Kategorie produktu
Inne

Regał magazynowy - moduł dostawny. H3000 x L1850 x D0800 mm

SKU produktu: 20300018000800-1
Czas dostawy: 5 - 10 dni roboczych
 • Skład: 1 rama H3000 x D0800 mm – Ocynk
 • 8 belek L1800 mm RAL2004

  4 płyty wiórowe L1800 x D0800 mm

 • Produkcja: najwyższej jakości regał magazynowy wyprodukowany przez firmę Kimer z Hiszpanii.
 • Ramy regału: ocynkowane ogniowo.
 • Belki: malowane proszkowo na kolor pomarańczowy RAL2004 Pure Orange.
 • Dowóz/transport: dostarczamy złożone ramy, dzięki czemu łatwo i szybko można zamontować regał magazynowy.
 • Bezpieczeństwo: do każdej belki zawsze dołączamy 2 sztuki zabezpieczeń oraz przewodnik użytkowania regału z informacją dotyczącą nośności belek.
 • PAMIĘTAJ! Regały paletowe i magazynowe muszą przechodzić coroczną inspekcję przeprowadzoną przez eksperta. Pracodawca musi zapewnić, że kontrole się odbyły i udokumentować raportem serwisowym. Pomaga to zapobiegać wypadkom przy pracy, a tym samym zapewnia bezpieczne środowisko pracy.

Do zamówienia rekomendujemy zakup wsporników (nie wchodzą one w skład zestawu)

1 369,00 zł
Specyfikacje
 • Wysokość 3000 mm
 • Długość 1850 mm
 • Głębokość 800 mm
 • Nośność 400 kg pr. hylde

Regały magazynowe stanowią standardowy element wyposażenia nie tylko w magazynach i warsztatach, ale także w różnego rodzaju sklepach, halach produkcyjnych, garażach, piwnicach i na strychach. Oferują możliwość zaprojektowania wydajnej, uporządkowanej i doskonale zorganizowanej przestrzeni przechowywania, przystosowanej do indywidualnych potrzeb Twojej działalności. Moduł dostawny do regału magazynowego o wymiarach 3000 x 1850 x 800 w prosty sposób połączysz z istniejącym systemem regałów. Takie rozwiązanie pozwala szybko powiększyć powierzchnię niezbędną do przechowywania produktów. Dzięki niemu bez problemu stworzysz idealną przestrzeń dostosowaną nie tylko do metrażu pomieszczenia, ale także Twoich indywidualnych potrzeb.

Moduł dostawny regału magazynowego 3000 x 1850 x 800 ze stali z czterema półkami z płyty wiórowej w zestawie

Zastosowanie najwyższej jakości komponentów sprawia, że regał magazynowy 3000 x 1850 x 800 wyróżnia się doskonałą trwałością, wydajnością i wszechstronnością. Regały do magazynu wyposażone w lekkie półki z płyt wiórowych są niezwykle elastyczne i nadają się do składowania produktów spaletyzowanych lub o niestandardowych kształtach. Półki z płyty wiórowej są bardzo uniwersalne. Mogą być w prosty sposób zamontowane na regale i w dowolnym momencie zdemontowane. Dzięki trwałym i mocnym materiałom regał do magazynu 3000 x 1850 x 800 jest odpowiednio zabezpieczony przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Konstrukcja jest odporna na zmiany temperatury, wilgoć, kontakt z cieczami oraz uszkodzenia mechaniczne.

Regał magazynowy nie jest podatny na pęknięcia, odkształcenia i zarysowania. Duża nośność umożliwia bezpiecznie przechowywanie nawet bardzo ciężkich towarów. W zestawie zawarta jest rama regału, 8 poprzecznych belek malowanych proszkowo na kolor pomarańczowy oraz 4 półki z płyty wiórowej. Belki i ramy wykonane zostały z wytrzymałej stali o właściwościach antykorozyjnych. Regał stworzony z najwyższej jakość elementów zapewnia długą żywotność, wytrzymałość oraz stabilność.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!

Odwiedzam jako