwierdzenie konstrukcji do podłogi lub ściany. To gwarancja stabilności i ochrona przed przypadkowym przewróceniu się. Trzeba się jednak liczyć z tym, że takiej konstrukcji nie będzie można w prosty sposób przesunąć. W naszej ofercie znajdują się standardowe łączniki dościenne, które zapewnią stabilizację, oferujemy również możliwość zamówienia dowolnego ich rozmiaru i kształtu przez klienta.