Kategorie produktu
Inne

Rama regału magazynowego H3000xD0600 mm. Ocynk

SKU produktu: 236306
Czas dostawy: 5 - 10 dni roboczych
  • Wysokość: 3000 mm
  • Głębokość: 600 mm
  • Kolor: ocynk
  • Ciężar własny: 13,2 kg

Produkcja: hiszpańska firma Kimer

Dowóz/transport: dostarczamy złożone ramy, dzięki czemu łatwo i szybko można zamontować regał.
PAMIĘTAJ! Regały paletowe i magazynowe muszą przechodzić coroczną inspekcję przeprowadzoną przez eksperta. Pracodawca musi zapewnić, że kontrole się odbyły i udokumentować raportem serwisowym. Pomaga to zapobiegać wypadkom przy pracy, a tym samym zapewnia bezpieczne środowisko pracy.

281,00 zł
Specyfikacje
  • Długość 3000 mm
  • Głębokość 600 mm
  • Ciężar własny 13,2 kg

Ramy do regałów magazynowych 3000x600 mm zapewniają stabilność całej konstrukcji. Dzięki nim możliwe jest składowanie towarów w sposób uporządkowany i efektywny, co znacznie ułatwia zarządzanie zapasami oraz usprawnia procesy logistyczne w magazynie. Modułowa budowa pozwala na elastyczne dostosowywanie regałów do zmieniających się potrzeb przedsiębiorstwa, co czyni je niezwykle wszechstronnymi i funkcjonalnymi rozwiązaniami, wykorzystywanymi w rozmaitych branżach.

Rama regału magazynowego — jaka jest jej funkcja i przeznaczenie w przestrzeni magazynowej?

Nowoczesne regały magazynowe służą przede wszystkim do przechowywania ładunków różnej wielkości oraz do optymalnego zagospodarowania przestrzeni. Takie zabiegi mają na celu zwiększenie efektywności pracy i ułatwienie dostępu do składowanych towarów. Rama regału magazynowego 3000x600 mm to fundament takiej konstrukcji, który podtrzymuje ciężar i rozkłada go na cały regał.

Kompletne ramy magazynowe 3000x600 mm przyspieszające składanie regału

Prezentowane w naszej ofercie kompletne ramy magazynowe 3000x600 mm to konstrukcje, które trafiają do klienta w całości zmontowane. Znacznie ułatwia to złożenie całego regału i przyspiesza ten proces. Nasze ramy pochodzą od renomowanego hiszpańskiego producenta, który stosuje tylko najlepsze materiały. Dodatkowa warstwa ocynku chroni ramę regału przed korozją i niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych, co zwiększa trwałość i żywotność produktu.

Rama do regału magazynowego 3000x600 mm przedstawiona w ofercie HHL to gwarancja najwyższej jakości i użyteczności. Produkt jest zgodny ze wszystkimi wymaganiami i procedurami UE i FEM. Transport artykułów do klienta zajmuje od 5 do 10 dni roboczych.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!

Odwiedzam jako