Kategorie produktu
Inne

Pokrywa na ¼ pojemniki plastikowe

Pokrywy ochronne do plastikowych pojemników o wielkości ¼ palety euro to doskonały sposób na zabezpieczenie towarów przed zabrudzeniem lub uszkodzeniem.

W środowisku magazynowym, w którym produkty narażone są na kontakt z pyłem, kurzem lub wilgocią, stosowanie skrzyń wyposażonych w trwałe, plastikowe pokrywy ¼,  gwarantuje doskonałą izolację i ochronę towaru przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych.

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Pokrywy ochronne do pojemników ¼ palety euro doskonale zabezpieczają produkty przed uszkodzeniem lub zabrudzeniem

Ochronne pokrywy plastikowe o wymiarach 400 na 600 mm zastosujesz wraz z pojemnikami odpowiadającymi ¼ standardowej palety Euro. Pokrywa ściśle przylega do pojemnika, zabezpieczając jego zawartość przed bezpośrednim kontaktem z drobinami kurzu lub pyłu, pomagając zachować czystość i porządek w miejscu pracy. Dzięki odpowiedniemu rozmiarowi i ergonomicznej konstrukcji pokrywa umożliwia wygodne otwieranie i zamykanie kontenera. Jej waga wynosi zaledwie 0,8 kg, co zapewnia dużą mobilność.

Lekkie i wytrzymałe pokrywy do pojemników ¼ mogą być w prosty sposób przenoszone ręcznie, dzięki czemu posłużą ci w każdej sytuacji. Tworzywo sztuczne to doskonała alternatywa dla drewna i metalu, równie często wykorzystywanych do produkcji akcesoriów magazynowych. Plastik cechuje się lekkością, odpowiednią giętkością i wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne lub chemiczne. Nie pęka i nie odkształca się pod naciskiem, nie pęcznieje i nie rdzewieje w kontakcie z wodą, a także nie traci swoich właściwości w niskiej lub wysokiej temperaturze.

Zastosowanie plastikowych pokryw ochronnych do pojemników ¼ pozwala odpowiednio zabezpieczyć towar ze wszystkich stron - także od góry. Dzięki nim produkty umieszczone w pudełkach będą chronione przed uszkodzeniem lub zabrudzeniem zarówno w przestrzeni przechowywania, jak i podczas transportu. Pokrywy osłaniają magazynowane przedmioty, izolując je od bezpośredniego kontaktu z cieczami lub światłem. To rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno podczas składowania żywności, jak i środków chemicznych.

Trwałe i odporne na pęknięcia pokrywy ochronne do pojemników plastikowych ¼ palety euro

Ochronne pokrywy wyróżniają się dużą uniwersalnością. Zastosujesz je w każdym pojemniku odpowiadającym wymiarom ¼ standardowej palety euro. Dzięki niej zamkniesz produkty w kontenerach, które następnie możesz ułożyć w stosach lub ustawić na regałach magazynowych. Znajdą zastosowanie w magazynach, hurtowniach, sklepach, warsztatach lub pomieszczeniach gospodarczych. Plastikowe pokrywy ochronne ¼ pozwolą Ci zabezpieczyć części samochodowe, narzędzia budowlane lub chemię gospodarczą, którą przechowujesz w garażu lub piwnicy.

Wśród największych zalet ochronnych poryw do pojemników plastikowych ¼ wymienić należy doskonałą jakość, funkcjonalność i atrakcyjną cenę. Niewielka waga i optymalne wymiary zapewniają mobilność, niezbędną do płynnego przebiegu prac magazynowych. Ergonomiczna budowa gwarantuje wysoki komfort i bezpieczeństwo ich użytkowania. Zastosowanie najwyższej klasy tworzywa sztucznego gwarantuje długą żywotność i niezastąpioną trwałość pokrywy ochronnej ¼.

Odwiedzam jako