Kategorie produktu
Inne

Regał magazynowy 2 sekcje. H2000 x L3800 x D0600 mm. Z półkami z płyty wiórowej

Wyprzedaż
SKU produktu: 20200018000600
Czas dostawy: 5 - 10 dni roboczych
 • Skład: 3 ramy H2000 x D600 mm
  16 belek L1800 mm
  8 płyt wiórowych L1800 x D600 mm.
 • Produkcja: najwyższej jakości regał magazynowy wyprodukowany przez firmę Kimer z Hiszpanii.
 • Ramy regału: ocynkowane ogniowo.
 • Belki: malowane proszkowo na kolor pomarańczowy RAL2004 Pure Orange.
 • Dowóz/transport: dostarczamy złożone ramy, dzięki czemu łatwo i szybko można zamontować regał magazynowy.
 • Bezpieczeństwo: do każdej belki zawsze dołączamy 2 sztuki zabezpieczeń oraz przewodnik użytkowania regału z informacją dotyczącą nośności belek.
 • PAMIĘTAJ! Regały paletowe i magazynowe muszą przechodzić coroczną inspekcję przeprowadzoną przez eksperta. Pracodawca musi zapewnić, że kontrole się odbyły i udokumentować raportem serwisowym. Pomaga to zapobiegać wypadkom przy pracy, a tym samym zapewnia bezpieczne środowisko pracy.

Do zamówienia rekomendujemy zakup wsporników (nie wchodzą one w skład zestawu)

Cena regularna 2 472,00 zł Special Price 2 128,00 zł
Specyfikacje
 • Wysokość 2000 mm
 • Długość 3800 mm
 • Głębokość 600 mm
 • Nośność 400 kg na parę belek

Dlaczego warto zainwestować w regał magazynowy?

Regał magazynowy to niezbędne wyposażenie każdej powierzchni, w której składowane są różnego rodzaju towary. Jego główną funkcją jest optymalizacja zagospodarowania przestrzeni, która przekłada się na wydajność pracowników i ich efektywne wykonywanie obowiązków. Dobrze zorganizowane środowisko pracy staje się bardziej przyjazne i bezpieczne dla osób na co dzień zajmujących się składowaniem i transportowaniem towarów. Jest to szczególnie istotna kwestia, gdy mówimy o dużych i ciężkich artykułach.

Prezentowany regał do magazynu z oferty HHL to wysokiej jakości produkt o dużej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne. Jest trwały i funkcjonalny, bo wykonany został z najlepszych dostępnych materiałów. Dzieli się na 2 sekcje, dzięki czemu pomieści odpowiednie ilości towaru. Konstrukcja jest prosta w montażu, ponieważ klient otrzymuje już złożone ramy. Pozostaje jedynie montaż belek, który nie jest trudny i nie zajmuje dużo czasu. Sam regał magazynowy składa się z 3 ram i 16 belek. W zestawie jest również 8 płyt wiórowych pełniących funkcję półek.

Regał magazynowy HHL – jakość i wytrzymałość

Regał magazynowy w ofercie HHL to solidnie wykonany produkt, który jest inwestycją na lata. Zwiększa funkcjonalność każdej przestrzeni, której celem jest magazynowanie towarów. Dobre zagospodarowanie przestrzeni magazynowej pozwala zwiększyć powierzchnie umożliwiająca bezpieczne poruszanie się po pomieszczeniu. W naszej ofercie znajdują się rozwiązania dopasowane do potrzeb i oczekiwań najbardziej wymagających klientów.

Oferta HHL to przede wszystkim solidne konstrukcje wyprodukowane z myślą o stabilności i trwałości. Do ich produkcji wykorzystane zostały najlepszej jakości materiały, zapewniające bezpieczeństwo i wieloletnie użytkowanie. Prezentowany produkt jest funkcjonalny i odporny na duże ciężary, dzięki czemu doskonale nadaje się do składowania cięższych ładunków. Wstępny montaż oszczędza czas, co cieszy naszych klientów.

Produkty powiązane
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!

Odwiedzam jako