Kategorie produktu
Inne

Belka nośna regału

Niezbędnym elementem będącym częścią każdego stabilnego regału są belki nośne umiejscowione pomiędzy półkami. Ich zadaniem jest nie tylko wsparcie całej konstrukcji w trakcie jej montażu, ale i w zwiększeniu wytrzymałości regału, na którym mają znajdować się palety z towarem. W naszym katalogu znajdziesz belki nośne o różnej długości i nośności, wytrzymujące obciążenie do nawet 3100 kg. Zapoznaj się z naszym asortymentem!

Produkty 9

Ustaw kierunek malejący
Wyprzedaż
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 124,00 zł Special Price 99,00 zł
Zobacz produkt
Wyprzedaż
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 149,00 zł Special Price 119,00 zł
Zobacz produkt
Wyprzedaż
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 192,00 zł Special Price 154,00 zł
Zobacz produkt
Wyprzedaż
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 184,00 zł Special Price 147,00 zł
Zobacz produkt
Wyprzedaż
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 221,00 zł Special Price 177,00 zł
Zobacz produkt
Wyprzedaż
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 342,00 zł Special Price 274,00 zł
Zobacz produkt
Wyprzedaż
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 395,00 zł Special Price 316,00 zł
Zobacz produkt
Wyprzedaż
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 433,00 zł Special Price 346,00 zł
Zobacz produkt
na stronę

Belki nośne - przeznaczenie i zastosowanie

Prezentowane belki nośne stanowią jedno z najbardziej praktycznych i uniwersalnych rozwiązań, jednocześnie oferowanym w atrakcyjnej i konkurencyjnej cenie. Ze względu na swoje właściwości i wielowymiarową funkcjonalność spełniają się w swojej roli w przestrzeni magazynowej, sklepach i fabrykach. Z pomocą belki nośnej można skutecznie i stabilnie przechowywać palety typu euro, palety przemysłowe oraz towar nie paletyzowany, w czym szczególnie pomocną jest szeroka gama dodatkowego wyposażenia i komponentów. Jest ona również dostępna w naszej bogatej i kompleksowej ofercie.

Największe zalety stosowania belek nośnych z naszej oferty

Do atutów prezentowanego rozwiązania należy m.in. możliwość maksymalnego wykorzystania i zagospodarowania przestrzeni magazynowej, prowadzenie bezproblemowej kontroli stanów magazynowych oraz możliwość szybkiego i łatwego dostępu do całego przechowywanego asortymentu. Trawersy magazynowe umożliwiają także opcję skutecznej zmiany konfiguracji, jeśli zaistnieje taka potrzeba. Zmiany przestrzenne najczęściej wynikają z wprowadzenia nowego towaru, konieczności składowania, magazynowania innych materiałów, czy ich większej ilości. Całą konstrukcję można dowolnie modyfikować, również dzięki dostępności wielu dodatkowych elementów, także w zróżnicowanych wymiarach, wytrzymujących różnorodne obciążenie. Zagospodaruj przestrzeń magazynową w przemyślany, wysoce efektywny sposób wykorzystując do tego oferowane przez nas belki nośne!

Belki nośne w wielu rozmiarach

Wymiary prezentowanych belek nośnych pozwalają na ich zastosowanie w przypadku regałów o zróżnicowanej wysokości i szerokości. Cały asortyment został dopasowany do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Produkowane z najlepszych tworzyw i materiałów belki poradzą sobie z dużym obciążeniem określonym konkretnie przy każdym oferowanym produkcie. Jasna i przejrzysta informacja na ten temat zapewni Ci możliwość wyboru najlepszego wariantu. Zaplanuj przestrzeń magazynową, wykorzystaj jej potencjał w funkcjonalny sposób dzięki zastosowaniu belek nośnych najwyższej jakości! Belki wyprodukowane z wytrzymałej, solidnej stali, malowane proszkowo, są stabilne, wyposażone w kołki zabezpieczające i będą służyć Twojej firmie przez wiele lat. Zainwestuj w sprawdzone rozwiązanie! W razie pytań skontaktuj się z naszą Obsługą Klienta. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo, jak i pomoc na każdym etapie realizacji Twojego zamówienia!

Belki nośne Kimer - niezawodna kompatybilność z naszymi regałami

Każda proponowana belka nośna do regału paletowego jest kompatybilna z produktami dostępnymi w naszej ofercie. Została wyprodukowana przez markę Kimer - hiszpańskiego lidera w tworzeniu niezawodnych części do regałów. Trawersy magazynowe w jego wykonaniu odznaczają się trwałością i znaczną wytrzymałością mechaniczną.

Trawers regałowy w zestawie ze specjalnymi zabezpieczeniami

W ramach naszej oferty każdy trawers regału magazynowego jest dostarczany w zestawie ze specjalnymi zabezpieczeniami. Elementy te zapewniają dodatkową ochronę oraz stabilność całej konstrukcji regałowej. Służą do zapobiegania przypadkowemu wysunięciu belki nośnej oraz zwiększenia bezpieczeństwa podczas przechowywania ciężkich towarów na regałach. Są one nie tylko wytrzymałe, ale także łatwe w montażu. Wybierając trawersy regałowe klient otrzymuje gwarancję trwałego, kompleksowego rozwiązania, które będzie gotowe do natychmiastowego użytkowania. Nasze części do regałów zapewniają maksymalne bezpieczeństwo i wydajność systemu magazynowego.

Odwiedzam jako