Kategorie produktu
Inne

Regał paletowy 2 sekcje. H2500 x L5660 mm / 3000 kg - Ocynk + RAL2004

SKU produktu: 16250027001000
Czas dostawy: 5 - 10 dni roboczych
 • Skład: 3 ramy H2500 x 1100 mm — Ocynk
  8 belek L2700 mm – RAL2004 / 3000 kg na parę belek — równomiernie rozłożone
 • Produkcja: najwyższej jakości regał paletowy wyprodukowany przez firmę Kimer z Hiszpanii.
 • Ramy regału: ocynkowane ogniowo.
 • Belki: malowane proszkowo na kolor pomarańczowy RAL2004 Pure Orange.
 • Dowóz/transport: dostarczamy złożone ramy, dzięki czemu łatwo i szybko można zamontować regał paletowy.
 • Bezpieczeństwo: zawsze dołączamy 2 sztuki zabezpieczeń i 1 sztukę etykiety informacyjnej o dopuszczalnym obciążeniu do pary belek.
 • PAMIĘTAJ! Regały paletowe i magazynowe muszą przechodzić coroczną inspekcję przeprowadzoną przez eksperta. Pracodawca musi zapewnić, że kontrole się odbyły i udokumentować raportem serwisowym. Pomaga to zapobiegać wypadkom przy pracy, a tym samym zapewnia bezpieczne środowisko pracy.
Potwierdź, że jesteś w stanie samodzielnie rozładować ten produkt.
2 770,00 zł
Specyfikacje
 • Wysokość 2500 mm
 • Długość L5660 mm
 • Głębokość 1100 mm
 • Kolor Ocynk - RAL2004 Pure orange
 • Nośność 3000 kg na parę belek

Dlaczego warto kupić regał paletowy HHL do swojego magazynu?

Regał paletowy od firmy HHL to przede wszystkim gwarancja wysokiej jakości, stabilności i trwałości produktu. Zapewnia wygodę, optymalizację zagospodarowania przestrzeni oraz maksymalne bezpieczeństwo na terenie magazynu. Dodatkowo porządkuje towar i pozwala tworzyć miejsce przeznaczone do poruszania się i transportowania towarów.

Prezentowany model regału paletowego składa się z 8 belek o maksymalnym udźwigu 3000 kg oraz ocynkowanych ogniowo ram. Belki są malowane proszkowo, a dostępny kolor to pomarańczowy w odcieniu RAL2004. W celu ułatwienia naszym klientom montażu i skrócenia czasu składania konstrukcji przesyłamy już złożone ramy regału paletowego. Z uwagi na to, że belki mają jasno określony udźwig, do zestawu dołączamy etykietę informacyjną.

O czym należy pamiętać, decydując się na regał paletowy?

Obowiązkiem pracodawcy w przestrzeni magazynowej jest coroczne przeprowadzenie inspekcji. Osobą, która kontroluje, powinien być ekspert w dziedzinie bezpieczeństwa pracy. Taka inspekcja musi być udokumentowana poprzez raport serwisowy, a pracodawca ma obowiązek udowodnić jej przeprowadzenie w terminie i dopuszczenie regałów do użytku. Regularne kontrolowanie stanu wyposażenia powierzchni magazynowej to przede wszystkim profilaktyka mająca na celu zminimalizowanie liczby nieszczęśliwych wypadków w trakcie pracy. Zapewnienie bezpiecznego środowiska pracy jest obowiązkiem każdego pracodawcy. Firma HHL dostarcza najwyższej jakości produkty, które cechują się trwałością i solidnym wykonaniem.

Regał paletowy w ofercie firmy HHL to doskonała propozycja do przestrzeni magazynowych, które powinny zoptymalizować swoją przestrzeń i ją uporządkować. Szeroka oferta pozwala na wybranie dogodnego rozwiązania, dopasowanego do potrzeb i oczekiwań klienta. Klienci mogą wybierać pomiędzy różnymi rozmiarami i udźwigami regałów paletowych, dzięki czemu łatwiej dopasować konstrukcję do rodzaju i gabarytów przechowywanych towarów. Dobrze dobrany regał paletowy zapewni porządek, ład i bezpieczeństwo w miejscu pracy, a dodatkowo poprawi jej szybkość i efektywność.

Odwiedzam jako