Kategorie produktu
Inne

Regał paletowy 2 sekcje. H3000 x L5660 mm / 3000 kg - Ocynk + RAL2004

SKU produktu: 16300027001000
Czas dostawy: 5 - 10 dni roboczych
 • Skład: 3 ramy H3000 x 1100 mm – Ocynk
  8 belek L2700 mm – RAL2004 / 3000 kg na parę belek – równomiernie rozłożone
 • Produkcja: najwyższej jakości regał paletowy wyprodukowany przez firmę Kimer z Hiszpanii.
 • Ramy regału: ocynkowane ogniowo.
 • Belki: malowane proszkowo na kolor pomarańczowy RAL2004 Pure Orange.
 • Dowóz/transport: dostarczamy złożone ramy, dzięki czemu łatwo i szybko można zamontować regał paletowy.
 • Bezpieczeństwo: zawsze dołączamy 2 sztuki zabezpieczeń i 1 sztukę etykiety informacyjnej o dopuszczalnym obciążeniu do pary belek.
 • PAMIĘTAJ! Regały paletowe i magazynowe muszą przechodzić coroczną inspekcję przeprowadzoną przez eksperta. Pracodawca musi zapewnić, że kontrole się odbyły i udokumentować raportem serwisowym. Pomaga to zapobiegać wypadkom przy pracy, a tym samym zapewnia bezpieczne środowisko pracy.
Potwierdź, że jesteś w stanie samodzielnie rozładować ten produkt.
3 043,00 zł
Specyfikacje
 • Wysokość 3000 mm
 • Długość L5660 mm
 • Głębokość 1100 mm
 • Kolor Ocynk - RAL2004 Pure orange
 • Nośność 3000 kg na parę belek

Czym charakteryzuje się prezentowany regał paletowy?

Regał paletowy z oferty firmy HHL to przede wszystkim gwarancja wysokiej jakości i trwałości produktu. Nasze rozwiązanie pozwala na odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni magazynowej dopasowanej do potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Producentem regału prezentowanego w naszej ofercie jest Kimer — firma, która swoją siedzibę ma w Hiszpanii. W zależności od zapotrzebowania można wybierać pomiędzy różnymi wielkościami i udźwigami regałów magazynowych. Są to opcje przeznaczone dla różnych rodzajów składowania, przede wszystkim dla towarów pakowanych i przechowywanych na paletach.

Prezentowany regał paletowy to konstrukcja składająca się z 3 ocynkowanych ogniowo ram i 8 belek w kolorze pomarańczowym, o odcieniu noszącym symbol RAL2004. Ciężar powinien być rozłożony na belkach równomiernie, a maksymalna waga towaru na parę belek to 3000 kg. Nasze rozwiązania są nie tylko użyteczne i trwałe, ale również proste do złożenia. Regały paletowe, które dostarczamy naszym klientom, mają złożone ramy, dzięki czemu możemy szybko i łatwo zmontować całą konstrukcję.

Bezpieczeństwo w magazynie - Regał paletowy

W każdym magazynie jednym z najważniejszych aspektów jest bezpieczeństwo. Dotyczy ono zarówno pracowników przebywających w przestrzeni magazynowej, jak i składowanych tam produktów. Firma HHL ceni sobie klarowność przekazywanych informacji, dlatego do każdego regału dołączamy komplet zabezpieczeń oraz plakietkę informującą o maksymalnym udźwigu. Umieszczona w widocznym miejscu może zapobiec ewentualnym wypadkom.

Z punktu widzenia pracodawcy istotne jest regularne, coroczne przeprowadzanie kontroli wyposażenia magazynu. Taka inspekcja wykonana jest przez eksperta w dziedzinie bezpieczeństwa pracy, który stwierdza, czy wykorzystane rozwiązania są bezpieczne i nadają się do użytkowania. Każda kontrola musi zostać udokumentowana poprzez raport, który dopuszcza regały magazynowe do użytku. Bezpieczeństwo, optymalizacja przestrzeni i efektywność pracy – to wszystko gwarantują regały paletowe od firmy HHL.

Odwiedzam jako