Menu
Kategorie produktu

 Optimér sikkerheden på dit lager med stigesikring

På lagre – store som små – vil der som oftest være behov for at benytte én eller flere stiger. Det stiller krav til, at sikkerheden er i top, når du eller dine folk skal befinde sig på stigerne. For én ting er, at fodfæstet er minimeret – en anden er, at højdefaktoren udgør en særlig fare, hvis stigen ikke står fast. Derfor anbefaler vi, at du investerer i stigesikringer, så du kan optimere sikkerheden på dit lager.

Produkty 6

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Łącze ścienne regałów paletowych 50 mm.
31,00 zł
Zobacz produkt
Łącze ścienne regałów paletowych 120 mm.
31,00 zł
Zobacz produkt
Łącze ścienne regałów paletowych 160 mm.
31,00 zł
Zobacz produkt
Łącze ścienne regałów paletowych 200 mm.
31,00 zł
Zobacz produkt
Łącze regałów paletowych 160 mm.
31,00 zł
Zobacz produkt
Łącze regałów paletowych 200 mm.
58,00 zł
Zobacz produkt

Produkty 6

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Jednym z najbardziej uniwersalnych i wygodnych rozwiązań w dziedzinie przechowywania towarów, dostępnym w naszym katalogu, są metalowe regały modułowe. Sprawdzają się przy planowaniu przestrzeni magazynu, sklepu, garażu, warsztatu, a nawet gabinetu. Sekret ich uniwersalności tkwi w pasujących do siebie metalowych elementach oraz możliwości samodzielnego montażu za pomocą takich akcesoriów, jak między innymi łącznik do regałów. Systemy modułowe wykonane są z najwyższej jakości stali malowanej proszkowo, co sprawia, że regały mogą być używane zarówno we wnętrzach mieszkalnych, jak i w pomieszczeniach z niską temperaturą i wysoką wilgotnością. 

Ogromną zaletą oferowanych przez nas regałów modułowych jest możliwość ich dowolnego zamontowania. Aby stworzyć odpowiadający indywidualnym potrzebom system, należy użyć znajdujących się w naszym sklepie akcesoriów, takich jak: łącznik do regałów metalowych, wspornik, kątownik, półki, stopki, śruby i podkłady. Dzięki nim regał może zostać dopasowany do docelowo przechowywanych produktów. Kątowniki na półki wyposażone są w liczne otwory wykonane w regularnych odstępach. Otwory i łączniki do regałów pozwalają tworzyć całe ciągi przestrzeni magazynowej. 

W naszej ofercie znajdziesz następujące akcesoria służące rozbudowywaniu i stabilizacji regałów:

  • łączniki regałowe dościenne, które mocują kolumny nośne regału do ściany
  • regałowe łączniki międzyregałowe, gwarantujące stabilność konstrukcji
  • łączniki nóg regałów metalowych, służące do połączenia dwóch nóg regału, umożliwiające połączenie kilku regałów w jeden o potrzebnej szerokości lub wysokości
  • łączniki słupków regałów, zaprojektowane do do łączenia dwóch słupków, dzięki czemu następuje połączenie sekcji.

W przypadku regałów o wysokich obciążeniach konieczne jest przytwierdzenie konstrukcji do podłogi lub ściany. To gwarancja stabilności i ochrona przed przypadkowym przewróceniu się. Trzeba się jednak liczyć z tym, że takiej konstrukcji nie będzie można w prosty sposób przesunąć. W naszej ofercie znajdują się standardowe łączniki dościenne, które zapewnią stabilizację, oferujemy również możliwość zamówienia dowolnego ich rozmiaru i kształtu przez klienta.

Odwiedzam jako