Kategorie produktu
Inne

Zoptymalizuj bezpieczeństwo swojego magazynu używając łączy

W magazynach - dużych i małych - zwykle zachodzi potrzeba użycia jednej lub więcej drabin. Wymaga to, aby bezpieczeństwo było na najwyższym poziomie. Użycie łączy minimalizuje ryzyko upadku, gdyż czynnik wysokości stanowi szczególne zagrożenie, jeśli drabina nie jest zamocowana. Dlatego zalecamy zainwestowanie w łącza, aby zoptymalizować bezpieczeństwo w magazynie.

Produkty 6

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Jednym z najbardziej uniwersalnych i wygodnych rozwiązań w dziedzinie przechowywania towarów, dostępnym w naszym katalogu, są metalowe regały modułowe. Sprawdzają się przy planowaniu przestrzeni magazynu, sklepu, garażu, warsztatu, a nawet gabinetu. Sekret ich uniwersalności tkwi w pasujących do siebie metalowych elementach oraz możliwości samodzielnego montażu za pomocą takich akcesoriów, jak między innymi łącznik do regałów. Systemy modułowe wykonane są z najwyższej jakości stali malowanej proszkowo, co sprawia, że regały mogą być używane zarówno we wnętrzach mieszkalnych, jak i w pomieszczeniach z niską temperaturą i wysoką wilgotnością. 

Ogromną zaletą oferowanych przez nas regałów modułowych jest możliwość ich dowolnego zamontowania. Aby stworzyć odpowiadający indywidualnym potrzebom system, należy użyć znajdujących się w naszym sklepie akcesoriów, takich jak: łącznik do regałów metalowych, wspornik, kątownik, półki, stopki, śruby i podkłady. Dzięki nim regał może zostać dopasowany do docelowo przechowywanych produktów. Kątowniki na półki wyposażone są w liczne otwory wykonane w regularnych odstępach. Otwory i łączniki do regałów pozwalają tworzyć całe ciągi przestrzeni magazynowej. 

W naszej ofercie znajdziesz następujące akcesoria służące rozbudowywaniu i stabilizacji regałów:

  • łączniki regałowe dościenne, które mocują kolumny nośne regału do ściany
  • regałowe łączniki międzyregałowe, gwarantujące stabilność konstrukcji
  • łączniki nóg regałów metalowych, służące do połączenia dwóch nóg regału, umożliwiające połączenie kilku regałów w jeden o potrzebnej szerokości lub wysokości
  • łączniki słupków regałów, zaprojektowane do do łączenia dwóch słupków, dzięki czemu następuje połączenie sekcji.

W przypadku regałów o wysokich obciążeniach konieczne jest przytwierdzenie konstrukcji do podłogi lub ściany. To gwarancja stabilności i ochrona przed przypadkowym przewróceniu się. Trzeba się jednak liczyć z tym, że takiej konstrukcji nie będzie można w prosty sposób przesunąć. W naszej ofercie znajdują się standardowe łączniki dościenne, które zapewnią stabilizację, oferujemy również możliwość zamówienia dowolnego ich rozmiaru i kształtu przez klienta.

Odwiedzam jako