Kategorie produktu
Inne

Duży wybór belek do Twojego regału paletowego

Oferujemy wiele rozmiarów belek nośnych, co zapewnia bardzo szerokie możliwości. Belki, które znajdują się pomiędzy półkami, nie tylko pomagają w montażu regału, ale także w utrzymaniu na nim palet. Belki te mają różną nośność, dlatego ważne jest, aby wybrać takie, które pasują do Twoich potrzeb.

Produkty 7

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Regały paletowe są najtańszym (jeśli chodzi o koszt miejsca paletowego), najbardziej uniwersalnym i najprostszym rozwiązaniem w sklepach, magazynach i fabrykach. Pozwalają na przechowywanie nie tylko palet typu euro i przemysłowych, ale także - dzięki bogatemu wyposażeniu dodatkowemu - towarów niespaletyzowanych. Palety mogą być układane prostopadle, równolegle, w gniazdach jedno- i wielopaletowych. Ta różnorodność wynika z prostoty konstrukcji, której podstawą są rama oraz belka nośna regału.

Regały paletowe pozwalają między innymi na:

  • Maksymalne wykorzystanie przestrzeni magazynowej
  • Łatwą kontrolę stanu magazynowego, dzięki bezpośredniemu dostępowi do ładunków
  • Proste dostosowanie systemu do masy przechowywanych produktów
  • Natychmiastową zmianę konfiguracji w zależności od potrzeb.

Elastyczność konstrukcji związana jest z możliwością wyboru zróżnicowanych elementów podstawowych. Nasza belka nośna regału paletowego dostępna jest w wielu rozmiarach, dopasowanych do potrzeb klientów. Ważną kwestią przy konstruowaniu regałów paletowych jest nie tylko wielkość magazynu, ale także nośność belek - w naszym asortymencie dostępny jest szeroki wybór produktów wytrzymałych na różnorodne obciążenia. Dzięki nim można maksymalnie ograniczyć straty powodowane niewykorzystaniem przestrzeni magazynowej, czy obecnością zbędnych korytarzy dla wózków widłowych.

Inny ważny element wpływający na funkcjonalność regałów, który można znaleźć w naszym katalogu, to belka poprzeczna regału. Daje ona wzmocnienie pod płytą lub kratą i umożliwia bezpieczne składowanie zarówno ciężkich palet, jak i niespaletyzowanego towaru. Belki poprzeczne sprawdzają się przy przechowywaniu palet o słabej jakości, lub gdy dłuższy bok palety musi zostać ustawiony frontem do korytarza roboczego, gdyż znacząco wzmacnia konstrukcję regału.

Każda belka regału dostępna w naszym sklepie wyprodukowana jest z najwyższej jakości stali wykończonej farbą proszkową. Jej stabilność zapewniają kołki zabezpieczające. Poprawia ona funkcjonalność i opłacalność użycia regałów paletowych w stopniu, którego nie można przecenić.

Odwiedzam jako