Kategorie produktu
Inne

Regał paletowy moduł dostawny. H2500 x L2725 mm / 1500 kg - Ocynk + RAL2004

Wyprzedaż
SKU produktu: 16250027000500-1
Czas dostawy: 5 - 10 dni roboczych
 • Skład: 1 rama H2500 x 1100 mm — Ocynk
  4 belki L2700 mm – RAL2004 / 1500 kg na parę belek — równomiernie rozłożone
 • Produkcja: najwyższej jakości regał paletowy wyprodukowany przez firmę Kimer z Hiszpanii.
 • Ramy regału: ocynkowane ogniowo.
 • Belki: malowane proszkowo na kolor pomarańczowy RAL2004 Pure Orange.
 • Dowóz/transport: dostarczamy złożone ramy, dzięki czemu łatwo i szybko można zamontować regał paletowy.
 • Bezpieczeństwo: zawsze dołączamy 2 sztuki zabezpieczeń i 1 sztukę etykiety informacyjnej o dopuszczalnym obciążeniu do pary belek.
 • PAMIĘTAJ! Regały paletowe i magazynowe muszą przechodzić coroczną inspekcję przeprowadzoną przez eksperta. Pracodawca musi zapewnić, że kontrole się odbyły i udokumentować raportem serwisowym. Pomaga to zapobiegać wypadkom przy pracy, a tym samym zapewnia bezpieczne środowisko pracy.
Potwierdź, że jesteś w stanie samodzielnie rozładować ten produkt.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 1 070,00 zł Special Price 855,00 zł
Specyfikacje
 • Wysokość 2500 mm
 • Długość 2725 mm
 • Głębokość 1100 mm
 • Kolor Ocynk - RAL2004 Pure orange
 • Nośność 1500 kg na parę belek

Jakie korzyści dla magazynu daje regał paletowy z oferty HHL?

Moduł do regału paletowego z oferty produktowej firmy HHL to najwyższej jakość hiszpański wyrób. Materiały użyte przez firmę Kimer do produkcji oraz sposoby zabezpieczania poszczególnych elementów gwarantują odporność na uszkodzenia mechaniczne, a także długą żywotność. Prezentowana konstrukcja złożona jest z ocynkowanej ogniowo ramy. Warstwa cynku ma na celu zabezpieczenie materiału przed ewentualnymi uszkodzeniami i odpryskami, a dodatkowo wydłuża jego żywotność nawet do 100 lat. Drugim elementem zestawu są 4 belki, które zostały pomalowane proszkowo na kolor pomarańczowy RAL2004.

Dostarczamy naszym klientom produkt częściowo złożony, aby proces montażu przebiegł sprawnie, szybko i bez zbędnych niedogodności. Dzięki temu z łatwością można domontować moduł do regału paletowego i przedłużyć go w zależności od konieczności i zapotrzebowania. Do regału paletowego i modułów dołączone są zabezpieczenia oraz informacja o dopuszczalnym udźwigu belek. Aby wszyscy pracownicy mieli świadomość udźwigu i zapobiegali nieszczęśliwym wypadkom, warto umieścić taką etykietę w widocznym miejscu.

Dlaczego moduł do regału paletowego jest dobrym rozwiązaniem?

Moduł dostawny do regału paletowego to doskonały sposób na zwiększenie powierzchni do składowania towarów. Sama konstrukcja regału paletowego ma za zadanie przede wszystkim zoptymalizować zagospodarowanie przestrzeni, ułatwić dojście do towarów i zwiększyć efektywności pracy. Dodatkowym atutem jest fakt, że tego rodzaju konstrukcje pomagają w utrzymaniu porządku na powierzchni magazynowej.

Istotnym aspektem w ofercie produktowej firmy HHL jest bezpieczeństwo pracowników magazynu i składowanych towarów. Należy pamiętać o regularnych inspekcjach, którym powinien podlegać regał paletowy. Pracodawca ma obowiązek posiadania dokumentacji i raportów związanych z przeprowadzona kontrolą. Takie inspekcje mają na celu przede wszystkim zapobieganie potencjalnym wypadkom przy pracy. Pracownicy magazynu mają bardziej sprzyjające środowisko, dzięki czemu efektywnie i szybko wykonują swoje obowiązki.

Odwiedzam jako