Kategorie produktu
Inne

Regał paletowy moduł dostawny. H2500 x L2725 mm / 3000 kg - Ocynk + RAL2004

SKU produktu: 16250027001000-1
Czas dostawy: 5 - 10 dni roboczych
 • Skład: 1 rama H2500 x 1100 mm — Ocynk
  4 belki L2700 mm – RAL2004 / 3000 kg na parę belek — równomiernie rozłożone
 • Produkcja: najwyższej jakości regał paletowy wyprodukowany przez firmę Kimer z Hiszpanii.
 • Ramy regału: ocynkowane ogniowo.
 • Belki: malowane proszkowo na kolor pomarańczowy RAL2004 Pure Orange.
 • Dowóz/transport: dostarczamy złożone ramy, dzięki czemu łatwo i szybko można zamontować regał paletowy.
 • Bezpieczeństwo: zawsze dołączamy 2 sztuki zabezpieczeń i 1 sztukę etykiety informacyjnej o dopuszczalnym obciążeniu do pary belek.
 • PAMIĘTAJ! Regały paletowe i magazynowe muszą przechodzić coroczną inspekcję przeprowadzoną przez eksperta. Pracodawca musi zapewnić, że kontrole się odbyły i udokumentować raportem serwisowym. Pomaga to zapobiegać wypadkom przy pracy, a tym samym zapewnia bezpieczne środowisko pracy.
Potwierdź, że jesteś w stanie samodzielnie rozładować ten produkt.
1 218,00 zł
Specyfikacje
 • Wysokość 2500 mm
 • Długość 2725 mm
 • Głębokość 1100 mm
 • Kolor Ocynk - RAL2004 Pure orange
 • Nośność 1000 kg na paletę

Regał paletowy od HHL to gwarancja jakości i użyteczności

Regał paletowy stanowi doskonałe rozwiązanie do uporządkowania przestrzeni w magazynie. Pozwala wydajnie składować towary i dodatkowo ułatwia pracę osobom przebywającym na terenie magazynu. Dzięki dodatkowym modułom nasi klienci mogą montować dowolnie wybrane konstrukcje, które odpowiadają na ich zapotrzebowanie. Regały paletowe i dostępne moduły pomagają optymalizować zagospodarowanie przestrzeni, dzięki czemu praca staje się wydajniejsza i efektywniejsza. Pracownicy magazynu zyskują więcej miejsca i mają ułatwiony dostęp do niezbędnych towarów. Dodatkowo zwiększa się powierzchnia przeznaczona do transportu ładunków.

Moduł do regału paletowego dostępny w ofercie HHL to przede wszystkim wysoka jakość i niezawodność. Producentem elementów jest hiszpańska firma Kimer, która korzysta z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu mamy pewność, że nasze produkty są solidnie wykonane i użyteczne. Ramy regałów paletowych i modułów są cynkowane ogniowo. Oznacza to, że elementy zanurzane zostają w nagrzanym do około 500°C cynku. Powstaje w ten sposób warstwa ochronna, która dodaje konstrukcji odporności na uszkodzenia mechaniczne i zwiększa jej żywotność nawet o kilkadziesiąt lat.

Moduł do regału paletowego zapewni wygodę i bezpieczeństwo

Regały paletowe z oferty HHL to również maksymalizacja bezpieczeństwa na terenie magazynu. Każdy pracodawca powinien pamiętać o regularnych, corocznych kontrolach stanu regałów magazynowych i modułów. Są one niezbędne, by ocenić, czy dana konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo i może zostać dopuszczona do użytku. Inspekcje przeprowadza ekspert w dziedzinie bezpieczeństwa, który dokumentuje cały proces raportem serwisowym. Kontrole mają na celu zminimalizowanie liczby nieszczęśliwych wypadków w pracy w magazynie.

Istotnym elementem bezpieczeństwa jest również przestrzeganie przez pracowników maksymalnych wartości udźwigów. Do zestawu jest dołączona również etykieta informacyjna, która mówi o tym, jaką wagę jest w stanie udźwignąć każdy moduł do regału paletowego. Ciężar powinien rozkładać się równomiernie, aby konstrukcja była stabilna. Etykieta informacyjna powinna zostać umieszczona w miejscu widocznym dla każdego pracownika.

Odwiedzam jako