Kategorie produktu
Inne

Najnowsze porady eksperta

 • Jak przechowywać koła i opony?
  Ładuję...
  6 minuty czytania

  Jak przechowywać koła i opony?

  Odpowiednie przechowywanie opon i kół samochodowych to kluczowy aspekt zachowywanie bezpieczeństwa na drodze. Choć wydaje się bardzo proste, wiele osób popełnia podstawowe błędy, które mogą znacznie wpłynąć na komfort jazdy i przyczepność pojazdu. W tym wpisie wyjaśnimy więc jak prawidłowo dbać o opony i koła podczas ich przechowywania, aby służyły nam jak najdłużej i zachowały swoje właściwości. Zapraszamy do lektury!

 • Regały magazynowe - czym są i na co warto zwrócić uwagę przy ich zakupie?
  Ładuję...
  7 minuty czytania

  Regały magazynowe - czym są i na co warto zwrócić uwagę przy ich zakupie?

  W dzisiejszych czasach, w których handel i przemysł rozwijają się w zawrotnym tempie, efektywne zarządzanie przestrzenią magazynową staje się kluczem do sukcesu wielu przedsiębiorstw. Centralnym elementem tego zarządzania są regały magazynowe.

 • Składowanie towarów w magazynie - jak robić to efektywniej?
  Ładuję...
  6 minuty czytania

  Składowanie towarów w magazynie - jak robić to efektywniej?

  Poprzez pojęcie magazynowania towarów rozumiemy przechowywanie różnych produktów i materiałów w specjalnie do tego przeznaczonych miejscach. Jest on kluczowy w celu usprawnienia wielu różnych procesów związanych z handlem.

 • Jak odpowiednio magazynować mrożonki?
  Ładuję...
  7 minuty czytania

  Jak odpowiednio magazynować mrożonki?

  Mrożonki cieszą się dużą popularnością wśród konsumentów i lokali gastronomicznych. Przechowywanie mięsa, warzyw, owoców i innych produktów spożywczych w bardzo niskich temperaturach to duża oszczędność czasu, przestrzeni oraz pieniędzy. Dietetycy i technolodzy żywności zwracają także uwagę na to, że mrożenie to jeden z najzdrowszych sposobów na konserwowanie żywności.

 • Szatnie dla pracowników - jakie warunki powinny spełniać?
  Ładuję...
  5 minuty czytania

  Szatnie dla pracowników - jakie warunki powinny spełniać?

  Szatnia dla pracowników to pomieszczenie, w którym zatrudnieni pozostawiają odzież prywatną i roboczą. Czy każdy pracodawca powinien zapewnić pracownikom szatnie? W dzisiejszym wpisie przedstawiliśmy wymagania prawne, które muszą spełniać firmowe przebieralnie. Poznaj obowiązki pracodawcy wynikające z rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 26 września 1997 r. w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy.

 • Kompletacja - co to jest?
  Ładuję...
  3 minuty czytania

  Kompletacja - co to jest?

  Branża magazynowa, logistyczna oraz efektywna obsługa klienta są ze sobą nierozerwalnie połączone. Dzieje się to za sprawą kompletacji zamówień, która może przebiegać sprawnie lub niewydajnie i tym samym sprawić, że nasze przedsiębiorstwo stopniowo zacznie tracić odbiorców. Co to jest kompletacja? Z definicji są to różne czynności, które realizujemy w sposób ręczny lub zautomatyzowany, mające na celu przygotowanie towaru do wysyłki.

 • Rodzaje regałów magazynowych
  Ładuję...
  4 minuty czytania

  Rodzaje regałów magazynowych

  Chociaż poszczególne rodzaje regałów magazynowych pełnią z definicji tę samą funkcję, to różnią się między sobą budową oraz sposobem ich załadunku i rozładunku. Wybór właściwego rozwiązania jest kluczowy dla prawidłowego i płynnego działania magazynu.

 • Zasada FIFO - co to jest? Czym różni się of LIFO i FEFO?
  Ładuję...
  3 minuty czytania

  Zasada FIFO - co to jest? Czym różni się of LIFO i FEFO?

  Odpowiednio zaaranżowany magazyn to podstawa sukcesu przedsiębiorstwa, niezależnie od branży, rodzaju produkcji lub świadczonych usług. Podstawowe trzy techniki magazynowania: FIFO, LIFO i FEFO pozwalają firmom wydajnie zarządzać towarem, bez strat czasowych i materiałowych. Co to jest zasada FIFO? Na czym polega składowanie techniką LIFO? Dlaczego i kiedy warto stosować FEFO?

Odwiedzam jako