Kategorie produktu
Inne

Regał magazynowy - moduł dostawny. H2500 x L1850 x D0600 mm

SKU produktu: 20250018000600-1
Czas dostawy: 5 - 10 dni roboczych
  • Produkcja: najwyższej jakości regał do magazynu 2500x1850x600 wyprodukowany przez firmę Kimer z Hiszpanii.
  • Ramy regału: ocynkowane ogniowo.
  • Belki: malowane proszkowo na kolor pomarańczowy RAL2004 Pure Orange.
  • Dowóz/transport: dostarczamy złożone ramy, dzięki czemu łatwo i szybko można zamontować regał magazynowy.
  • Bezpieczeństwo: do każdej belki zawsze dołączamy 2 sztuki zabezpieczeń oraz przewodnik użytkowania regału z informacją dotyczącą nośności belek.
  • PAMIĘTAJ! Regały paletowe i magazynowe muszą przechodzić coroczną inspekcję przeprowadzoną przez eksperta. Pracodawca musi zapewnić, że kontrole się odbyły i udokumentować raportem serwisowym. Pomaga to zapobiegać wypadkom przy pracy, a tym samym zapewnia bezpieczne środowisko pracy.

Do zamówienia rekomendujemy zakup wsporników (nie wchodzą one w skład zestawu)

1 173,00 zł
Specyfikacje
  • Wysokość 2500 mm
  • Długość 1850 mm
  • Głębokość 600 mm
  • Nośność 400 kg pr. hylde

Doskonała jakość i uniwersalność - moduł dostawny do regału magazynowego 2500x1850x600

Moduł dostawny do regału magazynowego 2500x1850x600 to najlepszy sposób na szybkie powiększenie przestrzeni magazynowej. Połącz go z istniejącym systemem regałów magazynowych, aby uzyskać więcej miejsca do przechowywania dowolnego rodzaju produktów. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów – solidnej stali oraz lekkiej płyty wiórowej – regał wyróżnia się doskonałą wytrzymałością, wydajnością i uniwersalnością. Regały magazynowe znajdą zastosowanie w magazynach, hurtowniach i warsztatach, ale również w sklepach, halach produkcyjnych. Umożliwiają stworzenie doskonale uporządkowanej i funkcjonalnej przestrzeni do przechowywania, dostosowanej do Twoich indywidualnych potrzeb.

Dostawny moduł regału magazynowego 2500x1850x600 z półkami z płyty wiórowej

Solidne regały magazynowe dostępne w naszej ofercie są wszechstronne i uniwersalne. Pozwalają stworzyć wydajną przestrzeń magazynową, która znacznie usprawni przepływ prac w Twojej firmie. Najwyższa jakość użytych materiałów sprawia, że ​​regał będzie spełniał swoją funkcję przez wiele lat, umożliwiając komfortowe i bezpieczne użytkowanie w każdych warunkach. Zestaw zawiera jedną ramę regału, 8 belek malowanych metodą proszkową na kolor pomarańczowy oraz 4 półki. Belki i ramy wykonane zostały z trwałej stali – materiału o wysokich właściwościach antykorozyjnych, odporny na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne, a także wysokie i niskie temperatury.

Moduł dostawny regału do magazynu 2500x1850x600 - odporny na uszkodzenia i zarysowania

Dzięki wykorzystaniu jakościowych komponentów moduł dostawny regału magazynowego 2500x1850x600 jest zabezpieczony przed kontaktem z wodą i płynami, takimi jak żrące środki chemiczne, kwasy czy oleje. Nawet przy długotrwałym kontakcie z chemikaliami nie traci swoich właściwości, pozostając mocny, stabilny i niezawodny. Moduł dostawny regału 2500x1850x600 jest również odporny na pęknięcia, odkształcenia i zarysowania, co pozwala na bezpieczne przetrzymywanie nawet bardzo ciężkich towarów. Półka z płyty wiórowej jest niezwykle lekka i łatwa w montażu. Regały wyposażone w półki z płyty wiórowej nadają się do przechowywania produktów na paletach lub towarów o niestandardowych kształtach.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!

Odwiedzam jako