Kategorie produktu
Inne

1/4 plastikowe pudełka / palety

Jeśli szukasz najwyższej jakości pudełek plastikowych w rozmiarze ¼ standardowej palety euro, dobrze trafiłeś! W ofercie sklepu HHL Regały posiadamy szeroki wybór różnego rodzaju pojemników wykonanych z tworzywa sztucznego, które pomogą Ci usprawnić logistykę magazynową i zachować porządek w miejscu pracy. Plastikowe pudełka mogą być wygodnie ustawione na paletach i przechowywane na półkach lub regałach magazynowych.

Produkty 9

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Plastikowe pudełka ¼ palety euro do magazynów, warsztatów oraz garażów

Wykonane z trwałego i lekkiego tworzywa sztucznego pojemniki cieszą się ogromną popularnością ze względu na wszechstronność zastosowania. Wykorzystasz je nie tylko w przestrzeni magazynowej, ale także w sklepie, warsztacie, hurtowni, a nawet biurze lub w domowym pomieszczeniu gospodarczym. To uniwersalne rozwiązanie pozwalające na składowanie oraz transportowanie dowolnego rodzaju produktów. Pudełka plastikowe w rozmiarze ¼ palety zapewniają mobilność i wygodę użytkowania.

Pudełka plastikowe dostępne są w różnych konfiguracjach, co pozwoli Ci szybko znaleźć produkt doskonale odpowiadający Twoim potrzebom. Niektóre pojemników z tworzywa sztucznego wyposażone są w specjalne otwory, ułatwiające ich ręczny transport. Niewielka waga własna sprawia, że bez problemu przeniesiesz pudełka w odpowiednie miejsce i poukładasz w je w stosy bez użycia wózka widłowego czy magazynowego. Posiadamy także pojemniki plastikowe ¼ z otwartym frontem, które zapewniają swobodny dostęp do składowanych w nich produktów.

Wymiary podstawy pojemników ¼ palety wynoszą 600 na 400 mm. Poszczególne modele różnią się jednak między sobą wysokością, a więc i objętością. Najniższy z oferowanych przez nas pojemników mierzy zaledwie 120 mm i doskonale sprawdzi się do składowania niewielkich towarów, śrub, wierteł, a nawet dokumentów. Wysokość większych modeli wynosi około 320 mm. Bogaty asortyment pozwala wybrać produkt, który najlepiej spełni zapotrzebowania konkretnych produktów, narzędzi, a nawet przedmiotów domowego użytku.

Pojemniki plastikowe ¼ palety euro to uniwersalny element wyposażenia każdej przestrzeni przechowywania

Pudełka plastikowe o wymiarach ¼ palety euro sprawdzą się nie tylko w firmach, ale także w domowych pomieszczeniach gospodarczych. Zastosujesz je w piwnicach, garażach, spiżarniach, na strychach i wszędzie tam, gdzie potrzebujesz dodatkowego miejsca do przechowywania różnych przedmiotów. Pojemniki plastikowe mogą być układane w stosach lub na półkach. Z ich pomocą odpowiednio zagospodarujesz przestrzeń i uporządkujesz niewielkie sprzęty AGD, chemię gospodarczą lub części samochodowe.

Wykonane z najwyższej jakości tworzyw sztucznych pojemniki pozwolą Ci zaprojektować ergonomiczną i wygodną przestrzeń składowania towarów lub narzędzi. Wykorzystasz je w garażu lub warsztacie, gdzie sprawdzą się w roli kontenerów na nakrętki, śrubokręty lub części zapasowe. Wygodne rączki sprawiają, że z łatwością przeniesiesz pudełka plastikowe ¼ ręcznie, a więc mogą one przydać się także podczas prac remontowych lub inwentaryzacji.

Odwiedzam jako