Kategorie produktu
Inne

Regał magazynowy 2 sekcje. H3000 x L3800 x D0600 mm. Z półkami z płyty wiórowej

SKU produktu: 20300018000600
Czas dostawy: 15 - 20 dni roboczych
 • Skład: 3 ramy H3000 x D0600 mm – Ocynk
 • 16 belek L1800 mm

  8 płyt wiórowych L1800 x D0600 mm

 • Produkcja: najwyższej jakości regał magazynowy wyprodukowany przez firmę Kimer z Hiszpanii.
 • Ramy regału: ocynkowane ogniowo.
 • Belki: malowane proszkowo na kolor pomarańczowy RAL2004 Pure Orange.
 • Dowóz/transport: dostarczamy złożone ramy, dzięki czemu łatwo i szybko można zamontować regał magazynowy.
 • Bezpieczeństwo: do każdej belki zawsze dołączamy 2 sztuki zabezpieczeń oraz przewodnik użytkowania regału z informacją dotyczącą nośności belek.
 • PAMIĘTAJ! Regały paletowe i magazynowe muszą przechodzić coroczną inspekcję przeprowadzoną przez eksperta. Pracodawca musi zapewnić, że kontrole się odbyły i udokumentować raportem serwisowym. Pomaga to zapobiegać wypadkom przy pracy, a tym samym zapewnia bezpieczne środowisko pracy.

Do zamówienia rekomendujemy zakup wsporników (nie wchodzą one w skład zestawu)

2 715,00 zł
Specyfikacje
 • Wysokość 3000 mm
 • Długość 3800 mm
 • Głębokość 600 mm
 • Nośność 400 kg

Regał magazynowy z dwoma sekcjami oferuje elastyczność, niezawodność i funkcjonalność, dzięki czemu znajduje zastosowanie zarówno w użytku biznesowym, jak i prywatnym. Stanowi podstawowe wyposażenie magazynów, hurtowni oraz warsztatów, a także pomaga sprawnie uporządkować wnętrza domowych piwnic, strychów lub garaży. Daje możliwość stworzenia unikalnej przestrzeni przechowywania, doskonale dostosowanej do Twoich potrzeb. Regały magazynowe pozwalają w bezpieczny sposób przechowywać dowolne typy towarów, wyróżniają się trwałością, stabilnością i długą żywotnością.

Regał magazynowy 2 sekcje z trwałej stali z półkami z płyty wiórowej w zestawie (głębokość 600mm)

Na konstrukcję regału składają się 2 ramy, 16 stalowych belek poprzecznych, oraz 8 obszernych półek z płyty wiórowej. Regał zapewnia dużą powierzchnię do przechowywania każdego typu towarów – od produktów spaletyzowanych, po kartony, kontenery i narzędzia o niestandardowych kształtach. Wytrzymałe i lekkie półki z płyty wiórowej mogą być w prosty sposób zamontowane na metalowej konstrukcji regału i w dowolnym momencie zdemontowane. Duża nośność umożliwia bezpieczne magazynowanie nawet bardzo ciężkich produktów. Regał do magazynu pozwala również na sprawny załadunek i rozładunek ręczny lub przy pomocy wózka widłowego.

Ramy i belki poprzeczne regału wykonane zostały ze stali. Komponent ten charakteryzuje się wysoką odpornością na rdzewienie, a także uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Dzięki temu regał jest doskonale zabezpieczony przed ewentualnym pęknięciem, wgnieceniem lub odkształceniem. Belki regału malowane metodą proszkową na kolor pomarańczowy dodatkowo zabezpieczają przed zarysowaniem. Regał nie zardzewieje i nie straci swoich właściwości nawet przy długotrwałym kontakcie z wodą lub cieczami, takimi jak oleje i detergenty, dlatego może być użytkowany w każdym środowisku. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów sprawia, że magazynowy regał z dwoma sekcjami jest niezwykle trwały i wydajny. Długa żywotność produktu gwarantuje bezpieczne i komfortowe użytkowanie przez wiele lat.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!

Odwiedzam jako