Kategorie produktu
Inne

Regał paletowy moduł dostawny. H3000 x L2725 mm / 1500 kg - Ocynk + RAL2004

SKU produktu: 16300027000500-1
Czas dostawy: 5 - 10 dni roboczych
 • Skład: 1 rama H3000 x 1100 mm — Ocynk
  4 belki L2700 mm – RAL2004 / 1500 kg na parę belek — równomiernie rozłożone
 • Produkcja: najwyższej jakości regał paletowy wyprodukowany przez firmę Kimer z Hiszpanii.
 • Ramy regału: ocynkowane ogniowo.
 • Belki: malowane proszkowo na kolor pomarańczowy RAL2004 Pure Orange.
 • Dowóz/transport: dostarczamy złożone ramy, dzięki czemu łatwo i szybko można zamontować regał paletowy.
 • Bezpieczeństwo: zawsze dołączamy 2 sztuki zabezpieczeń i 1 sztukę etykiety informacyjnej o dopuszczalnym obciążeniu do pary belek.
 • PAMIĘTAJ! Regały paletowe i magazynowe muszą przechodzić coroczną inspekcję przeprowadzoną przez eksperta. Pracodawca musi zapewnić, że kontrole się odbyły i udokumentować raportem serwisowym. Pomaga to zapobiegać wypadkom przy pracy, a tym samym zapewnia bezpieczne środowisko pracy.
Potwierdź, że jesteś w stanie samodzielnie rozładować ten produkt.
1 161,00 zł
Specyfikacje
 • Wysokość 3000 mm
 • Długość 2725 mm
 • Głębokość 1100 mm
 • Kolor Ocynk - RAL2004 Pure orange
 • Nośność 1500 kg na parę belek

Moduł do regału paletowego — rozwiązanie szyte na miarę

Firma HHL posiada w swojej ofercie najwyższej jakości produkty magazynowe. Prezentowany moduł do regału paletowego to przede wszystkim gwarancja stabilności, trwałości, długiej żywotności i bezpieczeństwa. Hiszpańska firma Kimer zajmująca się produkcją tych konstrukcji korzysta z najlepszych dostępnych materiałów, które w procesie obróbki są dodatkowo ulepszane i wzmacniane. Do naszych klientów trafia produkt częściowo złożony (ramy ocynkowane ogniowo), dlatego montaż jest łatwy i zajmuje mało czasu.

Proces ogniowego cynkowania produktów stalowych tworzy warstwę ochronną, której żywotność może sięgać nawet 100 lat. Dzięki zanurzaniu w cieczy o temperaturze 450°C do 500°C uzyskujemy ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi i zwiększamy trwałość konstrukcji. Belki są malowane proszkowo na kolor pomarańczowy Pure Orange o symbolach RAL2004. Malowanie proszkowe zapobiega powstawaniu odprysków i tworzy trwałą warstwę ochronną na powierzchni materiału.

Regał paletowy a kontrola bezpieczeństwa

Moduł do regału paletowego, tak samo, jak regał paletowy, podlega obowiązkowym, corocznym inspekcjom, których celem jest zwiększenie bezpieczeństwa na terenie magazynu. Sprawdzana jest przede wszystkim użyteczność i zużycie konstrukcji, dzięki czemu minimalizuje się liczbę wypadków w przestrzeni magazynowej. Każdy pracodawca ma obowiązek przeprowadzenia kontroli (musi zająć się tym odpowiedni ekspert) i stworzenia raportów stanowiących dowód dopuszczenia regałów do użytku i potwierdzają ich dobry stan.

Regały paletowe oraz moduły, które można do nich domontować, pozwalają na lepszą organizację przestrzeni magazynowej. Optymalizując zagospodarowanie, zyskuje się wiele miejsca na powierzchni. Składowane towary są uporządkowane i nie stanowią zagrożenia dla pracowników, dzięki czemu polepsza się środowisko pracy. Kolejnym atutem jest fakt, że regały ułatwiają dostęp do produktów magazynowanych i zwiększają efektywność pracy. Zadania są wykonywane szybciej, a nieszczęśliwe wypadki ograniczone do minimum.

Odwiedzam jako