Kategorie produktu
Inne

Regał paletowy 2 sekcje. H4000 x L5660 mm / 1500 kg - Ocynk + RAL2004

Wyprzedaż
SKU produktu: 16400027000500
Czas dostawy: 5 - 10 dni roboczych
 • Skład: 3 ramy H4000 x 1100 mm — Ocynk
  8 belek L2700 mm – RAL2004 / 1500 kg na parę belek — równomiernie rozłożone
 • Produkcja: najwyższej jakości regał paletowy wyprodukowany przez firmę Kimer z Hiszpanii.
 • Ramy regału: ocynkowane ogniowo.
 • Belki: malowane proszkowo na kolor pomarańczowy RAL2004 Pure Orange.
 • Dowóz/transport: dostarczamy złożone ramy, dzięki czemu łatwo i szybko można zamontować regał paletowy.
 • Bezpieczeństwo: zawsze dołączamy 2 sztuki zabezpieczeń i 1 sztukę etykiety informacyjnej o dopuszczalnym obciążeniu do pary belek.
 • PAMIĘTAJ! Regały paletowe i magazynowe muszą przechodzić coroczną inspekcję przeprowadzoną przez eksperta. Pracodawca musi zapewnić, że kontrole się odbyły i udokumentować raportem serwisowym. Pomaga to zapobiegać wypadkom przy pracy, a tym samym zapewnia bezpieczne środowisko pracy.
Potwierdź, że jesteś w stanie samodzielnie rozładować ten produkt.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 3 182,00 zł Special Price 2 544,00 zł
Specyfikacje
 • Wysokość 4000 mm
 • Długość 5660 mm
 • Głębokość 1100 mm
 • Kolor Ocynk - RAL2004 Pure orange
 • Nośność 1500 kg na parę belek

Regał paletowy HHL 4000x5660 mm – gwarancja jakości i trwałości

Prezentowany regał paletowy 4000x5660 mm składa się z 3 ram ocynkowanych ogniowo. Oznacza to, że element zanurzany jest w rozgrzanym do około 500°C cynku. Powstała warstwa zabezpieczająca jest bardzo trwała, wytrzymała i odporna na uszkodzenia, ma również długą żywotność. Wykorzystywanie tego rodzaju procesów w produkcji konstrukcji regałowych świadczy o wysokiej jakości oferowanych produktów. Regały z oferty firmy HHL to rozwiązania produkowane w Hiszpanii przez przedsiębiorstwo Kimer. Do zestawu dołączone jest również 8 belek pomalowanych proszkowo na kolor pomarańczowy (RAL2004).

Regał na palety 4000x5660 mm, który wysyłamy do naszych klientów, jest przygotowany do szybkiego i łatwego montażu. Ocynkowane ramy są już złożone, dzięki czemu pozostaje jedynie montaż belek i plakietki informacyjnej o maksymalnym udźwigu, która również jest częścią konstrukcji. Zabezpieczenia oraz informacje o maksymalnym udźwigu mają na celu zapobieganie przed przeciążaniem konstrukcji, które może prowadzić do niebezpiecznych sytuacji.

Regał na palety 4000x5660 mm – bezpieczeństwo

Aby nasze regały mogły z powodzeniem spełniać swoją funkcję w magazynach klientów, należy pamiętać o przeprowadzaniu regularnych, corocznych kontroli wyposażenia, które mają na celu zwiększenie bezpieczeństwa i potwierdzenie dobrego stanu regałów. Inspekcji dokonuje specjalista w dziedzinie bezpieczeństwa pracy. Kontrola kończy się sporządzeniem niezbędnej dokumentacji i raportów, które decydują o bezpiecznym korzystaniu z regałów paletowych umieszczonych w przestrzeni magazynowej. Tego rodzaju działania mają na celu zminimalizowanie liczby nieszczęśliwych wypadków w pracy oraz maksymalizację bezpieczeństwa przy składowaniu towarów, szczególnie tych o dużych gabarytach i sporej wadze.

Firma HHL oferuje wyposażenie magazynowe najwyższej jakości. Nasz regał paletowy nie tylko usprawnia poruszanie się po przestrzeni i zwiększa efektywność pracy, ale również zoptymalizuje zagospodarowanie magazynu. Jest to nowoczesne i bezpieczne rozwiązanie, które stanowi inwestycję na długie lata i gwarantuje wytrzymałość oraz użyteczność.

Odwiedzam jako