Kategorie produktu
Inne

Regał paletowy moduł dostawny. H3000 x L2725 mm / 3000 kg - Ocynk + RAL2004

SKU produktu: 16300027001000-1
Czas dostawy: 5 - 10 dni roboczych
 • Skład: 1 rama H3000 x 1100 mm — Ocynk
  4 belki L2700 mm – RAL2004 / 3000 kg na parę belek — równomiernie rozłożone
 • Produkcja: najwyższej jakości regał paletowy wyprodukowany przez firmę Kimer z Hiszpanii.
 • Ramy regału: ocynkowane ogniowo.
 • Belki: malowane proszkowo na kolor pomarańczowy RAL2004 Pure Orange.
 • Dowóz/transport: dostarczamy złożone ramy, dzięki czemu łatwo i szybko można zamontować regał paletowy.
 • Bezpieczeństwo: zawsze dołączamy 2 sztuki zabezpieczeń i 1 sztukę etykiety informacyjnej o dopuszczalnym obciążeniu do pary belek.
 • PAMIĘTAJ! Regały paletowe i magazynowe muszą przechodzić coroczną inspekcję przeprowadzoną przez eksperta. Pracodawca musi zapewnić, że kontrole się odbyły i udokumentować raportem serwisowym. Pomaga to zapobiegać wypadkom przy pracy, a tym samym zapewnia bezpieczne środowisko pracy.
Potwierdź, że jesteś w stanie samodzielnie rozładować ten produkt.
1 309,00 zł
Specyfikacje
 • Wysokość 3000 mm
 • Długość 2725 mm
 • Głębokość 1100 mm
 • Kolor Ocynk - RAL2004 Pure orange
 • Nośność 3000 kg na parę belek

Moduł do regału paletowego — jakie są jego zalety?

Moduł do regału paletowego to doskonały sposób na przedłużenie już istniejącej konstrukcji. Firma HHL w swojej ofercie produktowej ma najwyższej jakości regały paletowe i różnego rodzaju moduły do nich. Hiszpańska firma Kimer używa do ich produkcji najwyższej klasy materiałów – stanowi to gwarancję użyteczności, solidnego wykonania oraz odporności i długiej żywotności. Metody stosowane w obróbce poszczególnych elementów regałów paletowych sprawiają, że dłużej możesz cieszyć się trwałością zakupionych artykułów.

Regał paletowy i dostępne moduły to doskonały sposób na zoptymalizowanie zagospodarowania przestrzeni w magazynie. Dzięki dobrze dobranym rozwiązaniom można ograniczyć miejsce przeznaczone na składowanie towarów i zwiększyć przestrzeń, po której poruszają się pracownicy. Oprócz tego, że zyskasz więcej powierzchni, zachowasz też większy porządek i bezpieczeństwo. Dobrze zagospodarowane miejsce w magazynie to również polepszenie jakości pracy. Pracownicy magazynu stają się bardziej efektywni i szybciej wykonują swoje obowiązki. Regał paletowy ułatwia również dostęp do towarów, które musimy przetransportować.

Czym wyróżnia się regał paletowy i jego moduły z naszej oferty?

Prezentowany moduł do regału paletowego to produkt złożony z ocynkowanej ogniowo ramy oraz 4 belek malowanych proszkowo. Warstwa cynku nakładanego w wysokiej temperaturze tworzy warstwę ochronną, która zabezpiecza ramę przed uszkodzeniami mechanicznymi i zwiększa jej żywotność o kilkadziesiąt lat. Belki są malowane proszkowo na kolor pomarańczowy. Ta metoda pozwala uzyskać jednolitą, równomierną warstwę farby odpornej na odpryski i tworzącej ochronną powłokę.

Należy pamiętać o regularnych, terminowych kontrolach, które są obowiązkowe dla regałów paletowych, aby zachować maksymalne bezpieczeństwo w przestrzeni magazynowej. Kontrole przeprowadza ekspert, aby zminimalizować ryzyko nieszczęśliwych wypadków wśród pracowników. Każdy pracodawca powinien posiadać dokumentację będącą dowodem przeprowadzonej inspekcji.

Odwiedzam jako