Kategorie produktu
Inne

Wózki / Regały z plastikowymi pojemnikami

Gotowe zestawy akcesoriów magazynowych to wygodne i uniwersalne rozwiązanie, doskonałe dla każdej przestrzeni przechowywania.

Wózki, półki oraz regały z plastikowymi pojemnikami w komplecie, świetnie sprawdzą się w każdym magazynie, warsztacie czy pracowni, a także w domowych pomieszczeniach gospodarczych.

Umożliwiają utrzymanie porządku, katalogowanie niewielkich towarów, oraz sprawne zarządzanie produktami.

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Zestawy półek, wózków, szafek z plastikowymi pojemnikami

Wybór regałów magazynowych z plastikowymi pojemnikami to gwarancja wysokiej funkcjonalności i pełnego komfortu użytkowania. Aby ułatwić Ci znalezienie odpowiedniego modelu, w naszym sklepie internetowym posiadamy gotowe zestawy regałów z plastikowymi pojemnikami, wyposażone w kauczukowe kółka. Dzięki temu nie musisz samodzielnie kompletować zestawu mebli magazynowych - oszczędzasz więc czas i zyskujesz gwarancję najlepszego wyboru.

Regały z plastikowymi pojemnikami dostępne są w różnych konfiguracjach. Parametry takie jak wymiary regału, wysokość półek oraz wielkość pojemników, pomogą Ci doskonale dopasować wyposażenie magazynu do unikalnych wymagać przechowywanych produktów. W naszej ofercie dostępne są wózki z uniwersalnymi pojemnikami plastikowymi, doskonałe do składowania lekkich towarów niespaletyzowanych, narzędzi lub środków czystości. Wymiary pojemników plastikowych są doskonale dobrane do wysokości półek, zapewniając swobodny dostęp do towarów.

Dostępne w sklepie HHL Regały wózki z plastikowymi pojemnikami wykonane są z najwyższej jakości komponentów. Pojemniki z tworzywa sztucznego są odporne na pęknięcia i mogą być wykorzystane do przechowywania ciężkich towarów o różnych gabarytach. Magazynowe półki i szafki są zabezpieczone przed działaniem wilgoci oraz wysokiej i niskiej temperatury. Nie rdzewieją podczas kontaktu z cieczami, dzięki czemu sprawdzą się w wilgotnych pomieszczeniach, takich jak piwnice czy chłodnie.

Wózki, półki i regały z plastikowymi pojemnikami do przestrzeni magazynowych, garażów oraz pomieszczeń gospodarczych

Magazynowe regały z plastikowymi pojemnikami zastosujesz także w domu. Pomogą Ci uporządkować przestrzeń pomieszczeń gospodarczych, garaży, spiżarni oraz piwnic czy poddaszy. Wytrzymały stelaż i trwałe pojemniki wykonane z tworzywa sztucznego mogą posłużyć do przechowywania środków chemicznych, narzędzi, części samochodowych, a nawet zapasów żywności. Są proste w utrzymaniu czystości i estetyczne. Dzięki doskonałej jakości wykonania i wykorzystaniu najwyższej klasy komponentów oferują wygodę użytkowania i długą żywotność.

Praktyczne kółka oferują dużą mobilność regałów z plastikowymi pojemnikami. Regały mogą być bezpiecznie transportowane, co sprawdzi się zarówno podczas prac magazynowych, jak i remontów. Łatwe do przemieszczenia, a zarazem stabilne wózki z pojemnikami zapewnią Ci swobodny dostęp do produktów lub narzędzi, w każdych warunkach, zawsze, kiedy tego potrzebujesz. To funkcjonalny element wyposażenia każdego garażu, spiżarni, magazynu lub sklepu.

Odwiedzam jako