Kategorie produktu
Inne

Belka nośna regału


Niezbędnym elementem będącym częścią każdego stabilnego regału są belki nośne umiejscowione pomiędzy półkami. Ich zadaniem jest nie tylko wsparcie całej konstrukcji w trakcie jej montażu, ale i w zwiększeniu wytrzymałości regału, na którym mają znajdować się palety z towarem. W naszym katalogu znajdziesz belki o różnej długości i nośności, wytrzymujące obciążenie do nawet 3100 kg. Zapoznaj się z naszym asortymentem!

Belki nośne - przeznaczenie i zastosowanie

Prezentowane belki nośne stanowią jedno z najbardziej praktycznych i uniwersalnych rozwiązań, jednocześnie oferowanym w atrakcyjnej i konkurencyjnej cenie. Ze względu na swoje właściwości i wielowymiarową funkcjonalność spełniają się w swojej roli w przestrzeni magazynowej, sklepach i fabrykach. Z ich pomocą można skutecznie i stabilnie przechowywać palety typu euro, palety przemysłowe oraz towar nie paletyzowany, w czym szczególnie pomocną jest szeroka gama dodatkowego wyposażenia i komponentów. Jest ona również dostępna w naszej bogatej i kompleksowej ofercie.

Największe zalety stosowania belek nośnych z naszej oferty

Do atutów prezentowanego rozwiązania należy m.in. możliwość maksymalnego wykorzystania i zagospodarowania przestrzeni magazynowej, prowadzenie bezproblemowej kontroli stanów magazynowych, możliwość szybkiego i łatwego dostępu do całego przechowywanego asortymentu, a także opcję skutecznej zmiany konfiguracji, jeśli zaistnieje taka potrzeba. Zmiany przestrzenne najczęściej wynikają z wprowadzenia nowego towaru, konieczności składowania, magazynowania innych materiałów, czy ich większej ilości. Całą konstrukcję można dowolnie modyfikować, również dzięki dostępności wielu dodatkowych elementów, także w zróżnicowanych wymiarach, wytrzymujących różnorodne obciążenie. Zagospodaruj przestrzeń magazynową w przemyślany, wysoce efektywny sposób wykorzystując do tego oferowane przez nas belki nośne!

Belki nośne w wielu rozmiarach

Wymiary prezentowanych belek nośnych pozwalają na ich zastosowanie w przypadku regałów o zróżnicowanej wysokości i szerokości. Cały asortyment został dopasowany do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Produkowane z najlepszych tworzyw i materiałów belki poradzą sobie z dużym obciążeniem określonym konkretnie przy każdym oferowanym produkcie. Jasna i przejrzysta informacja na ten temat zapewni Ci możliwość wyboru najlepszego wariantu. Zaplanuj przestrzeń magazynową, wykorzystaj jej potencjał w funkcjonalny sposób dzięki zastosowaniu belek nośnych najwyższej jakości! Belki wyprodukowane z wytrzymałej, solidnej stali, malowane proszkowo, są stabilne, wyposażone w kołki zabezpieczające i będą służyć Twojej firmie przez wiele lat. Zainwestuj w sprawdzone rozwiązanie! W razie pytań, skontaktuj się z naszą Obsługą Klienta. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo, jak i pomoc na każdym etapie realizacji Twojego zamówienia!

Odwiedzam jako