Kategorie produktu
Inne

Regał paletowy moduł dostawny. H4000 x L2725 mm / 3000 kg - Ocynk + RAL2004

SKU produktu: 16400027001000-1
Czas dostawy: 5 - 10 dni roboczych
 • Skład: 1 rama H4000 x 1100 mm — Ocynk.
  4 belki L2700 mm - RAL2004 / 3000 kg na parę belek — równomiernie rozłożone.
 • Produkcja: najwyższej jakości regał paletowy wyprodukowany przez firmę Kimer z Hiszpanii.
 • Ramy regału: ocynkowane ogniowo.
 • Belki: malowane proszkowo na kolor pomarańczowy RAL2004 Pure Orange.
 • Dowóz/transport: dostarczamy złożone ramy, dzięki czemu łatwo i szybko można zamontować regał paletowy.
 • Bezpieczeństwo: zawsze dołączamy 2 sztuki zabezpieczeń i 1 sztukę etykiety informacyjnej o dopuszczalnym obciążeniu do pary belek.
 • PAMIĘTAJ! Regały paletowe i magazynowe muszą przechodzić coroczną inspekcję przeprowadzoną przez eksperta. Pracodawca musi zapewnić, że kontrole się odbyły i udokumentować raportem serwisowym. Pomaga to zapobiegać wypadkom przy pracy, a tym samym zapewnia bezpieczne środowisko pracy.
Potwierdź, że jesteś w stanie samodzielnie rozładować ten produkt.
1 454,00 zł
Specyfikacje
 • Wysokość 4000 mm
 • Długość 2725 mm
 • Głębokość 1100 mm
 • Kolor Ocynk - RAL2004 Pure orange
 • Nośność 3000 kg na parę belek

Jak wykorzystać regał paletowy do optymalizacji przestrzeni magazynowej?

Regał paletowy to niezbędny element wyposażenia dobrze zorganizowanego magazynu. Aby przestrzeń była optymalnie zagospodarowana, warto dobierać rozwiązania dopasowane do jej metrażu oraz przeznaczenia. Wybierając odpowiedni, solidny regał magazynowy oraz moduły do jego przedłużenia, powinniśmy wiedzieć, jakie towary będziemy na nich przechowywać oraz jakie są przewidywane ciężary i gabaryty. Dobrze dobrane rozwiązanie pozwoli zwiększyć możliwości dostania się do ładunku i dodatkowo zapewni pracownikom bardziej sprzyjające środowisko.

Wysoka jakość produktów HHL

Moduł do regału paletowego dostępny w ofercie HHL to przede wszystkim najwyższa jakość i funkcjonalność. Regały produkowane są przez hiszpańską firmę Kimer, która korzysta tylko z wysokiej klasy materiałów. Procesy obróbki gwarantują odpowiednią trwałość i wytrzymałość. Cynkowanie ogniowe ram zapewnia wydłużenie ich żywotności nawet o kilkadziesiąt lat. Dzięki zanurzaniu w rozgrzanym do niemal 500°C ciekłym cynku otrzymujemy warstwę ochronną, która zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanicznymi, zniszczeniami i odpryskami. Belki są malowane proszkowo, dzięki czemu powłoka jest gładka. Widoczny, pomarańczowy kolor RAL2004 zapewnia odpowiednią widoczność pracownikom magazynu.

Bardzo ważne w przestrzeni magazynowej są wszelkiego rodzaju kwestie bezpieczeństwa. Każdy regał paletowy z oferty HHL powinien być poddawany corocznej kontroli stanu. Ekspert sprawdza, czy konstrukcja jest odpowiednio zamontowana i bezpieczna oraz, czy jej stan nie stanowi zagrożenia dla pracowników. Każdy pracodawca powinien posiadać raporty serwisowe z takiego przeglądu. Inspekcje są obowiązkowe dla regałów paletowych. Aby zmaksymalizować bezpieczeństwo na terenie magazynu, warto umieszczać w widocznych dla pracowników miejscach etykiety informacyjne. Znajdują się na nich dane maksymalnego udźwigu belek konstrukcji. Przestrzeganie udźwigów pozwoli zminimalizować ryzyko nieszczęśliwych wypadków wśród pracowników przestrzeni magazynowej.

Odwiedzam jako