Kategorie produktu
Inne

Regał magazynowy - moduł dostawny. H2500 x L1850 x D0800 mm

SKU produktu: 20250018000800-1
Czas dostawy: 5 - 10 dni roboczych

Skład:

 • 1 rama H2500 x D0800 mm – Ocynk
 • 8 belek L1800 mm RAL2004
 • 4 płyty wiórowe L1800 x D0800 mm
 • Produkcja: najwyższej jakości regał magazynowy wyprodukowany przez firmę Kimer z Hiszpanii.
 • Ramy regału: ocynkowane ogniowo.
 • Belki: malowane proszkowo na kolor pomarańczowy RAL2004 Pure Orange.
 • Dowóz/transport: dostarczamy złożone ramy, dzięki czemu łatwo i szybko można zamontować regał magazynowy.
 • Bezpieczeństwo: do każdej belki zawsze dołączamy 2 sztuki zabezpieczeń oraz przewodnik użytkowania regału z informacją dotyczącą nośności belek.
 • PAMIĘTAJ! Regały paletowe i magazynowe muszą przechodzić coroczną inspekcję przeprowadzoną przez eksperta. Pracodawca musi zapewnić, że kontrole się odbyły i udokumentować raportem serwisowym. Pomaga to zapobiegać wypadkom przy pracy, a tym samym zapewnia bezpieczne środowisko pracy.

Do zamówienia rekomendujemy zakup wsporników (nie wchodzą one w skład zestawu)

1 322,00 zł
Specyfikacje
 • Wysokość 2500 mm
 • Długość 1850 mm
 • Głębokość 800 mm
 • Nośność 400 kg na parę belek

Moduły dostawne do regałów magazynowych to najlepszy i jednocześnie najprostszy sposób na powiększenie dowolnej przestrzeni magazynowej. Umożliwia zaaranżowanie unikalnego systemu przechowywania, dostosowanego do indywidualnych potrzeb i wymagań Twojej działalności. To świetne rozwiązanie także dla rozwijających się przedsiębiorstw. Wystarczy połączyć moduły magazynowe z istniejącym systemem regałów, aby uzyskać dodatkowe miejsce do przechowywania dowolnego typu produktów. 

Proponowany przez nas regał do magazynu 2500x1850x800 to produkt najwyższej klasy. Jego solidne wykonanie zapewnia wysoką funkcjonalność tego produktu. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów – mocnej stali oraz lekkiej płyty wiórowej – sprawia, że regał do magazynu wyróżnia się doskonałą trwałością, wydajnością i uniwersalnością.

Moduł dostawny (2500mm) do regału magazynowego z czterema półkami z płyty wiórowej w zestawie

Prezentowany regał magazynowy 2500x1850x800 jest elastyczny, uniwersalny i trwały. Gwarantuje stworzenie funkcjonalnej przestrzeni magazynowej, która usprawni przepływ prac magazynowych w Twojej firmie. Najwyższa jakość wykorzystanych elementów sprawia, że ​​posłuży Ci przez wiele lat, pozwalając na komfortowe i bezpieczne użytkowanie w każdym środowisku. Zestaw zawiera ramę regału, 8 belek poprzecznych malowanych proszkowo na kolor pomarańczowy oraz 4 półki z płyty wiórowej. Belki i ramy wykonane zostały z wytrzymałej stali. Jest to materiał o wysokich właściwościach odporności na korozję, niepodatny na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne, a także wysokie i niskie temperatury.

Regał magazynowy 2500x1850x800 - niezawodna wytrzymałość

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości komponentów regał magazynowy 2500x1850x800 jest zabezpieczony przed kontaktem z wodą i płynami, takimi jak żrące chemikalia, kwasy czy oleje. Nawet przy długiej ekspozycji na ciecze i środki nie traci swoich właściwości, pozostając mocny, stabilny i niezawodny. Regał magazynowy 2500x1850x800 jest również odporny na pękanie, odkształcenia i zarysowania, dzięki czemu można na nim bezpiecznie przechowywać bardzo ciężkie towary. Półka z płyty wiórowej jest niezwykle lekka i łatwa w montażu. Regały w nią wyposażone nadają się do składowania produktów na paletach lub towarów o niestandardowym kształcie.

Regał dostawny do magazynu o wymiarach 2500x1850x800 w przestrzeniach przemysłowych

Oferowane przez nas produkty zostały stworzone z myślą o jak największej uniwersalności. Dzięki temu doskonale nadają się jako wyposażenie wielu przestrzeni przemysłowych. Regały magazynowe znajdą zastosowanie w magazynach i warsztatach, ale także w sklepach, halach produkcyjnych, garażach, piwnicach i na strychach. Pozwalają na stworzenie funkcjonalnej i doskonale zorganizowanej przestrzeni do przechowywania, dopasowanej do indywidualnych potrzeb. Regał dostawny do magazynu o wymiarach 2500x1850x800 to propozycja średniej wielkości stanowiąca uniwersalne rozwiązanie do zastosowania zarówno w większych, jak i mniejszych przedsiębiorstwach. 

Regał magazynowy 2500x1850x800 - wysokie standardy marki Kimer

Regał magazynowy 2500x1850x800 to produkt wykonany przez markę Kimer, która specjalizuje się w produkcji tego typu profesjonalnego wyposażenia od ponad 55 lat. Wykorzystuje ona najnowszą technologię i skuteczne metody z zakresu obróbki CNC, takie jak spawanie robotyczne, które niweluje wystąpienie niepożądanych odkształceń lub nieregularności na powierzchni złącza. Profile stalowe powstałe w ten sposób odznaczają się doskonałymi parametrami technicznymi, co przekłada się na wysoką jakość i długą żywotność powstałych z nich konstrukcji. Poszczególne elementy, na które składa się konstrukcja regału magazynowego 2500x1850x800 przechodzą regularne testy mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa użytkowania i stałej wysokiej jakości charakterystycznej dla marki Klimer. 

Wszystkie te aspekty sprawiają, że dostępny w naszej ofercie moduł magazynowy w wykonaniu marki Kimer to sprawdzony produkt spełniający wszelkie współcześnie obowiązujące standardy branżowe. 

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!

Odwiedzam jako