Kategorie produktu
Inne

Części do regałów paletowych


Zastanawiasz się nad tym, jaki rodzaj regałów będzie najlepszą opcją dla Ciebie i Twojego biznesu? Prezentujemy szeroką gamę komponentów, dzięki którym samodzielnie zmontujesz regał spełniający Twoje wymagania! Ogromną zaletą naszego asortymentu jest jego trwałość, wytrzymałość i kompatybilność. Możliwość montażu rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb pod względem powierzchni pomieszczenia, hali, zastosowań, rodzajów składowanych towarów jest rozwiązaniem, które cieszy się bardzo dużą popularnością wśród naszych Klientów. Zapoznaj się z naszą ofertą regałów paletowych i ich największymi zaletami!

Produkty 1-12 z 52

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Regały paletowe - rozwiązanie uniwersalne

Dlaczego warto zdecydować się na modułowe regały paletowe dostępne w naszym sklepie internetowym? Ich niepodważalnym atutem jest uniwersalność. To jednak tylko jedna z wielu zalet, jakimi charakteryzuje się szeroka gama ofertowa, którą proponujemy. Przede wszystkim montaż regału z dostępnych komponentów daje możliwość zaplanowania przestrzeni przeznaczonej do przechowywania pod względem rodzaju towaru, ale i powierzchni budynku przemysłowego. Regały można jednak zamontować nie tylko w magazynach, ale i w sklepach, a nawet w prywatnych garażach i warsztatach. Produkt przeznaczony do użytku biznesowego i indywidualnego jest rozwiązaniem, które można konfigurować dowolnie, wedle potrzeby.

Jakie są największe zalety modułowych regałów paletowych?

Szerokie spektrum zalet, jakie wyróżniają modułowe regały paletowe, przemawia na ich korzyść i stanowi ogromną zachętę do skorzystania właśnie z takiego rozwiązania. Oprócz wyżej wymienionych kwestii związanych z możliwością dowolnej konfiguracji i dostosowania produktu do potrzeb biznesu, regały wykonane z pasujących do siebie elementów można w każdym momencie zmniejszyć, zwiększyć, czy dokupić kolejne części w celu zmiany istniejącej konfiguracji. Jeszcze jednym atutem jest to, iż regały wyglądają bardzo estetycznie, dlatego można postawić je zarówno w przestrzeni magazynowej, jak i w biurze, garażu, czy warsztacie.

Rodzaje kompatybilnych komponentów dostępnych w naszej ofercie

Decydując się na zakup z naszego katalogu masz pewność, iż znajdziesz u nas wszystkie niezbędne komponenty i akcesoria potrzebne do zmontowania regału. Mowa tutaj o takich komponentach, jak:

 • belki nośne
 • wsporniki regału
 • łącza regałów
 • ramy do regałów
 • metalowe kołki rozporowe
 • półki siatkowe
 • płyty wiórowe
 • siatki zabezpieczające
 • wyciągi do regałów paletowych
 • ograniczniki regałów paletowych
 • odbojniki słupa regału
 • taśmy magnetyczne na regały

Kompleksowa oferta dla Twojej firmy!

Nasza oferta to wszystkie niezbędne części i akcesoria, dzięki którym złożenie, obsługa i serwisowanie regałów nie będzie sprawiać najmniejszych problemów! Do produkcji wszystkich naszych regałów i komponentów stosowane są wyłącznie najwyższej jakości surowce i materiały. Wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Poznaj naszą ofertę i zdecyduj się na profesjonalną współpracę z naszą firmą!

Odwiedzam jako