Kategorie produktu
Inne

Rama regału magazynowego H2500xD0800 mm. Ocynk

SKU produktu: 238256
Czas dostawy: 5 - 10 dni roboczych
  • Wysokość: 2500 mm
  • Głębokość: 800 mm
  • Kolor: ocynk
  • Ciężar własny: 11,8 kg
  • Produkcja: hiszpańska firma Kimer
  • Dowóz/transport: dostarczamy złożone ramy, dzięki czemu łatwo i szybko można zamontować regał.
  • PAMIĘTAJ! Regały paletowe i magazynowe muszą przechodzić coroczną inspekcję przeprowadzoną przez eksperta. Pracodawca musi zapewnić, że kontrole się odbyły i udokumentować raportem serwisowym. Pomaga to zapobiegać wypadkom przy pracy, a tym samym zapewnia bezpieczne środowisko pracy.
250,00 zł
Specyfikacje
  • Długość 2500 mm
  • Głębokość 800 mm
  • Ciężar własny 11,8 kg

Oferowana kompletna rama magazynowa 2500x800 została wyprodukowana z materiałów o podwyższonej trwałości i wytrzymałości na znaczne obciążenie. Odpowiedni kształt i umiejscowienie wsporników sprawiają, że konstrukcje są stabilne i nie odkształcają się na skutek ciężaru. Ramy do regałów 2500x800 doskonale sprawdzą się w magazynach, warsztatach, a także zakładach produkcyjnych czy centrach dystrybucyjnych.

Rama regału magazynowego 2500x800 — jakie są jej funkcje i zalety?

Regały magazynowe są niezbędną częścią wyposażenia i aranżacji dobrze zorganizowanej powierzchni magazynowej. Odpowiadają przede wszystkim za ład i porządek, a także optymalizację zagospodarowania miejsca w magazynie. Dzięki dobrze dobranym regałom i dopasowaniu trwałych ram składowanie towarów będzie nie tylko łatwe, ale i bezpieczne. Specjalnie perforowane profile ram umożliwiają wieszanie półek na dowolnej wysokości, co skutecznie zwiększa komfort pracy w magazynie. Prezentowana rama regału 2500x800 została pokryta warstwą cynku, dzięki czemu jest odporna na działanie czynników zewnętrznych. Panujące w magazynach niskie temperatury i wilgoć nie wpłyną negatywnie na konstrukcję. Ocynkowanie zwiększa żywotność materiału i wzmacnia jego strukturę, chroniąc całość przed korozją. Rama do regału 2500x800 jest stabilna i zapewnia pełne bezpieczeństwo. Ważne jest, aby pamiętać o regularnych kontrolach, które zminimalizują ryzyko wypadków i określają rzeczywisty stan ram regałowych.

W ofercie HHL prezentujemy najwyższej jakości ramy regałów magazynowych 2500x800, które zostały wyprodukowane przez hiszpańską firmę Kimer. Konstrukcje spełniają wszystkie niezbędne normy wymagane przez UE i FEM. Klient otrzymuje kompletną ramę regału, dzięki czemu z łatwością może dokończyć montaż całości. Czas dostawy produktów to około 5-10 dni roboczych.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!

Odwiedzam jako